Karate tradycyjne. IX Ogólnopolski Puchar Pomorza i 12 medali dla kościerskich karateków

  • 16.11.2018, 10:40 (aktualizacja 16.11.2018, 10:45)
  • Kościerski Klub Karate-Do „Seiunchin”
Karate tradycyjne. IX Ogólnopolski Puchar Pomorza i 12 medali dla kościerskich…
Wspaniale zaprezentowali się karatecy Kościerskiego Klubu Karate-Do „Seiunchin” w silnie obsadzonym IX Ogólnopolskim Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się w w pierwszą sobotę listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku. Podopieczni Wojciecha Mrowińskiego, Pawła Liedtke i Marka Szycy zdobyli 12 medali, w tym trzy złote, pięć srebrnych i cztery brązowe. W trzech przypadkach wywalczyli także punktowane, czwarte miejsce.

W zawodach objętych patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, wystartowało 358. zawodników reprezentujących 24 kluby z województw: zachodniopomorskiego, lubelskiego, mazowieckiego, lubuskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Turniej przeznaczony był dla wszystkich kategorii wiekowych z podziałem na stopnie zaawansowania. 

Tym razem liderem kościerskiej ekipy okazał się Dorian Gierszewski z sekcji w Lipuszu, którzy startując w trzech konkurencjach, wywalczył srebro, brąz oraz czwarte miejsce. 

Złote medale dla Kościerskiego Klubu Karate-Do „Seiunchin” zdobyli: Sandra Hinca, Helena Koseda, Leszek Zwolakiewicz.

Srebrne medale: Dorian Gierszewski, Mikołaj Sadowski, Piotr Jarząbek, Bruno Koseda, Roch Mazurkiewicz

Brązowe medale: Dorian Gierszewski, Mateusz Bronk, Nikodem Jarząbek, Hanna Chustak. Ponadto czwarte, punktowane miejsca zdobyli: Dorian Gierszewski, Oliwia Wnuk-Lipińska i Mateusz Jażdżewski. 

Pełne wyniki zawodów znajdują się na stronie internetowej kościerskiego klubu, pod adresem: www.karatekoscierzyna.bnx.pl.

Kościerski Klub Karate-Do „Seiunchin”

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurek
Jurek 18.11.2018, 14:53
Gratulacje
Karate Tradycyjne
Karate Tradycyjne 16.11.2018, 20:10
Wielkie BRAWO dla Kościerskiego Klubu Karate Do "Seiunchin". 24 kluby z całej Polski, 358 zawodników, startujących w zawodach, 12 medali dla Kościerzyny - te cyfry robią wrażenie. Brawo dla Naszych zawodników. Brawo dla Pawła , Marka i Wojtka. Wykonujecie kawał bardzo dobrej roboty.

Pozostałe