Black Friday także w Kościerzynie

  • 23.11.2018, 06:54 (aktualizacja 23.11.2018, 09:11)
  • Agnieszka Bukowska
Black Friday także w Kościerzynie
23 listopada rozpocznie się światowa akcja rozpoczynająca sezon przedświątecznych zakupów pod nazwą Black Friday, który jest znany w Polsce także jako Czarny Piątek. Wezmą w niej także udział kościerscy przedsiębiorcy.

Czarny Piątek zaczyna się zawsze w ostatni listopadowy weekend. W tym roku przypada on na 23 listopada. Jest to święto biznesowe pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, zaczynające jeden z największych sezonów, zakupów bożonarodzeniowych. W ten szczególny dzień, miłośnicy zakupów mogą znaleźć produkty w obniżonych cenach. Część kościerskich firm chce pokazać mieszkańcom naszego miasta, że zależy im na swoich klientach. Z tej okazji są w trakcie przygotowywania dokładnej oferty z obniżkami. Udało nam się dowiedzieć, że promocje zaczną się od 10%, ale na tym się nie skończą. W akcji biorą sklepy różnej branży, tak więc naprawdę będzie w czym wybierać. Od pościeli i bielizny, artykułów dziecięcych, odzieży damskiej i męskiej po galanterię skórzaną. Dla osób strudzonych długimi zakupami i nie tylko, zaprasza do siebie Telepizza.pl na wyjątkowo smaczną pizzę oczywiście 20% taniej z okazji tak wyjątkowego dnia. 

 

Sklepy biorące udział w akcji:         

Sklep dziecięcy Polka

ul. Długa33

 Kościerzyna

 

Firma Handlowa Marcin

ul. Długa 26

Kościerzyna 

 

Firma Handlowa Marcin

ul. Rynek 16

Kościerzyna 

 

Firma Handlowa Marcin

ul. Miodowa 2

Kościerzyna

 

Telepizza Kościerzyna

ul. Strzelecka 36

Kościerzyna

 

Sklep z walizkami i galanterią skórzaną „Sumatra”

ul. Miodowa 15

 Kościerzyna

 

Galeria Grunau:

Recman 

Medicine

Greenpoint

50Style

 

Sklep Moodo 

ul. Długa 1

Kościerzyna

 

House oraz Cropp

ul. Rynek 5

Kościerzyna

 

Galeria Kościerska

Quiosque

4F

Top Secret

Diverse

5-10-15

 

 

Agnieszka Bukowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klientka
klientka 25.11.2018, 21:16
kupiłam szalik przed tym zwariowanym piątkiem za 37,99 a w piątek kosztował ten sam 59,99 i co wy na to?
ekonomista
ekonomista 24.11.2018, 20:06
Artykuł sponsorowany mówi sam za siebie.Polka czy Marcin chcieli sprzedać starocie a sieciówki? no cóż,one i tak zarabiają krocie,więc jak zrobią sztuczną obniżkę,to tępy lud i to kupi.nie ma nic za darmo-jak Marcin czy Polka kupili coś za dychę,to na pewno nie sprzedają też za dychę bo muszą za to zapłacić 23% vat plus marża,więc kto na tym święcie zrobił interes??? na pewno nie klient,ale klient to takie ciele,które mało co rozumie z biznesu-patrzy na metkę cenową,a na niej można napisać co się chce. Kupić towar za 10 zł-napisać na metce 100zł,przekreślić 100zł i napisać 40 zł-jest czysty biznes???ano jest i to wszystko zgodnie z prawem-to są jaja jak berety
SMOG
SMOG 24.11.2018, 18:58
Zajrzyjcie na stronę: https://pogoda.interia.pl/prog… Przekroczenie dopuszczalnej normy pyłów o ponad 300 %. Zakaz wychodzenia na ulice.
Wiola
Wiola 24.11.2018, 08:29
ludzie są nienormalni-wszystkie sieciówki robią wyprzedaże,gdyż mają tyle lumpów,że więcej kosztowałyby magazyny,więc taniej obniżyć stare modele. Nikt tego nie kontroluje-ja oglądałam sukienkę za 249 zł przed tym dniem i w piątek z metką obniżkową kosztowała tyle samo-często to tylko sprawa przeklejania cen-ale magia w mózgach jest taka,że kupiło sie taniej; to jest manipulacja,ale jak ktos lubi -to niech sobie kupuje-co chce i za ile chce. Ja w tym "biznesie" nie uczestniczę
oburzony Polak
oburzony Polak 23.11.2018, 19:26
Czarny piątek (ang. Black Friday) – piątek po Dniu Dziękczynienia[a], początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. Od początku XXI wieku zwyczaj ten jest propagowany, z powodów komercyjnych, w coraz większej liczbie innych krajów.

W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. W Stanach Zjednoczonych jest on często najbardziej dochodowy dla sprzedawców w ciągu całego roku; tego dnia od wielu lat zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów.
PROSZE WSKAZAĆ,KTÓRE POLSKIE ŚWIĘTO JEST W STANACH?? PIĄTEK PO DZIĘKCZYNIENIU?? A DZIĘKCZYNIENIA NIE BYŁO-PRZECIEŻ NIE ŻARLIŚMY INDYKÓW

Pozostałe