Jerzyk."Czworonożnego przyjaciela należy szukać w schronisku"

  • 07.12.2018, 09:49 (aktualizacja 15.03.2019, 14:36)
  • Krzysztof Wencki
Jerzyk."Czworonożnego przyjaciela należy szukać w schronisku"
Marta Gerbatowska rozmawia z Elżbietą Jerzyk - Inspektor ds. Ochrony Zwierząt OTOZ ANIMALS, a tematem jest Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie.

Co czuje zwierze, które trafia do schroniska? Dlaczego ludzie porzucają zwierzęta, czy jakoś się tłumaczą? Jakie przeżycia mają za sobą psy z kościerskiego schroniska?

Co dzieje się z takim zwierzakiem, czy jest badany? Jak wygląda procedura adopcyjna? Czy Animalsi sprawdzają, co dzieje się ze zwierzakiem po adopcji? Jak często zdarza się, że pies wraca do schroniska?

Jak można pomóc schronisku? Czy można zostać wolontariuszem, wyprowadzać psy, odwiedzać je?

O tym w naszym programie!

Polecamy również profil FB: Fundacja "Animalsi" Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie.

 

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fan
fan 21.12.2018, 09:51
Fajna ta Pani Ela, bardzo kobieca i ma ładny uśmiech :) pozdrawiam
babcia/emerytka
babcia/emerytka 11.12.2018, 20:43
no i widzicie-nie zrobię tego przelewu na konto w Kościerzynie???
Ka
Ka 12.12.2018, 21:48
Proszę przeczytać komentarze. Numer konta został podany.
do poprzednika
do poprzednika 10.12.2018, 10:51
nr konta bankowego instytucji jest informacją jawną,więc dlaczego dzwonić i pisać na kartce 26 liczb???
Mar
Mar 09.12.2018, 18:38
https://pomagam.pl/konieczwiez… Tu jestadres zbiórki na nowe, większe kojce dla psów w schronisku w Kościerzynie.
Można też zadzwonić do schroniska i poprosić o numer konta. Myślę, że bez problemu udzielą takich informacji.
Wklejam numer telefonu: 573 440 610
Pozdrawiam
Stefan
Stefan 09.12.2018, 17:12
Nikt tego nie czyta,że do tej pory brak konta bankowego???
Czekam na to konto
Ela
Ela 09.12.2018, 20:12
Panie Stefanie - numer konta Fundacji Animalsi to : 34114020040000370275924250
Dziękujemy za każdą wpłatę.
Edi
Edi 09.12.2018, 21:57
Dziękuję
E
E 09.12.2018, 22:15
Radę sprawdzić ten numer konta, tyle oszustw w koło
Marta
Marta 09.12.2018, 13:10
wielkie uznanie dla tak dobrych ludzi,którzy widzą potrzebę porzuconych psów. Jestem tak bardzo związana z psiakami,że schroniska osobiście odwiedzić nie mogłabym.... nie ma brzydkich psów,są tylko paskudni ludzie,którzy zgotowali im taki los. skoro ktoś poda nr konta-to chętnie będę systematycznie dokładać się do potrzeb
babcia
babcia 09.12.2018, 13:05
Bardzo proszę o podanie konta bankowego,na które można wpłacać pieniądze.Jestem osobą starszą,niezmotoryzowaną,ale chętnie pomogę finansowo. FB też nie posiadam,więc jak mogę wesprzeć tak szczytny cel??
Mark
Mark 20.12.2018, 14:23
Prosze tez przelac dla ubogich, samotnych i brzdomnych. Moge podac konto.
Karol
Karol 09.12.2018, 12:48
do poprzednika-to na pewno nie obchodzi ciebie baranie
To ja
To ja 08.12.2018, 11:38
Kogo to obchodzi ?
Grześ
Grześ 08.12.2018, 16:35
Mnie i każdego, kto nie jest na Twoim poziomie inteligencji i empatii! Elżunia jesteś wielka za wszystko co robisz dla tych biednych zwierzaków! Nie wiem skąd u Ciebie tyle sił, determinacji i uporu! Pójdziesz prosto do nieba i to do najlepszych apartamentów! Budujące jest również to, że nasza lokalna społeczność coraz mocniej wspiera schronisko i same zwierzęta. Teraz czas na władze samorządowe!
Ja
Ja 20.12.2018, 14:20
Tak. Jesli z taka miloscie pidchofz tez do ludzi, to pojdzie do nieba.

Pozostałe