Kościerzyna. Komentarz Dariusza Janty

  • 30.01.2019, 15:04 (aktualizacja 30.01.2019 17:49)
  • Redakcja
Kościerzyna. Komentarz Dariusza Janty
Jako pierwsi uzyskaliśmy komentarz radnego Dariusza Janty w sprawie wpisu w mediach społecznościowych.

Radny Janta tłumaczy, iż nie wiedział, że umieszczenie komentarza na portalu społecznościowym wywoła takie zamieszanie. 


 

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 14.02.2019, 18:44
Do Rolanda. Nie porownj baranie Janty do Kaczynskiego czy Ziobry, bo to zupelnie inna liga.
po
po 4.02.2019, 20:46
jaki prostak
olaf
olaf 5.02.2019, 12:26
Dobrze, że ty krzywak. Jest równowaga.
Kamil Jeżewski
Kamil Jeżewski 4.02.2019, 00:50
Pan Dariusz Janta mówi prawdę ! Miałem od rana wyjątkowo cudowny dzień w pracy i w moich grach. Około godz. 24 - 01 zalogowałem się na FB i widząc że jest dostępny napisałem jak do przyjaciela " dziś taki piękny dzień że trzeba się napić ze szczęścia " Wiedziałem że jest chory więc w drugim zdaniu napisałem " Ja stawiam i piję Pana zdrowie " a że jest politykiem dodałem " Oby więcej takich Adamowiczów było " Napisałem ten post i położyłem się spać. Myśmy nie pili wtedy razem ani nie rozmawiali tej nocy nic więcej nie napisałem pod tym postem ! Rano przeczytałem wpisy Pana Janty że : nie może wypić bo jest chory, oraz drugi wpis że wypił za mój toast. Tego samego dnia kolega z pracy powiedział mi że na rynku jest wystawione zdjęcie Adamowicza i że ludzie tam się modlą i zapytał czy też pojadę? Wraz z koleżanką pojechaliśmy na rynek zabrałem znicz zapaliłem i zmówiłem " Ojcze Nasz " Pomodliłem się jak człowiek za człowieka bo jako polityka i prezydenta go nie lubiłem. W ostatnim zdaniu " Oby więcej takich Adamowiczów było miałem na myśli to że jak takich ludzi jak On będzie 5, 20, lub 100 to dojdzie do wojny wewnątrz partii PO i sami się załatwią bez udziału PiS. To 3 zdanie miało być zachętą - propozycją dla Pana Dariusza do dalszej rozmowy o Adamowiczu bo na FB pojawiały się posty sugierujące że: 1) PO go przestało popierać 2) L. Wałęsa odradzał mu start na prezydenta 3) J. Wałesa kilkakrotnie miał się odgrażać Adamowiczowi 4) Zamachowiec wynajmowany był do brudnych zadań. Ktoś mylnie zrozumiał to co napisałem przeinaczył moją wypowiedź i zrobił z tego sensację na całą Polskę niszcząc tym samym Pana Dariusza.
Kamil Jeżewski
Kamil Jeżewski 4.02.2019, 01:14
To że miałem na uwadze tylko i wyłącznie zdrowie Pana Dariusza Janty doskonale widać na innym poście, chyba to było następnego dnia ! Ten nick Kamil Niważny to było moje drugie konto na FB jak mi zbanowano to pierwsze . Wklejam link https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/3004,powiat-koscierski-radny-janta-znowu-obraza Proszę dokładnie przysłuchać jakim językiem mówi Durczok z jaką nienawiścią. Więc nie dziwie się że Pan Janta się zdenerwował i napisał jak napisał. Wklejam link https://www.youtube.com/watch?… Czyżby Pan Durczok zapomniał wypowiedzi swoich polityków po śmierci L. Kaczyńskiego a od innych wymaga ? Jak zapomniał to na FB mam dla niego film...
Kamil Jeżewski
Kamil Jeżewski 4.02.2019, 01:49
PS. Jak chcecie go zniszczyć to go zniszczcie ale za to co zrobił a nie za wymyślone bzdury i pamiętajcie bierzecie to na swoje sumienie. Dla mnie był, jest i będzie przyjacielem .
R.G
R.G 3.02.2019, 08:21
Ile w tych Kaszubach nienawiści !!!
po
po 1.02.2019, 20:27
bonkowski i janta wizytówka miasta nic tylko zwiedzać wstyd
.
. 3.02.2019, 11:49
Najgorsze jest to, ze przeciez ktos na nich tam glosuje- czyżby az tylu mieszkańców bylo slepych i głuchych?
po
po 1.02.2019, 20:22
az posłuchaj tego niby wywiadu durniu
PI
PI 31.01.2019, 21:56
Rozwiązać kościerski PIS wstyd
Ja
Ja 14.02.2019, 18:38
Janta nie nalrzy di koscierskiego Pzis. On eprezentowal Pis w Dzirmianach.
po
po 31.01.2019, 21:07
mam tą rzecz u prawnika radny powiatu świetna wypowiedz
AZ
AZ 31.01.2019, 21:45
A teraz po polsku napisz, o co ci chodzi?
po
po 31.01.2019, 20:57
wyjmują wnętrzności , 20 albo 10 gram lekarz mi kazał co za cep z tego ...
po
po 31.01.2019, 20:47
dlaczego podczas wywiadu nie sprawdzono stanu trzeżwości delikwenta widać od razu ze chłop na bani
Gość
Gość 31.01.2019, 09:43
Teraz to ewidentnie Ty wchodzisz w dupę Zakłamany pisiorze. Życzę ci trzeciego zawału
Roland
Roland 30.01.2019, 21:34
Kto to jest,albo co to jest...? Kosmita.Ten gość udzielając wywiadu ,jeszcze chyba nie jest trzeżwy. Skoro tacy ludzie dostają się do samorządu,do sejmu,do parlamentu europejskiego,to nie warto dobrze myśleć o tym kraju.Jestem za granicą i zastanawiam się ,czy wrócić. Na razie nie ma do czego,skoro mamy takich ciemnych wyborców... .Głosujcie dalej na D.J. , Kaczyńskiego,Ziobrę,pawłowicz(celowo) i innych podobnych.
po
po 30.01.2019, 20:28
a co pisałeś o Panu Durczoku buraku też w nocy piłeś
Lipuszanin
Lipuszanin 30.01.2019, 20:28
Panie Janta wstyd
AQWE
AQWE 30.01.2019, 20:00
Absurdalne jest to, że Pan Radny ubliża nam wszystkim sugerując, że nie potrafimy zrozumieć Jego jednoznacznego wpisu
A
A 30.01.2019, 22:13
Skoro jesteś upośledzony, to raczej nie zrozumiesz żadnego wpisu.
Wyborca PIS
Wyborca PIS 30.01.2019, 19:28
Żenada.
Ojej
Ojej 30.01.2019, 19:19
Ręce opadają.... szkoda gadać...
Pppppp
Pppppp 30.01.2019, 18:53
Masakra jakas mlodzi musza isc na wybory a nie pozniej wstyd za wladze
PEPKO
PEPKO 30.01.2019, 18:27
Wygląda jak od pługa oderwany w czasie orki jesiennej. Widać od razu jaka to inteligencja Pisiorska. NIE POTRAFI SIĘ WYSŁOWIĆ, BĄDŹ JEST PO ''KONIACZKU''
JA
JA 30.01.2019, 18:26
Tłumaczenia Pana Janty ubliżają inteligencji każdego mieszkańca Powiatu. Nie ma sensu tego komentować.

Pozostałe