SPOTKANIE Z PODRÓŻĄ

  • 12.10.2015, 14:33 (aktualizacja 21.10.2015, 14:04)
  • admin 24
SPOTKANIE Z PODRÓŻĄ
W miniony czwartek w jednej z kościerskich restauracji odbyło się spotkanie z podróżnikiem, żeglarzem, polarnikiem i alpinistą Michałem Kochańczykiem, który posiada na swoim koncie imponującą kolekcję wypraw w najdalsze zakątki świata.
Podczas spotkania słuchacze mieli okazję zobaczyć prezentację na temat podróży z Kaszub w Himalaje i posłuchać dobrej muzyki. Podróżnik wyznaje, że takie spotkania to doskonała okazja do tego, aby zachęcić ludzi do realizowania własnych pasji.

Michał Kochańczyk  - podróżnik: Przede wszystkim chciałbym się podzielić sobą i przełamać syndrom niemożności, że jest to wszystko możliwe, że tylko trzeba chcieć. Wcale nie trzeba mieć dużych pieniędzy, aby pojechać w góry w Syberii, Ukrainy po prostu przełamać niemożność, że to można zrobić tylko trzeba chcieć. Warto mieć przyjaciół, pasję i uczyć się fotografować.

Sentymentalne wspomnienia z podróży, wypraw i spotkań z ludźmi podróżnik postanowił zawrzeć w swojej książce, która ukaże się już niebawem.

Michał Kochańczyk: Książka będzie o różnych moich refleksjach związanych z moim podróżniczym życiem. O ludziach, kulturach, sytuacjach. Książka będzie dynamiczna i będzie wciągała.

Michał Kochańczyk był kierownikiem i uczestnikiem ponad dwudziestu wypraw w Góry Wysokie. Jego największym osiągnięciem górskim jest udział w przeprowadzeniu nowej drogi na jedną z najtrudniejszych gór na świecie: szczyt Fitz Roy w Patagonii.  

admin 24

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe