Czucha. "Powołanie dwóch zastępców to jak przyznanie się do porażki"

  • 8.02.2019, 14:08 (aktualizacja 15.03.2019 14:34)
  • Redakcja
powolanie_dwoch_zastepcow_to_jak_przyznanie_sie_do_porazki.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Wencki rozmawia z Radnym Miasta Kościerzyna - Zdzisławem Czuchą .

Redakcja zaprasza na wywiad.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To ja
To ja 18.02.2019, 14:06
Temu Pani to już dawno podziękowaliśmy jako mieszkańcy a on ciagle wylewa swoje żale. Natomiast obecny burmistrz powinien coś zrobić z odpadami plastiki zalegają przy domach i śmietnikach, nikt z tym nic nie robi a opłaty mamy najwyższe w rejonie !!!!!
Ryś
Ryś 17.02.2019, 10:49
do Tomka-skoro jesteś tym Tomkiem,którego mam na myśli,to nie dziwię się,że masz takie zdanie. Wiele mu zawdzięczasz,a właściwie wszystko;skoro ktoś jest nieudacznikiem,to taki Lord ze swoim "błyskotliwym umysłem" zapewne ci zaimponował
Tomek
Tomek 16.02.2019, 00:37
Dziwię się że tyle jadu wylewacie na Pana Czuchę. To jest człowiek, który jako Burmistrz pracował solidnie dla miasta i powinniście mu wiele zawdzięczać.
Rozsądny
Rozsądny 14.02.2019, 18:59
Nadal jestem pewny ze nasze miasto ruszyłoby do przodu gdyby p.Czucha był naszym burmistrzem. Nigdy nie zrozumiem co stało się z mieszkańcami ze dokonali takiego wyboru jakiego dokonali. Mam o to ogromny żal, 5 lat mamy w plecy jak nic
ala
ala 16.02.2019, 12:39
Nie, i Modrzejewski i majewski robią wszystki lepiej niż Lord.
Rozsądny
Rozsądny 14.02.2019, 18:56
Nadal jestem pewny ze nasze miasto ruszyłoby do przodu gdyby p.Czucha był naszym burmistrzem. Nigdy nie zrozumiem co stało się z mieszkańcami ze dokonali takiego wyboru jakiego dokonali. Mam o to ogromny żal, 5 lat mamy w plecy jak nic
M. W.
M. W. 12.02.2019, 19:33
Jak mądrość z strony radnego, a sam otaczał się osobami jak p. dyr. Bogusławska.
Z powodu takich ludzi jak na p. jak ww. wyprowadziłem się z Kościerzyny.
kkw
kkw 12.02.2019, 18:51
Zapomniał wół jak cielęciem był
Mieszczanin
Mieszczanin 12.02.2019, 18:08
Zapylenia z klocków hamulcowych i opon...
Bufon
Bufon 11.02.2019, 10:41
Czyżby interpelacje ktoś pisze za radnych? O ile wiem wg bipu p. Chmielecka to pracownik um a p. Radna to p. Chmielewska
http://bip.koscierzyna.gda.pl/…
Zob. Interpelacja 5/19 z 30.01.2019
Marek
Marek 11.02.2019, 08:40
Renowację starego dworca rozpoczął były burmistrz Zdzisław i z tego co pamiętam-to miał być Kościerski Dom Zdrojowy,ponoć w pobliżu znajdują się wielkie złoża borowiny,gaz łupkowy i wody źródlane. Dlaczego obecny burmistrz nie wykorzystuje tego daru natury? tego nie wiem,ale może warto iść tym tropem?
Chyba,że to kolejna WIZJA
mm
mm 10.02.2019, 20:34
prawda w oczy kole
Wydać z kasy miasta ponad 8 milionów złotych aby stał pusty budynek dworca tak szanuje się publiczny grosz
wstyd
ja
ja 11.02.2019, 09:10
On nie stoi pusty. jest tam już jarzębiński. A wcześniej Lord tam planował wypożyczalnie rowerów, Muzeum Klosa .
Kamil
Kamil 10.02.2019, 20:18
>>>Kościerzyna. Prosty sposób na poprawę powietrza w mieście<<<
>>>Kościerzyna. "Powołanie dwóch zastępców to jak przyznanie się do porażki">>>
Kto wymyśla takie przekorne tytuły?
Ktoś
Ktoś 11.02.2019, 14:20
Tytuł nie powinien zdradzać treści.
też do Mietka
też do Mietka 10.02.2019, 18:43
Znam Zdzicha od podszewki,gdyby nie miał przy sobie radnego Olka,Kazia i Kasi-to zrezygnowałby z tego mandatu w pierwszym tygodniu,ale wsparcie tych radnych uskrzydla jego wyobraźnię i będą tylko mącić-nie są nastawieni na zgodę,tzn.nie szanują takiej demokracji jak są w mniejszości.Demokracja jest wtedy,jak on rządzi
do Mietka
do Mietka 10.02.2019, 17:59
Płaczący Murzyn,płaczące babcie-to wszystko chora wizja wizjonera.Przeciętny mieszkaniec jak słyszy żdzisław Czucha to nic nie mówi,tylko macha ręką-to o czymś świadczy,prawda?
Mietek
Mietek 10.02.2019, 17:12
Panie Zdzisławie, żenujący Pan się robisz.
A gdzie te płaczące babcie co za Panem biegały żeby Pan kandydował?
gks
gks 10.02.2019, 18:03
"(...) Pan się robisz" - widzę, że za Kaczyńskiego to już nawet zmienili SJP i gramatykę włącznie. No chyba, że to przypadek zrasowanego łba programem dojnia+ . Tak czy siak jedno i drugie kaczora warte.
przemyślenia
przemyślenia 10.02.2019, 14:04
Mieszkańcom /wyborcom jeszcze pamięć nie zawodzi.
Mieszkałem kiedyś na Rynku i bardzo często widziałem jak służbowy samochód dostawczy,czerwonego koloru,z herbem miasta na drzwiach przywoził worki z towarem do sklepu odzieżowego obok apteki.Kierowca magistratu osobiście wnosił te worki do prywatnego sklepu i tak sobie myślałem-co to za czasy,że taki burmistrz może wszystko,a ja za transport lodówki z naprawy muszę płacić.
Dla biednych mieszkańców darmowego transportu magistrat nie finansował.
Wtedy byłem super biedny.
Teraz stać mnie na nową lodówkę,a nie naprawę starej,zdezelowanej,ale widok krzywdy ludzkiej pozostał.
Sądzę,ze wiele ludzi pamięta tą niesprawiedliwość społeczną w pana wykonaniu.
Zawsze wkurzały mnie dary na WOŚP-jak pan burmistrz przynosił coś na licytację z kasy podatników,to kamery wszystkie skierowane były na tego darczyńcę,a większość Kościerzaków dawała rzeczy na licytację swoje, prywatne i im kamery nie były potrzebne bo to były dary z głębi serca,a pana /nie pana osobiste/ - pod publiczkę.
Nie obchodzi mnie to,czy dał pan np.na WOŚP coś ze swojej kieszeni-bo to nie jest obowiązek,ale przynoszenie czegoś nie swojego w świetle jupiterów chyba było oznaką pana próżności
moja opinia
moja opinia 10.02.2019, 11:01
Ego radnego Czuchy przerasta wszystko i wszystkich.
Zapewne nie jest głupi,ale sposób wypowiadania się jest nie do przyjęcia.
Źle słucha się - jak ktoś sam o sobie mówi w samych superlatywach; to coś w rodzaju SAMOCHWAŁY, a pamiętamy doskonale jak wyglądały jego rządy w magistracie, no i ta dezerterka z sejmu- to już była totalna porażka;przyznanie sobie Honorowego Obywatela-to też przejaw totalnego samouwielbienia.
Zapewne miał niektóre dobre pomysły plus dobre układy,ale ta pycha i przesadzona pewność siebie złożyły się na taki wynik wyborczy.
Już mieszkańcy nie chcieli burmistrza Czuchy,a za chwilę okaże się,że i radny Czucha tylko przeszkadza a nie wspiera rozwoju miasta,a
"""Radny wykonuje swoje obowiązki z myślą o wspólnocie samorządowej i mieszkańcach"""
Dobrze byłoby,aby radny Czucha przemyślał swoje zachowanie i zaczął owocną współpracę z całą radą /bez podziałów/ - to wtedy w następnych wyborach mieszkańcy może zapragną burmistrza Czuchy,który będzie burmistrzem wszystkich mieszkańców,a nie tylko grupki lokalnych biznesmenów
Słuchacz
Słuchacz 10.02.2019, 10:12
Czucha może i nie jest aż tak bardzo głupi, ale jego zachowanie jest dziecinne
KXKXKXK
KXKXKXK 9.02.2019, 23:38
Ludzie za 500 zł miesięcznie powiedzą, że Putin jest większym obrońcą praw człowieka niż Nelson Mandela. Pan robi dalej swoje Panie Zdzisławie i nie przejmuje się tymi frustratami co jak widzą, że sąsiad kupił nowe auto to mówią od razu "złodziej".
ja
ja 11.02.2019, 09:15
Stara prawda - "Bogaty nigdy biedaka nie zrozumie". Zwłaszcza kiedy zarabia się kilkanście tysięcy, nieprawdaż Olek?
KXK
KXK 11.02.2019, 12:28
Jaki Olek? Mniejsza z tym... Czyli uważasz, że warto sprzedać wolność za 500 zł?!!!!!!! Gratuluję priorytetów niewolniku.
ja
ja 13.02.2019, 13:34
500+ to nie jest sprzedanie wolności, to jeden z elementów zdrowej polityki prorodzinnej, która ma wspomóc demografię i przyczynić się do dalszego rozwoju Polski. Bez dzieci nie będzie nowych firm, następnych pokoleń itd. emeryt wydaje dużo mniej niż rodzice na dzieci przez 20-24 lat. ZUS nie posiada rezerw na nasze emerytury. Wydawana byłu przez ostatnie lata na bieżąco. Dlatego muszą rodzić się kolejne pokolenia, bo Ukraińcy, Chinczycy, Muzułmanie, Afrykanie nie zronią tego za nas. Oni mogą na przykład za 70 lat stworzyć Muzułmańską Republikę Polską, albo Afrykańską.
lew
lew 9.02.2019, 20:42
Widać,że administrator trzyma rękę na pulsie i blokuje "krytykanta"-nie wiem co napisał,ale czy to jest "wolność słowa"?,zakładając,że nikogo personalnie nie obraził

Pozostałe