Kościerzyna. Nowa hala sportowa oddana do użytku

  • 19.03.2019, 14:27 (aktualizacja 19.03.2019, 15:20)
  • Redakcja
Kościerzyna. Nowa hala sportowa oddana do użytku koscierzyna24.info
Uczniowie kościerskiego ogólniaka zyskali nowy obiekt . 19 marca odbyło się oficjalne przekazanie do użytku nowej Hali Sportowej .

Starosta Powiatu Kościerskiego zaznaczyła, że to ogromna inwestycja dla Powiatu , którą udało się zrealizować w czasie krótszym niż zaplanowane 3 lata. Podkreśliła także fakt, że w trakcie procedury przetargowej udało się obniżyć cenę inwestycji o milion złotych. 

W pozyskanie środków na inwestycję zaangażowany był także Senator Waldemar Bonkowski 


 

Starosta Alicja Żurawska oświadczyła , że władze powiatu nie spoczęły na laurach i już niebawem złożą wniosek na budowę kolejnego obiektu sportowego na terenie naszego miasta , o czym będziemy informowali na bieżąco . 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pływak
Pływak 21.03.2019, 10:40
Hala halą a co ślę dzieję na basenie . Bakteria gdzie dzieci fostają biegunke i wymioty. A wszyscy cicho sza
Pk
Pk 20.03.2019, 19:11
Nastepna inwestycje to bym pistawil na ogrodek jordanowski kolo urzedu wymienic lawki zrobic pozadna scene pid namiot i gra ile kiedys ludzi tam spedzalo czas a nie rynek
aa
aa 20.03.2019, 16:08
Za jakie grzechy mamy takiego burmistrza jak Pan Majewski ?
bb
bb 20.03.2019, 20:57
Niestety kolejny raz był to wybór mniejszego zła. To słabość "elit miejscowych", lub zwyczajnej ich bezczynności. Oczywiście również przyklaskiwanie miernym politykom (?), którzy gwarantowali posadki na stanowiskach (czyt. pieniądze)
Ferdynand
Ferdynand 21.03.2019, 11:50
Dobrze, że użyłeś cudzysłowu w przypadku tych pożal się Boże "elit miejscowych".
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.03.2019, 16:07
Majewskiego oceni historia ! Przecież ten chłop nic nie zrobił. Tylko kasę bierze.
jan
jan 23.03.2019, 11:11
Bierze kasę, ale mniej niż Czucha
koscierzanka
koscierzanka 20.10.2019, 01:09
Mniej niż Czucha lecz duzo więcej szkodzi niż Czucha
Barbara
Barbara 20.03.2019, 16:05
Może kiedyś zasłużymy na takiego burmistrza jak Alicja Żurawska.
Fabian
Fabian 20.03.2019, 16:04
Da się ? Tylko trzeba chcieć !
Kos
Kos 20.03.2019, 08:42
Takich małych salek już nigdzie się nie buduje. Brak wizji i problem dla następców. Jakie obiekty mają sąsiednie gminy przy małych szkółkach?.
niezły POPIS
niezły POPIS 19.03.2019, 22:55
jeśli to dzieje się naprawdę .... to wynik bezpośredni waldek-zdzisio 1:0


wielkie załatwiacze... ten nic ten sale.
xD
Jacek
Jacek 20.03.2019, 07:53
Jeśli obwodnica Kościerzyny to nic, to "gratuluję" takiej oceny rzeczywistości!
miłego dnia
miłego dnia 20.03.2019, 08:09
Porównywalny udział maił w tym temacie jak Hermaszewski w podbijaniu kosmosu ;) niby coś tam tak, ale jak tak pomyśleć chwilę to jednak ...
witek
witek 19.03.2019, 20:46
Brawo Waldek. Mało jest takich parlamentarzystów, którzy tak mocno przysłużyli się lokalnej społeczności tyle razy w tak krótkim czasie.
Pepek
Pepek 19.03.2019, 19:12
Pani Starościna dała popis. Zaprosić osoby oczadziale to wstyd. Następne wybory przegra z kretesem. Niepoważna, ale cóż, tylko chodzi o kasę.
Kościerzak
Kościerzak 21.03.2019, 15:16
Prawda jest taka że jeżeli otwierasz jakiś obiekt dobry gospodarz sprosi ludzi którzy są łasi na przecinanie wstęg a może kiedyś chociaż coś załatwi dla powiatu. Można się nawet bratać z ludźmi pokroju Waldka. Wszystko dla dobra Naszej Małej Ojczyzny. Tak trzymać
adam
adam 19.03.2019, 20:41
Starościna to może być na dożynkach, tu była starosta.
ja
ja 19.03.2019, 18:41
Brawo PIS w Kościerzynie za poparcie inwestycji sali gimnastycznej !
parcie na szkło
parcie na szkło 19.03.2019, 16:48
a Karczewski znów tam gdzie kamera :-) Lekkie żeenuua!
jan
jan 23.03.2019, 11:16
Skoro Karczewski przecinał wstęgę, to znaczy, ze jakiś udział w sukcesie. miał. Już samo wspieranie u wojewody i ministra, to bardzo dużo. Senator oczywiście też. Podziękowania dla PIS!
Louis
Louis 24.03.2019, 09:43
To, że przecinał wstęgę to nie znaczy o udziale bo go po prostu nie było. To parcie na szkło. Idą wybory.
....
.... 19.03.2019, 15:01
Pomylić ogolniak z ekonomikiem lekka przesada redakcjo..... Oj nieładnie
Ja
Ja 19.03.2019, 14:59
Brawo starosta
A.
A. 19.03.2019, 14:57
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 to "Ekonomik", a halę otrzymał ogólniak!
junior
junior 19.03.2019, 14:55
Super, brawo i gratulacje dla p. Starosty, pracowników starostwa i Wszystkich szczerze zaangażowanych.

Pozostałe