Wielka radość w SOSW dzięki akcji "HOHOHO"!

  • 23.12.2015, 13:31 (aktualizacja 12.01.2016, 09:45)
  • admin 24
Wielka radość w SOSW dzięki akcji "HOHOHO"! Maciej Narkun
Również Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kościerzynie zorganizował w swoich murach Wigilię. I było to wyjątkowe spotkanie, w ogromnej mierze dzięki mieszkańcom naszego miasta, których tłumy włączyły się w akcje „HOHOHO”.

Czwartkowe spotkanie w SOSW rozpoczęło się spektaklem „Zaproszenie do stajenki”. Aktorzy popisali się świetną grą aktorską. Pełne humoru przedstawienie przygotowali wychowankowie pod kierunkiem wychowawców. Opowiadało o walce dobra ze złem i zwycięstwie miłości. Dobro zatriumfowało i nawet niesforny diabeł złożył wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

W połowie października na Facebooku powstało wydarzenie „HOHOHO Kościerzyna” i niemal natychmiast zyskało ogromną popularność. O co chodziło? O świąteczną zbiórkę słodyczy dla maluchów ze Specjalnego Ośrodka. Zasady były proste: każdy, kto chciał pomóc kupował słodkie upominki, ich zdjęcie wstawiał na profil akcji, a słodycze przekazywał do organizatorów. Wszystkie w wigilijnych paczkach trafiły do prze szczęśliwych dzieciaków.

Jarosław Grzyb – dyrektor SOSW: Jestem zszokowany niemalże efektami pracy naszych kolegów, przyjaciół ośrodka , bo do takich oni należą. I tutaj chcę na ręce pana Czajkowskiego i pana Wiśniewskiego złożyć najserdeczniejsze podziękowania w imieniu naszych wychowanków, w imieniu ludzi, których obdarowaliśmy tym, co oni pozyskali. A pozyskali, proszę państwa, bardzo, bardzo wiele. Myślę, że to też dzięki nowoczesnym mediom, bo akcja miała miejsce na Facebooku. Słynna akcja „HOHOHO”. To właśnie dla nas, dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kościerzynie. Skorzystali nasi wychowankowie. Oni są naprawdę bardzo wdzięczni za to, co żeście państwo zrobili. Za pośrednictwem telewizji chciałbym bardzo mocno wszystkim uczestnikom tej akcji podziękować. Dziękuję bardzo w imieniu naszych dzieci.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe