Dargacz. Wspieram pana burmistrza

  • 18.01.2019, 13:51 (aktualizacja 15.03.2019, 14:34)
  • Agnieszka Bukowska
koscierzyna_wspieram_pana_burmistrza.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Wencki rozmawia z Tomaszem Dargacz - wiceprzewodniczącym Rady Miasta Kościerzyna, a tematem jest praca w Radzie Miasta.

Redakcja zaprasza na wywiad. 


 

 

Agnieszka Bukowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kil
kil 21.01.2019, 22:17
Idzie zima
Prokuratura
Prokuratura 21.01.2019, 11:33
Dzięki Ośrodkowi Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożono oficjalne zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez radnego powiatu kościerskiego Pana Dariusza J. z PiS oraz Pana Kamila J. Obaj Panowie w mediach społecznościowych (Facebook) pokazali swoją prawdziwą "twarz".
Bodzio
Bodzio 21.01.2019, 08:10
Politykować może każdy, leczyć się może każdy / reklama tv na każdą chorobę/ ,wszyscy maja rację.
Naród polski jest bardzo dziwny-wszyscy znają się na wszystkim. Zastanawiam się-co jest tego powodem. Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.
Każdy ma swoje zdanie wykreowane w swoim mózgu,który nie zawsze jest logiczny.
Może byłoby lepiej,abyśmy trochę pomyśleli za nim cos powiemy i wygłosimy jakąś teorię?
ja
ja 20.01.2019, 13:38
No to Bonkowski zgadza się z radnym Machem. Obaj nie wierzą w przypadkową śmierć Adamowicza. Uważają, że komuś zależało na śmierci prezydenta, destabilizacji kraju i uderzenia w wolności, demokrację itd.
zosia
zosia 20.01.2019, 12:29
Duma Kaszub: https://natemat.pl/261289,bonk…
watpliwy kumpel
watpliwy kumpel 20.01.2019, 08:27
Olek-jestem tobą zawiedziony-"Wniesienie wielkiego noża też było bardzo trudne "- czy nóż z 14 cm ostrzem jest wielki??
dochodzę do wniosku,że twój sposób myślenia jest co najmniej dziwny- "zleceniodawcy" -to określenie nadaje się do prokuratury-Ty coś wiesz w tym temacie?? to idź zeznawać
Nowa religia cd.
Nowa religia cd. 19.01.2019, 15:13
(Wpis z FB ) Aleksander Mach - Mam prawo wątpić w to, że wyłączony społecznie gość siedzący 5,5 roku w więzieniu w 1 miesiąc przygotowuje precyzyjny zamach na WOŚP i Prezydenta Pawła Adamowicza. Gdyby chodziło tylko o Prezydenta zrobiłby to np. przed Urzędem lub domem. Tam nie ma ochrony itd.... Nie, - tu chodziło o zamach również na WOŚP. Użyty nóż wojskowy desantowy (używany przez komandosów) i precyzyjne trafienie też wyćwiczone - był przygotowany do zadania śmiertelnego ciosu. Zadał 3 i przestał - bo wiedział, że trafił zresztą sam powiedział "dlatego zginął Adamowicz" gdy jeszcze żył. Gdyby nie był pewny, że trafił, zadawałby kolejne ciosy. Nikt mu nie przeszkadzał... Był przeszkolony jak zabić i wiedział, że trafił bo ktoś go przygotowywał. Wniesienie wielkiego noża też było bardzo trudne - inni dziennikarze mówią, że byli dokładnie przeszukiwani i nie wiedzą jak ktoś mógłby wnieść taki nóż - kontrola przy wejściu na scenę dla mediów była bardzo dokładna. Wreszcie identyfikator dziennikarski... Wiedziałbyś jak go sfałszować? Gość ponad 5 lat siedział ale wiedział jak i zrobił to skutecznie. Nóż prawdopodobnie był ukryty gdzieś na scenie. Uderzenie pada na 0 przy odliczaniu... Sam sobie to wymyślił? Platforma go wkurzyła czy Owsiak? Coś się tu nie trzyma kupy... Czym Owsiak mu zawinił? Podnosi ręce w geście zwycięstwa - czytaj - skutecznego wykonania zadania. Dodatkowo ze sceny mówi dlaczego zginął Prezydent Adamowicz szczycąc się tym, że go zabił. Na drugi dzień mówi, że jest niewinny aby nie trafić do więzienia - do którego nie trafi - trafi do szpitala psychiatrycznego i wyjdzie. Tak poinstruowali go zleceniodawcy. Myślę, że w ciągu 2-3 lat zginie (umrze) w dziwnych okolicznościach (samobójstwo, wypadek). Tu chodziło o uderzenie w Wolność, Jedność Polaków i piękną ideą WOŚP w blasku jupiterów, kamerach i tysiącach ludzi... pokazanie, że władzy nie można podskakiwać, bo mogą tak skończyć, a sprawca nawet nie będzie siedział. Mam prawo tak myśleć. I nie porównuj tego do lekkomyślnego lądowania bez widoczności we mgle na lotnisku bez systemu ILS (czytaj brak możliwości lądowania we mgle). To było złamanie wszelkich możliwych procedur. Słuchałeś zapisu z czarnych skrzynek? ile razy w kokpicie padło ostrzeżenie "Pull up"? To była lekkomyślność i głupota. Nie znajduję wspólnego mianownika tych dwóch sytuacji...
fakty
fakty 21.01.2019, 08:00
Jak na Smoleńsk niektórzy mówią zamach to mówicie że teoria spiskowa i sekta smoleńska, a jak teraz sami głosicie takie teorie spiskowe w związku z tragiczną śmiercią Adamowicza to jest ok.
PO i reszta totalnej opocycji prowadzi dyskusje na poziomie emocji, bo w dyskusji na poziomie faktów nie mają szans.
ja
ja 21.01.2019, 12:41
PO ma swoją teorię o zamachu, ponoć politycznym. Teraz rozumiecie nasz ból ?
Ja
Ja 19.01.2019, 16:01
Olej, jak ci z PiS . Widzisz tylko teorie spiskowe. A może ruski go zmanipulowali, aby zwalić w Polsce rząd ???
adam
adam 20.01.2019, 14:56
Rosjanie - ignorancie. Czy tobie jest miło, jak na Polaków mówi się polaczki?
Nowa religia
Nowa religia 19.01.2019, 15:11
Aleksander Mach - Niestety Maćku morderca nie trafi do więzienia. Zleceniodawcy zabójstwa dobrze go poinstruowali jak zeznawać aby trafić do szpitala psychiatrycznego, a nie do więzienia. Strasznie uderzyli w Wolność, Pomorze, WOŚP, Demokrację, Wolny Gdańsk i nie zawahali się zabić Prezydenta - wielkiego obrońcy demokracji.
jan
jan 19.01.2019, 16:07
Panie Mach, ma pan rację. Pewnie Adamowicza zamordowali ci sami bandyci, co Prezydenta Kaczyńskiego !
ja
ja 19.01.2019, 14:27
Zwolennicy opozycji ! Jest żałoba ! W tej chwili jest pogrzeb! A wy znowu siejecie najgorsze wartości ?
baK
baK 19.01.2019, 11:30
Przecież oni nie mają żadnego pomysłu na to miasto. Siedzą i biorą kasę. Darmozjady. A kreują się na takich uczciwych dobroczyńców.
GD
GD 19.01.2019, 11:28
Przyjeżdzają delegacje z całej Europy i świata na pogrzeb śp. Prezydenta Pawła Adamowicza. Czy miasto Kościerzyna również będzie reprezentować oficjalna delegacja?
informator
informator 19.01.2019, 11:28
A co sie dziwić jak miastem rządzi baba. Zapytacie jak ? Po prostu Majewskiego żona jest głównym kadrowym w mieście. I strategicznym doradcą. Jestem ciekawa czym się wykażą w tej kadencji. W zeszłej zbudowali wspólnie tylko mostek nad rzeczką Bibrową . Przecież wszystkie inwestycje były przygotowane przez Czuchę. Obwodnica, dworzec, budynek socjalny ( majewski tylko zbudował go na bagnach), oświetlenie led, itd...
człowiek
człowiek 19.01.2019, 11:24
Wspieram Pana Burmistrza , a ten mnie za to klepie po plecach........ ale jaja.
Antek
Antek 19.01.2019, 11:23
Pan Tomasz od zawsze jest znany jako fan burmistrza Majewskiego i jego obrońca. Tak jest od zawsze. I teraz , kiedy Majewski mógł się tak po ludzku odwdzięczyć to co zrobił ? No właśnie dał mu jakąś poboczną za to. Natomiast zastępcą zrobi swojego przyszłego rywala.
obserwator
obserwator 19.01.2019, 14:29
Albo Dargacz jest głupi, albo wierny jak pies !
krewny
krewny 20.01.2019, 11:11
Po co zaraz radnego Dargacz obrażać? Może nie jest głupi, a wierny swoim zasadom, że nie zdradza kolegów i przyjaciól, gdy nie dosteanie czego chce? Nawet jeżeli nie został wiceburmistrzem? Czy to jest wada ? A może nałożył sobie pokutę za to, co zrobił Pawłowi ?
GD
GD 19.01.2019, 11:17
Przyjeżdzają delegacje z całej Europy i świata na pogrzeb śp. Prezydenta Pawła Adamowicza. Czy miasto Kościerzyna również będzie reprezentować oficjalna delegacja?
Jan
Jan 19.01.2019, 10:13
Opozycja nigdy nie wyluzuje. Panowie, jest zaloba, stala sie wielka tragedia! Trzeba ratowac Ojczyzne, bo sie politycy pozabijaja! A wy gadacie o dietach ? Czy tragedia w Gdansku nic was nie nauczyla?
Pytanie do p. Dargacza
Pytanie do p. Dargacza 19.01.2019, 09:36


Pierwszą uchwałą nowej rady miasta o podwyżce diet radnych Pan Dargacz wspólnie z grupą radnych Majewskiego potwierdził, że popularne hasło PIS-u ,,Ojczyzna dojna" obowiązuje i w Kościerzynie. Dlaczego nie mówił o tym haśle przed wyborami ?
Kyos
Kyos 19.01.2019, 15:54
Ile ukradziono i zmarnowano pieniędzy za rządow PO i PSL tego nie doliczymy się w ciągu najbliższych 10-12 lat.
krewniak
krewniak 18.01.2019, 22:41
Co ? Dargacz jest "przyjacielem politycznym ludzi którzy zachęcali do jego zabicia"? To już jest szczyt nienawiści, zaślepienia i obłąkania. Żaden specjalista nie wyleczy takiego stanu.
Fakty
Fakty 19.01.2019, 14:06
Pan Dargacz jest członkiem PiS. W Polsce rządzi PiS. Ministrami w rządzie sa szefowie Młodzieży Wszechpolskiej. Młodzież Wszechpolska wystawiła akt zgonu Panu Adamowiczowi nawołując do....Prokuratura podległa PiS odmówiła śledztwa.....To fakty a nie szczyt nienawiści....
ja
ja 19.01.2019, 18:36
Wolę w rządzie członków Młodzieży Wszechpolskiej (jak Giertych czy nowy minister), niż członków rządów za PO i PSL z PZPR, TW, czyli tajnych współpracowników, pracowników SB i innych służb oraz pofesorów ekonomii, co nie umieją liczyć i tracą miliardy zlotych i na nic w Polsce nie było pieniędzy. Przychodzi po nich Morawiecki, mgr historii po ekskluzywnych studiach MBA i nagle ma kupe miliardów. Kilkanaście grup w Polsce nagle dostało mniejsze czy większe podwyżki. I dalej jest wzrost gospodarczy i PKB, i deficyt najmniejszy od 30 lat! Można? Można !
Wzburzony Kościerzak
Wzburzony Kościerzak 18.01.2019, 20:20
Dziś Pusta Noc Pawła Adamowicza..... Emisja wywiadu dzisiaj z przyjacielem politycznym ludzi którzy zachęcali do jego zabicia przez opublikowanie aktu zgonu jest bardzo delikatnie mówiąc niesmaczne.... Dlatego nie obejrzę tego wywiadu.
mieszkaniec
mieszkaniec 18.01.2019, 17:13
Panie redaktorze. Odpowiedź pana Dargacza na pierwsze pytanie razumiem tak ; "Nie chcę rozmawiać o stanowiskach". Chyba nie udało się Panu wyciągnąć na zewnątrz kulisowych ustaleń i decyzji.
Szkoda
Szkoda 19.01.2019, 11:19
Po prostu Majewski go olał. Olał go jak innych. Pamiętamy też pana Jażdżewskiego, który był szefem pierwszej kampanii. Majewskiemu pomógł wygrać a ten go olał. Mówi się ,że Majewski jest uczciwy i lojalny. Właśnie teraz to widać w praktyce.

Pozostałe