Kościerzyna. Początek roku i nowe filmy w kinie Remus

  • 02.01.2019, 10:51 (aktualizacja 10.01.2019, 10:08)
  • Agnieszka Bukowska
Kościerzyna. Początek roku i nowe filmy w  kinie Remus
Kino Remus w Kościerzynie, przygotowało nowy repertuar z myślą o mniejszej i większej widowni.

Kościerskie kino Remus:

Pierwsza z propozycji jest to animowany film dla całej rodziny. „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”, opowiada o dalszych losach rodzeństwa, Gerdy i Kaia. Tym razem dzielna Gerda musi uratować całą swoją rodzinę z Krainy Luster - ponurego miejsca, w którym nie działają czary. Jedyną osobą, która może pomóc jej w tej niebezpiecznej misji jest oziębł Królowa Śniegu. 

 

Drugim proponowanym filmem jest polski komediodramat. Opowiada on historię trzech kobiet, które w życiu zawodowym osiągają wiele sukcesów. Jednak jednym z ich „problemów” jest nadużywanie alkoholu i każdy pretekst jest dobry aby się napić. U każdej z pań wydarzy się coś co tylko nasili ich pragnienie. Czy bohaterki w porę uporają się z narastającym problemem?

 

Trzecią propozycją jest polska komedia romantyczna „ Pech to nie grzech”. Nie mająca szczęścia w miłości bizneswoman Natalia, nie lubi poddawać się miłosnym uniesieniom z powodu pecha. Zmienia zdanie po to aby odegrać się na znajomych i wdaje się w romans z Adamem. Początkowo udawany związek przeradza się jednak w coś więcej. 

 

Agnieszka Bukowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

osiem
osiem 02.01.2019, 15:41
gdzie jest przekierowanie do strony kina/ repertuar

Pozostałe