Bonkowski. "Pokazałem swoją skuteczność"

  • 15.03.2019, 11:48 (aktualizacja 15.03.2019 14:32)
  • Redakcja
Bonkowski. "Pokazałem swoją skuteczność" koscierzyna24.info
Krzysztof Wencki rozmawia z Senatorem RP - Waldemarem Bonkowskim

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ala
Ala Wczoraj, 18:35
Czytałam 13 lat temu, że na spotkaniu wojewody Karczewskiego (PIS) z ministrem Lipcem zapadła decyzja o przekazaniu 19,2 mln zlotych sa kościerski basen. Na zdjęciu w gazecie był min. Lipiec z Piotrem Karczewskim, ktory trzymał jakiś dokument w rece.
binio
binio 2 dni temu, 15:54
waldek,a gdzie słynny,odtrąbiony sukcesem pas lewoskrętu do Lubiany na skrzyżowaniu schetynówki
mieszkaniec
mieszkaniec 17.03.2019, 22:23
Janta to dno i zrobili z nim porządek. Bonkowski ujdzie, choć podpadł Kaczyńskiemu (żona, Żydzi itd.). W tej chwili w powiecie kościerskim z polityków PIS największe poparcie ma Piotr Karczewski i to pewnie on będzie reprezentowal nasz powiat w wyborach do parlamentu.
pisior
pisior 15.03.2019, 21:06
Bonkuś w PiSie już Cię nie chcą.
Polak
Polak 15.03.2019, 21:00
Senator Waldemar Bonkowski to wybitny polski patriota. Żarliwy, wierny ojczyźnie, oddany narodowi mąż stanu, gotowy do walki o niepodlegołość Polski w każdej chwili. Gdyby klasa polityczna wzięła przyklad z tego bohatera, Polska byłaby dawno w innym miejscu, niż jest obecnie.
G57
G57 16.03.2019, 07:31
Jaja sobie robisz, bo chyba nie na poważnie.
Polak
Polak 16.03.2019, 08:31
Jaja mam od urodzenia, w przeciwieństwie do ciebie, nieboraku.
Kamil Jeżewski
Kamil Jeżewski 15.03.2019, 20:54
Pan Senator Bonkowski i Pan Dariusz Janta to prawdziwi PATRIOCI jedyni którzy nie uciekają i nie chowają głowy w piasek ... Bóg Honor Ojczyzna ! w każdej chwili obaj mogą wstąpić do Ruch Narodowy !
R.G
R.G 15.03.2019, 15:53
Nie ma lepszego nad Waldemara Bonkowskiego !!!
Gabrysia
Gabrysia 15.03.2019, 14:31
Załatwił wojsko ? Załatwił. Kasę na salę w ogólniaku załatwił ? Załatwił. Wypełnił mandat ? Tak.
Kiedyś posłem był niejaki Czucha i co ? Uciekł.
a
a 15.03.2019, 23:40
A obwodnica to się pojawiła po deszczu. Jak by ktoś nie pamiętał 230 mln zł.
Barbara andryk
Barbara andryk 15.03.2019, 14:28
Popieram. Pis Mówi ,że wstajemy z kolan przed Unią i nagle okazuje się ,że klękamy przed Izraelem i USA. To jak jest ? Klęczymy czy wstaliśmy ?
xxx
xxx 15.03.2019, 14:26
Chłop ma jaja. Nie boi się mówić co myśli.
YYY
YYY 16.03.2019, 07:33
A, że z myśleniem nietęgo, to ….
Rodowity Polak
Rodowity Polak 16.03.2019, 22:55
Pochwal się co osiągnołeś w życiu? a wtedy inni ocenią ciebie bo ja myślę, że oprócz ptasiego mużdzku nie wykształciło się w tobie nic!!!!!!!!!!!!!
Widz
Widz 15.03.2019, 14:26
Brawo senatorze.
Poinformowany
Poinformowany 15.03.2019, 13:44
Oj pokazał, pokazał.

Pozostałe