Kościerzyna.Choinka już na rynku

  • 04.12.2018, 11:28 (aktualizacja 06.12.2018, 09:53)
  • admin 24
Kościerzyna.Choinka już na rynku
3 grudnia na kościerskim rynku stanęła choinka. Zanim jednak drzewo pojawiło się w centrum miasta miejsce miała wcale nie tak prosta akcja transportowa.

Tegoroczna choinka jeszcze do poniedziałku rosła w prywatnym ogrodzie przy ulicy Teodora Bolduana. Wyjątkowej urody drzewo zdecydowanie wygrało „casting” na świąteczną ozdobę miasta. 

Akcję ścinania i transportu koordynowali kościerscy strażacy. Na szczęście wszystko poszło gładko i choinka bez komplikacji, za pomocą dźwigu, została przeniesiona na swój środek transportu, którym w całości trafiła na rynek.

We wtorek zawisły na niej świąteczne ozdoby. Teraz pozostaje liczyć na śnieg, by mogła cieszyć oczy w zimowej aurze. 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 09.12.2018, 21:40
Kiedy snieg? Choinka , a śnieg???
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 05.12.2018, 09:05
W tym roku świerk wyjątkowej urody, dawno takiej pięknej choinki na kościerskim rynku nie było.
Monik
Monik 04.12.2018, 19:47
Piękne drzewko, ale szkoda go. Teraz skończy pewnie w piecu , a mogło sobie jeszcze rosnąć :(
Sylwek
Sylwek 04.12.2018, 18:31
Najładniejsza ***ka od wielu wielu lat!
mieszkaniec
mieszkaniec 04.12.2018, 16:46
A bombka ? Będzie ?
KKW
KKW 04.12.2018, 15:21
Jest XXI wiek i chyba przyszedł czas, aby żywe choinki na rynku zastąpić sztucznymi.
ewelina
ewelina 05.12.2018, 12:24
Bo? W domu sobie sztuczna postaw.
Kkw
Kkw 05.12.2018, 16:04
Postawić to ty możesz staremu
JJ
JJ 04.12.2018, 11:59
"Na szczęście wszystko poszło gładko (...)" Kto wam pisze teksty?! Artykuł to nie miejsce dla języka potocznego. W takim wydaniu niedługo przeczytamy "chwatko", "pojechalim" i inne wisienki. Do szkoły!
poliglota
poliglota 09.12.2018, 16:23
Tekst informacyjny jest tekstem użytkowym i powinien zawierać jak najwięcej zrozumiałych słów.
roksana
roksana 04.12.2018, 16:44
"PISZ PROSTO GŁUPCZE" taką sentencję powinien mieć przed oczami każdy dziennikarz.
Do JJ
Do JJ 04.12.2018, 15:53
Proszę się nie ośmieszać.
Obserwator
Obserwator 04.12.2018, 14:10
Niestety , ale mylisz się. Poczytaj sobie mądrą książeczkę wybitnego językoznawcy Walerego Pisarka "Nowa retoryka dziennikarska" . Jak przeczytasz - oceniaj, albo wróć do szkoły.
vrs
vrs 04.12.2018, 14:59
"Poczytaj sobie mądrą książeczkę (...)". Wydaje mi się, że to książka, a nie książeczka. 296 stron zasługuje na miano większej postaci. Książeczka to może być do nabożeństwa. No ale... Czego się spodziewać po "gładko".
Obserwator
Obserwator 04.12.2018, 15:47
Normalna książka to ma średnio 500 stron w związku z tym ta wskazana to książeczka, ale jak ktoś ma alergię na literaturę i niczego nie czyta oprócz postów na FB to szkoda dyskusji.
rvs
rvs 04.12.2018, 16:34
"Normalna książka to ma średnio 500 stron " Hahaha.., Serio?! Poważnie?! Czy żarty teraz robisz?! Skąd te wytyczne? A nie! Sorry! Z Kościerzyny. Zatem w tej chwili obrażono co najmniej 50% pisarzy z całego świata.

Pozostałe