Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 12:36

Kościerzyna. Przegrana UKS PCM

Sobotni mecz wskazywał na to, że zawodniczki UKS PCM Kościerzyna będą świętowały zwycięstwo. Jednak ostatnie minuty spotkania odwróciły role - wygrał MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Miłośnicy Superligi Piłki Ręcznej Kobiet mogli dopingować nasze zawodniczki na żywo w kościerskiej hali „Sokolnia”. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:00. Jeszcze przed przerwą, drużyna prowadzona przez Dariusza Męczykowskiego, prowadziła czterema punktami.

Początek drugiej połowy spotkania należał do zespołu Piotrcovia. Kościerskie szczypiornistki szybko nadrobiły stratę i doprowadziły do ponownej, 4 punktowej przewagi. Jednak szczęście nie dopisało kaszubskiej drużynie. Na kilka minut przed końcem meczu Piotrków Trybunalski wyszedł na prowadzenie, rzucając dwie ostatnie bramki.

Mecz zakończył się wynikiem: UKS PCM Kościerzyna (31) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.(32)

Kościerski zespół liczy obecnie 15 zawodniczek.