Bonkowski. "Pokazałem swoją skuteczność"

  • 15.03.2019, 11:48 (aktualizacja 05.04.2019, 14:22)
  • Redakcja
Bonkowski. "Pokazałem swoją skuteczność" koscierzyna24.info
Krzysztof Wencki rozmawia z Senatorem RP - Waldemarem Bonkowskim

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mark
mark 15.07.2019, 15:19
Tylko Karczewski ma szansę być posłem Ziemi Kaszubskiej !
Koscierzak
Koscierzak 03.05.2019, 00:43
Taki Senator jaki PiS
jaki z paki
jaki z paki 20.04.2019, 15:18
Kościerzyna się wstydzi za takiego senatora i damskiego boksera
olaf
olaf 23.04.2019, 20:19
Pisz za siebie jełopie.
Janusz i Grażyna
Janusz i Grażyna 07.04.2019, 12:48
Senator Bonkowski działa, może czasami powie coś niezręcznie ale nie kłamie idzie twardo do celu, pracuje na rzecz lokalnej społeczności i Polski. Ci co go krytykują mają kompleksy, nie potrafią nic zrobić, potrafią tylko krytykować.
Był taki Czucha w Sejmie i co zrobił dla Kościerzyny?
Tak się napracował, że babcie płakały żeby wrócił do Kościerzyny...
Puszczam bonka myślę Waldek
Puszczam bonka myślę Waldek 16.07.2019, 20:02
Co bierzesz?
Janek
Janek 26.03.2019, 19:54
Poparłbym pana Bonkowskiego, gdyby nie jego wspieranie anty-Polskiej mafii watykańskiej, która robi nam sieczkę z mózgów i wielkie szkody w logicznym rozumowaniu.
Bokser (damski)
Bokser (damski) 22.03.2019, 12:05
Głównie swojej żonie ....
SWI
SWI 21.03.2019, 22:11
Bonkowski na Prezydenta !!!
Ala
Ala 19.03.2019, 18:35
Czytałam 13 lat temu, że na spotkaniu wojewody Karczewskiego (PIS) z ministrem Lipcem zapadła decyzja o przekazaniu 19,2 mln zlotych sa kościerski basen. Na zdjęciu w gazecie był min. Lipiec z Piotrem Karczewskim, ktory trzymał jakiś dokument w rece.
binio
binio 18.03.2019, 15:54
waldek,a gdzie słynny,odtrąbiony sukcesem pas lewoskrętu do Lubiany na skrzyżowaniu schetynówki
///
/// 07.04.2019, 12:41
Ale ty gupi jestes.
mieszkaniec
mieszkaniec 17.03.2019, 22:23
Janta to dno i zrobili z nim porządek. Bonkowski ujdzie, choć podpadł Kaczyńskiemu (żona, Żydzi itd.). W tej chwili w powiecie kościerskim z polityków PIS największe poparcie ma Piotr Karczewski i to pewnie on będzie reprezentowal nasz powiat w wyborach do parlamentu.
tomek
tomek 14.07.2019, 00:42
Karczewski to kanciarz przyokazji budowy basenu wybudował sobie dom koło kościoła św. Trójcy
ja
ja 15.07.2019, 15:16
A ty jesteś debilem!
Temida
Temida 15.07.2019, 00:07
Tomku za pomówienie i zniesławienie można trafić do zakładu karnego więc zdajesz sobie z konsekwencji swojego wpisu?
pisior
pisior 15.03.2019, 21:06
Bonkuś w PiSie już Cię nie chcą.
Polak
Polak 15.03.2019, 21:00
Senator Waldemar Bonkowski to wybitny polski patriota. Żarliwy, wierny ojczyźnie, oddany narodowi mąż stanu, gotowy do walki o niepodlegołość Polski w każdej chwili. Gdyby klasa polityczna wzięła przyklad z tego bohatera, Polska byłaby dawno w innym miejscu, niż jest obecnie.
Riff Raff
Riff Raff 16.07.2019, 20:05
Podaj namiary na swojego dealera
xz
xz 23.03.2019, 18:04
Jesli prawdziwy polak leję żonę.... ale to ja nie leję chyba nie jestem polakiem
G57
G57 16.03.2019, 07:31
Jaja sobie robisz, bo chyba nie na poważnie.
Polak
Polak 16.03.2019, 08:31
Jaja mam od urodzenia, w przeciwieństwie do ciebie, nieboraku.
Kamil Jeżewski
Kamil Jeżewski 15.03.2019, 20:54
Pan Senator Bonkowski i Pan Dariusz Janta to prawdziwi PATRIOCI jedyni którzy nie uciekają i nie chowają głowy w piasek ... Bóg Honor Ojczyzna ! w każdej chwili obaj mogą wstąpić do Ruch Narodowy !
ja
ja 15.07.2019, 15:11
Janta już nie jest związany z PIS. To przeszłość I
R.G
R.G 15.03.2019, 15:53
Nie ma lepszego nad Waldemara Bonkowskiego !!!
Gabrysia
Gabrysia 15.03.2019, 14:31
Załatwił wojsko ? Załatwił. Kasę na salę w ogólniaku załatwił ? Załatwił. Wypełnił mandat ? Tak.
Kiedyś posłem był niejaki Czucha i co ? Uciekł.
a
a 15.03.2019, 23:40
A obwodnica to się pojawiła po deszczu. Jak by ktoś nie pamiętał 230 mln zł.
Barbara andryk
Barbara andryk 15.03.2019, 14:28
Popieram. Pis Mówi ,że wstajemy z kolan przed Unią i nagle okazuje się ,że klękamy przed Izraelem i USA. To jak jest ? Klęczymy czy wstaliśmy ?
xxx
xxx 15.03.2019, 14:26
Chłop ma jaja. Nie boi się mówić co myśli.
YYY
YYY 16.03.2019, 07:33
A, że z myśleniem nietęgo, to ….
Rodowity Polak
Rodowity Polak 16.03.2019, 22:55
Pochwal się co osiągnołeś w życiu? a wtedy inni ocenią ciebie bo ja myślę, że oprócz ptasiego mużdzku nie wykształciło się w tobie nic!!!!!!!!!!!!!
Polak emeryt
Polak emeryt 16.07.2019, 20:08
Osiagnąłem umiejętność poprawnego pisania i czytania w języku ojczystym.
Kobra
Kobra 27.04.2019, 20:06
Zabójczy jad! Ale się napinasz... Szkoda zdrowia.
Widz
Widz 15.03.2019, 14:26
Brawo senatorze.
Poinformowany
Poinformowany 15.03.2019, 13:44
Oj pokazał, pokazał.

Pozostałe