Wypadek na trasie Wielki Klincz-Stary Barkoczyn

  • 22.11.2018, 13:08 (aktualizacja 22.11.2018, 13:13)
  • Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Wypadek na trasie Wielki Klincz-Stary Barkoczyn
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 21 listopada na trasie Wielki Klincz-Stary Barkoczyn. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 23-letni kierujący samochodem vw passat zderzył się z renault.  W wyniku tego zdarzenia 45-letnia pasażerka renault trafiła do szpitala.

21 listopada ok. godziny 19-tej dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Wielki Klincz a Stary Barkoczyn. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny, przesłuchali świadków. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe.

Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec naszego powiatu kierujący samochodem vw passat z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki renault laguna kierowanym przez 57-latka mieszkańca powiatu kościerskiego. W wyniku tego zdarzenia pasażerka renault trafiła do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe