Kościerzyna. Gratulowali Olimpii Brezie

  • 19.02.2019, 10:54 (aktualizacja 19.02.2019, 10:56)
  • Radosław Hendrych
Kościerzyna. Gratulowali Olimpii Brezie koscierzyna24.info
Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski U-18, rekord kraju i najlepszy tegoroczny wynik na świecie, takimi osiągnięciami może poszczycić się 17-letnia biegaczka z Kościerzyny - Olimpia Breza, która w biegu na 2000 metrów uzyskała czas 6:06:20.

W poniedziałek w budynku Urzędu Miasta burmistrz, Michał Majewski osobiście pogratulował jej sukcesów. 

Na codzień Olimpia jest zawodniczką klubu UKS Remus Koscierzyna, w którym bieganie trenuje dopiero od 3 lat . Mimo dotychczasowych wyników nie zamierza się  jednak zatrzymywać i ma już kolejne plany 


 

Naszej mistrzyni pogratulowali również wiceburmistrzowie i przewodnicząca Rady Miasta Koscierzyna

Radosław Hendrych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lekkoatleta
Lekkoatleta 23.02.2019, 23:55
A co z twórcą tego sukcesu - Trenerem Wojtkiem Pobłockim ? Zabrakło podziękowania od redakcji i burmistrza w tej relacji !!!
babcia
babcia 21.02.2019, 19:10
trzeba być niezłym chamem,aby w artykule poświęconym Olimpii krytykować wygląd burmistrza.
Zamiast składać dziewczynie gratulacje-to cham pisze,co mu do głupiego łba wpadnie. Chamstwa się nie leczy-chamstwo się omija
W
W 21.02.2019, 21:00
Typowa mowa nienawiści. Mam nadzieję, że prokurator zajmie się tym wpisem i winny poniesie konsekwencje prawne.
Asia
Asia 21.02.2019, 08:56
"nie szata zdobi człowieka"-nie lubię wymuśkanych facetów-chłop to chłop
marek
marek 20.02.2019, 17:29
Karina nie obrażaj mieszkańców.
ja
ja 20.02.2019, 09:45
jacy wyborcy taki burmistrz
Michał
Michał 19.02.2019, 20:33
To jest burmistrz Kościerzyny? Matko boska. Jak on wygląda?
Janek
Janek 20.02.2019, 19:05
To efekt użerania się i zmagania z fałszywością pewnej maści nowobogackich jadących na pustych sloganach i zwykłej krzywdzie ludzkiej, którym marzy się dorwanie do władzy i zyskanie coraz to większych profitów, czy kolesiowskich układów. Nie wątpię, że ogromne stresy a może i niedosypianie po nocach jest ceną z którą musi się mierzyć nasz burmistrz każdego dnia. Bądźmy bardziej wyrozumiali.
Koleżanka Róży
Koleżanka Róży 19.02.2019, 18:25
Gratuluję serdecznie wspaniałej Olimpii i jej rodzicom. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Olimpio, twoja babcia Róża byłaby z ciebie bardzo bardzo dumna.
x
x 21.02.2019, 13:18
Ale rodzice mogliby jej powiedzieć, że gumy się nie żuje w takich sytuacjach, tym bardziej przy odbieraniu nagród i rozmawianiu z drugą osobą
Kasia
Kasia 21.02.2019, 13:37
Tym bardziej że rodzice to nauczyciele. Cudze dzieci pouczają a na swoich nie widzą.

Pozostałe