Kościerzyna.Wigilia Samorządowa

  • 23.12.2018, 09:04 (aktualizacja 10.01.2019 10:32)
  • Agnieszka Bukowska
Kościerzyna.Wigilia Samorządowa
Grudzień to czas wigilijnych spotkań. W piątek 21 grudnia w Sali Szopińskiego odbyła się wigilia samorządowa, na którą przybyli prawie wszyscy przedstawiciele władz Kościerzyny.

Na początku Przewodnicząca Rady Miasta wraz z Burmistrzem przywitali obecnych gości. Następnie Proboszcz parafii Świętej Trójcy pobłogosławił opłatek, następnie połamano się opłatkiem, oraz składano sobie wzajemnie życzenia. Dla uczestników wigilii przygotowano także skromny poczęstunek.

O wyjątkową atmosferę tego wydarzenia zadbali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Numer 6, którzy przygotowali na tę okazję świąteczny występ wokalno - taneczny.

 

Agnieszka Bukowska

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jhg
jhg 1.01.2019, 01:52
Wigilia PIS
Zdziwiony
Zdziwiony 27.12.2018, 19:53
A co tam robił Czesiu Wolski? Wpadł coś przekąsić?
Ewa
Ewa 26.12.2018, 20:23
Widziałam na fotkach wiele osób,którzy nie mają za dużo wspólnego z tą uroczystością
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca 26.12.2018, 16:23
A Radelski co tam robi co może zaprosicie jeszcze innych przedsiębiorców ???
pir
pir 26.12.2018, 14:20
Wigilia Kościerskiego PIS.
priv
priv 26.12.2018, 18:38
Bo PO coraz bardziej przypomina mi PZPR
Big Balls
Big Balls 24.12.2018, 11:56
Nawet ktoś (w)puścił bonka! U Rydzyka czuć było go w okolicach trzeciego rzędu.
kkw
kkw 24.12.2018, 09:56
sami społecznicy :o
żenada
żenada 24.12.2018, 09:03
"Pchła szachrajka" latała z opłatkiem jak z workiem bulew;dziki wzrok, sztuczny uśmiech-zaraz widać,że wykonuje "zadanie specjalne" dla swojego lubego
hehehehehe
hehehehehe 24.12.2018, 08:58
ponoć "stara miłość nie rdzewieje"
Kasia
Kasia 24.12.2018, 08:57
Komuś chyba się pogorszyło?-po co tyle fotek,na większości te same twarze.Jaki to ma mieć sens?
Zenek
Zenek 24.12.2018, 08:54
Radny Czucha wysłał delegację-Maria Mach i Kazimierz Borzyszkowski-ciągnęli losy czy zgłosili się na ochotników??
R.G
R.G 24.12.2018, 05:53
A gdzie oPOzycja ???
adam
adam 23.12.2018, 23:13
Parasport dla nizin społecznych. Zawsze znajdzie się jakaś patologia, która zechce to oglądać. To przykre, ale takich mamy mieszkańców.
t
t 23.12.2018, 22:41
Pięknie zachowali się radna Mach i radny Borzyskowski. Dziękuję wam, że byliście.
do Jana
do Jana 23.12.2018, 20:26
Niestety byli tylko radna Mach i Borzyszkowski , reszta to jak zwykle przeciw.
Jan
Jan 23.12.2018, 17:24
o dziwo opozycji termin pasował?
radny z opozycji
radny z opozycji 23.12.2018, 17:23
no proszę jak ładnie-wrogowie podzielili się opłatkiem i do końca roku będzie spokój,a po Nowym roku?? przystąpimy do totalnej opozycji i będzie się działo, nie myślcie,że ta wigilia coś zmieni
ktos
ktos 23.12.2018, 15:44
Decyzja zapadła. Piotr Karczewski z Kościerzyny, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego miał szansę przejąć mandat poselski po Jolancie Szczypińskiej. Tak się jednak nie stanie. "To był bardzo trudny wybór, szeroko konsultowany z moimi współpracownikami i wyborcami. Pierwsza myśl, która się pojawiła, dotyczyła tego, aby skorzystać z tej możliwości, jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem, że mam zobowiązania wobec moich wyborców, którzy oddali na mnie głos w wyborach do sejmiku. Proszę wziąć pod uwagę, że było to 26 100 mieszkańców Pomorza. Jednak nie zapominam o tych, którzy głosowali na mnie w wyborach do Sejmu. Gdybym zdecydował się zostać posłem to tak naprawdę pełniłbym tę funkcję tylko przez kilka miesięcy" (przyp. red. 10 miesięcy).
coś
coś 24.12.2018, 08:50
"Gdybym zdecydował się zostać posłem to tak naprawdę pełniłbym tę funkcję tylko przez kilka miesięcy" (przyp. red. 10 miesięcy)." ... czytaj pobierałbym dietę poselską tylko przez 10 miesięcy, a na to nie mogę sobie pozwolić ... żenada
Aga
Aga 24.12.2018, 13:50
Bzdura! On ma działalność także byłby posłem zawodowym i pobirałby tylko 3000 zł. Tu nie szło o pieniądze. karczewski był u prezesa Kaczyńskiego ....
adam
adam 23.12.2018, 13:47
A ten sekretarz z Czerska, to nie pomylił powiatów?
REX
REX 23.12.2018, 10:41
Dla bezdomnych na ich Wigilii tyle jedzenia nie było :( :(
Tomasz
Tomasz 23.12.2018, 14:38
Kłamiesz! Byłem na wigilii bezdomnych i jedzenia dla nich bylo dużo, dostali prezenty na Wigilii, i wczoraj i jeszcze zawieziemy im w Swięta Bożego Narodzenia!
ja
ja 25.12.2018, 12:20
Brawo p. dyrektor MOPS!

Pozostałe