piątek, 29 marca 2024 09:35

Wielki Klincz. Kolejna porażka piłkarek

W sobotę popołudniu w Hali Sportowej w Wielkim Klinczu nasze szczypiornistki rozegrały imponujący mecz.

Autor: koscierzyna24.info

Rywalem podopiecznych Dariusza Męczykowskiego w 16 kolejce Superligi Piłki Ręcznej Kobiet był zespół KPR (Klub Piłki Ręcznej)  Gmina Kobierzyce. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:00 i od pierwszego gwizdka, kościerski zespół narzucił drużynie przeciwnej swoje tempo gry. W pierwszej połowie to właśnie gospodarze wyszli na prowadzenie i zakończyli ją 1 bramkową przewagą.

Także na początku drugiej połowy piłkarki UKS PCM Kościerzyna nie dawały rywalom chwili wytchnienia. Mogłoby się wydawać, że wygrana jest w zasięgu ręki. Jednak reprezentantki KPR Gmina Kobierzyce po 15 min trwania drugiej połowy meczu poprawiły  grę. Na 10 minut przed końcem meczu na tablicy wyników pojawił się remis. Kościerskie szczypiornistki jednak się nie poddały i zachowały zimną krew. Ostatnie minuty gry były bardzo emocjonujące. Niestety końcówka meczu należała do drużyny gości, którzy zakończyli tą rozgrywkę przewagą 5 bramek.

Rozegrany mecz skomentował trener kościerskiej drużyny - Dariusz Męczykowski.

Ostatecznie starcie drużyn zakończyło się wynikiem: UKS PCM Kościerzyna (28) KPR Gmina Kobierzyce (33).