Okazja do zdobycia trzech ostatnich puzzli z okazji 100-lecia Niepodległości

  • 8.11.2018, 14:01 (aktualizacja 08.11.2018 15:09)
  • Urząd Miasta Kościerzyna
Okazja do zdobycia trzech ostatnich puzzli z okazji 100-lecia Niepodległości
Informujemy wszystkich, którzy biorą udział w naszej zabawie i zbierają okolicznościowe puzzle, o możliwości zdobyciu trzech ostatnich elementów. W dniu 11 listopada 2018 r. podczas uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, będzie można zgłosić się po ich odbiór w godz. od 13.00 do 17.00 do Informacji Turystycznej znajdującej się na kościerskim rynku.

Przypominamy, iż uczestnik, który nie był obecny na wszystkich imprezach podczas, których rozdawane były puzzle, ma możliwość zdobycia JOKERÓW, zastępujących brakujące elementy obrazka. JOKERY będą do odbioru w Urzędzie Miasta pokój nr 26.

Dla każdej osoby, która zbierze wszystkie elementy puzzli, przewidujemy okolicznościowy upominek, który można będzie odbierać w dniach od 12 listopada do 14 grudnia 2018r. w Urzędzie Miasta pokój nr 26.

Na obrazku puzzli znajduje się mały kościerzak, mały kościerski patriota, który już świętuje setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nim i my. Dzieci i młodzież są naszą przyszłością i naszą nadzieją, dlatego właśnie to mały chłopiec stał się bohaterem tych okolicznościowych puzzli.

Urząd Miasta Kościerzyna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe