Kościerzyna. Krwawe starcia na "Sokolni"

  • 22.12.2018, 12:29 (aktualizacja 10.01.2019, 10:31)
  • Agnieszka Bukowska
Kościerzyna. Krwawe starcia na "Sokolni"
W piątek 21 grudnia w Kościerskiej „Sokolni” odbyły się walki MMA. Galę na żywo obejrzało kilkaset osób. Zainteresowanie turniejem było tak ogromne, że biletów zabrakło już tydzień przed walką.

Na początku, starcia zawodników były w miarę spokojne. Dopiero pojedynek Krzysztofa Sowy z Irkiem Szydłowskim zapewnił widowni większą dawkę emocji.

Ireneusz Szydłowski - zawodnik MMA: No generalnie wiedzieliśmy, że Krzysiek mocno idzie do przodu i jak spodziewaliśmy się tego, że walka może być w tym stylu, ale bardziej myślałem, że takie dynamiczne sprowadzania będzie robił. A on jednak poszedł z takimi dość obszernymi ciosami, no i ta walka wyglądała jak wyglądała, ze względu właśnie na styl walki jaką prowadzi Krzysiek, ale no musiałem się temu przeciwstawić, no i się udało.

Dzięki tak dużemu zainteresowaniu, organizatorzy biorą pod uwagę możliwość organizacji kilku takich imprez w roku.

Paweł Kowalik - współorganizator gali: No polała się krew i to sporo, bo obaj zawodnicy mieli rozcięcia. Można by powiedzieć, że walka brutalna, ale też w sportach walki właśnie troszkę o to chodzi żeby ta krew się lała, żeby te ciosy były mocne i też reakcje publiczności pokazują, że działo się dużo. Irek Szydłowski początkowo to on był w większych problemach. Krzysiek Sowa wygrywał za chwilę to się odwróciło. No Irek Szydłowski bardzo doświadczony trójmiejski zawodnik. On jednak tą siłą doświadczenia odwrócił losy na swoją korzyść, ale bardzo dobra walka. Ukłony przed obydwoma zawodnikami. Oby więcej takich pojedynków.

Walka wieczoru, zakończyła się zwycięstwem Łukasza Sajewskiego. 

 

Agnieszka Bukowska

Zdjęcia (84)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 26.12.2018, 02:20
A ja się pytam czy to jest mądre. Obijać sobie łby (często po sterydach i koce) a ciemny plebs ma z tego ubaw i płaci za to teatralne przedstawienie niemałe pieniądze. Zdziczenie ludzi jest coraz większe...
adam
adam 22.12.2018, 17:37
Parasport dla nizin społecznych. Zawsze znajdzie się jakaś patologia, która zechce to oglądać. To przykre, ale takich mamy mieszkańców.
Paweł
Paweł 24.12.2018, 13:02
Jaki jest sport dla wyżyn społecznych ?? I gdzie go można obejrzeć?? Z Twoim myśleniem to wnioskuje ,że Ty jesteś spatologowany! Zabierz się z organizacje sportów dla wyżyn a nie wypisuj bzdur !

Pozostałe