Jaroniec.Chcę wspierać dobre pomysły

  • 14.12.2018, 11:27 (aktualizacja 15.03.2019 14:35)
  • Agnieszka Bukowska
Jaroniec.Chcę wspierać dobre pomysły
Krzysztof Wencki rozmawia z Krzysztofem Jarońcem - geodetą, oraz nowym Radnym Rady Miasta Kościerzyna.

Zapraszamy na wywiad!

 

Agnieszka Bukowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

RG
RG 5.01.2019, 11:31
Człowiek Michała. Póki potrzebny.
(nie)wyborca
(nie)wyborca 22.12.2018, 15:42
Współpraca ponad podziałami.... Działalność dla dobra wszystkich.... Zmiany poglądów w zależności od potrzeb... Szkoda, że epatowanie ideałami ma się nijak do spojrzenia wgłąb siebie, swojego sumienia i swojego (niegdyś) najbliższego otocznia. Oj, krótka pamięć pana radnego, krótka. A lista obietnic przedwyborczych długa...
ja
ja 20.12.2018, 17:33
Czucha też głosował przeciwko obniżkom diet. Było na facebooku.... Oznacza to, że Chucha paparł PIS i Majewskiego radnych.
tak sądzę
tak sądzę 16.12.2018, 08:59
Startować z listy PiS a być aktywnym członkiem i działaczem PiS-to dwie różne rzeczy i należy to odróżniać-nawet przy średnim stopniu inteligencji.
Sądzę,że kościerskich aktywistów jest garść-kłócą się ze sobą,więc przyjmuję zakład,że pan Krzysztof został poproszony przez kumpla,aby wystartował z tej listy,gdyż ławeczka była króciutka
PIS
PIS 15.12.2018, 21:24
Uważam, że członkowie PIS z Kościerzyny powinni dostać szansę! Pan Dargacz powinien być vice burmistrzem, a pan |Karczewski powinien przyjąć funkcję posła! To ludzie dobrzy,mądrzy i liczymy na ich dobrą karierę. Na ich dobre działania, aby PIS mógł więcej robić w naszym mieście
PIS
PIS 19.12.2018, 23:28
Pan Karczewski powinien być posłem, mam nadzieję że przyjmie tę funkcję, skoro mu się należy, a pan Tomasz Dargacz powinien być zastępcą burmistrza. Obaj panowie reprezentują PIS, sa dobrze wykształceni, merytoryczni, mają dobre opinie w mieście. Starają się o mieszkańców, współpracowników. Reprezentują wszystko co dobre. Poproszę o głosy poparcia.
też przyjaciel
też przyjaciel 15.12.2018, 21:11
Panie Krzysiu-jedna przyjacielska rada " Bóg dał nam dwoje uszu i jeden język"- jest pan inteligentny i rozumie to przesłanie, proszę przemyśleć i stosować, na pewno przyda się w życiu.
przyjaciel
przyjaciel 15.12.2018, 21:01
Obawiam się,że Krzysiu z marnuje zdrowie i zapał do działań społecznych-już raz dostał kopa przy Ruchu Sąsiedzkim-- postanowił jeszcze raz poddać się weryfikacji, ale obawiam się,że te nienażarte szakale zniszczą człowieka
przyjaciółka
przyjaciółka 15.12.2018, 22:02
Mam inne zdanie w tym temacie. Obecna kadencja rady miasta wskazuje, że Pan Krzysztof wcale nie marnuje zdrowia i zapału do działań społecznych. Zajął się zawartością swojego portfela.
Robi
Robi 15.12.2018, 22:40
Przyjaciółko. Pan Krzysztof ma dość pieniedzy. Ja raczej uważam, że zostanie wykorzystany i wypluty . Nie życzę tego, ale raczej tak bedzie.
wyborca zadowolony z wyboru tego radnego
wyborca zadowolony z wyboru tego radnego 15.12.2018, 20:55
BRAWO,BRAWO,BRAWO - TAKICH RADNYCH POTRZEBUJEMY W ILOŚCI 21
Bogdan
Bogdan 15.12.2018, 20:25
Pan Krzysztof Jaroniec to chyba jeden z nielicznych radnych,który nie startował po kasę;to gość z klasą i takie marne grosze nie są w gestii Jego zainteresowania- On ma jeszcze ideały i wiarę,że da się działać ponad podziałami,zresztą jakie podziały mogą być w mieście,gdzie większość zna się od przedszkola???- niestety są barany,którym się wydaje,ze uprawiają wielką politykę,ale to małe móżdżki,szkodniki
Geo
Geo 20.12.2018, 13:47
głosował za podwyżkami diet a potem dwukrotnie był przeciw ich obniżeniu
Takie są fakty
Polo
Polo 15.12.2018, 20:51
Fakty i działania Pana Krzysztofa są inne niż twoja opinia. Głosował za przyznaniem sobie podwyżki diet. To jest ewidentne i tego nie zamotasz twoimi wpisami.
jan
jan 15.12.2018, 13:06
Olek i Karinko wyluzujcie. Wy to zgernęliście dopiera kasę w ostatnich 10 latach. To można sprawdzić !
Anna K.
Anna K. 15.12.2018, 09:52
Super. Powodzenia Panie Krzysiu.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.12.2018, 12:53
A ile kasy ten neutralny radny zgarnie . Niech mieszkańcom to wyjaśni. Na tej samej sesji ślubowanie, że będzie służył wyborcom, a za chwilę skok na miejską kasę, żeby był grubszy portfel. Podwójna moralność.
Heheś
Heheś 15.12.2018, 19:43
Myślę, że Pan Krzysztof ma swoje i lepsze pieniądze z geodezji a dieta radnego to nie jakieś wielkie kokosy. Poszesz jakby brał miliony.
Mieszkanka
Mieszkanka 15.12.2018, 20:00
Być może, że ma swoje i lepsze pieniądze z geodezji, ale jest faktem, że głosował za dojeniem miejskiej kasy w celu zwiększenia zasobności swojego portfela.
Heheś
Heheś 15.12.2018, 22:43
Tak. I sobie wille z basenem za to wybuduje. ?
wyborca
wyborca 15.12.2018, 09:19
wreszcie ktoś neutralny-jestem przekonany,że Krzysiu nie zawiedzie nikogo-to jest facet konkretny i na pewno nie będzie wszczynał awantur
Zawiedziona
Zawiedziona 15.12.2018, 10:10
Dodam: szybko zmień priorytety, pamiętaj o mieszkańcach, a nie tylko o większej kasie dla siebie i będzie OK
PIS
PIS 14.12.2018, 19:25
Panie Karczewski cieszę się, że ma pan możliwość zostania posłem. Proszę przyjąć to stanowisko dla naszego wspólnego dobra, dla regiony. Nadaje się pan na to jak nikt inny
jo
jo 15.12.2018, 18:12
Też tak myślę, tam jeszcze Pana nie było - pora spróbować....
t
t 14.12.2018, 17:50
Gratuluję świetnego wywiadu! Krzysiu tak dalej!
SUPER DZIAŁANIE
SUPER DZIAŁANIE 14.12.2018, 20:18
Nareszcie zobaczyliśmy te dobre pomysły. REWELACJA. - Główny - załatwić wyższe diety dla siebie na kościerskiej sesji został już zrealizowany. Dla ogółu podatników "To był klasyczny skok na kasę". Gratuluję.
ala
ala 14.12.2018, 17:49
Kłamstwo, to nie jest 250 000 zł. Nie umiecie liczyć!
do Ali
do Ali 14.12.2018, 19:30
Włącz sobie ostatnią sesję, posłuchaj i wtedy pisz. Pisiory i spółka Majewskiego swoją uchwałą kosztem mieszkańców wyprowadziły do swoich kieszeni ponad 250 000 zł
ala
ala 15.12.2018, 13:06
Bzdura!
Obserwator
Obserwator 14.12.2018, 17:16
Panie Jaroniec. Mówisz, że chcesz wspierać dobre pomysły, a głosujesz za przekazaniem kwoty 250 000 zł z budżetu miasta na przeżarcie przez siebie i pazernych radnych, zamiast na coś z czego mieszkańcy będą mieli pożytek. Jesteś typowym Pisiorem.
Jarozbaw
Jarozbaw 14.12.2018, 16:21
Pisior zawsze z pisiorami
Misiu
Misiu 14.12.2018, 12:51
Panie radny , chce Pan działać pond podziałami i wspierać dobre inicjatywy, mówi o zagrożeniach finansowych ,a głosował za podniesieniem diet radnym . Nie rozumiem takiego postępowania.
lolo
lolo 14.12.2018, 14:22
Diety to bicie piany. W tle może być przykrywane coś więcej. Walka o diety to hipokryzja.
Sędzia
Sędzia 14.12.2018, 21:35
Hipokryzją jest mówić, że dba się o mieszkańców, a w realu podwyższać im podatki, żeby starczyło na wyższe diety dla swoich. Bezczelność i rozbój w biały dzień.

Pozostałe