Dariusz Męczykowski. "Nigdy nie brałem pieniędzy za prowadzenie drużyny"

  • 22.03.2019, 13:24 (aktualizacja 26.03.2019, 10:24)
  • Redakcja
Dariusz Męczykowski. "Nigdy nie brałem pieniędzy za prowadzenie drużyny"
Krzysztof Wencki rozmawia z trenerem klubu UKS PCM Kościerzyna - Dariuszem Męczykowskim

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fun wyborca
Fun wyborca 28.03.2019, 12:13
Panie Darku w drugiej części rozmowy na pytanie redaktora o ewentualny pana start w wyborach do europarlamentu odpowiada pan, że "w poniedziałek się okaże". Czy mógłby pan udzielić informacji czy ten właściwy poniedziałek już wszystko wyjaśnił i czy jakaś siła polityczna zaprosiła pana na swoje listy. Tak pytam bo znane są składy list u głównych rozgrywających, a pana tam nie widać. Pojawiają się również głosy o pana romansie politycznym z p. Morawieckim seniorem wobec tego czy będzie pan kandydowal w majowych wyborach z listy WiS.
PR
PR 28.03.2019, 19:12
pomysł dobry, poproszę o jeszcze jeden wywiad z tym panem. On przynajmniej jest merytoryczny i zna się na tym o czym się wypowiada. Myślę że europarlament jak najbardziej, ale powinien też działać dla regionu jak do tej pory.
Kibic z Grabówka
Kibic z Grabówka 29.03.2019, 18:19
Czyli zna się tylko na biznesach i piłce ręcznej o przepraszam tylko na biznesach bo drużyna na szarym końcu tabeli.
Olga
Olga 28.03.2019, 14:34
Mam wielką nadzieję, że będzie Pan kandydował w tych wyborach, bo takich ludzi nam właśnie potrzeba. Dobrych i efektywnych działaczy, którzy są blisko wyborców, którzy znają ich bolączki i oczekiwania. Liczę na pana start.
KORNEL
KORNEL 28.03.2019, 10:22
A co p. M myśli o proteście środowiska nauczycielskiego zarówno jako nauczyciel jak i dyrektor szkoły? Czy szkoła w Nowej Karczmie przystąpi aktywnie do protestu? Czy p. M należy do któregokolwiek ze związków nauczycielskich? Czy p. M też żąda podwyżki uposażenia? i w końcu ostatnie pytanie co to znaczy "dużo zrobił, dużo dobrego"?
Chciałbym aby na powyższe pytania odpowiedział sam zainteresowany tzn. p. M.
mis
mis 27.03.2019, 19:01
podobno w2018 roku wybudowano 3 km nowej drogi od Karczmy do Meczykowskiego. a my do Sarnów po dziurach jezdzimy.
obserwator
obserwator 25.03.2019, 15:29
ma duzo perspektywicznych zawodniczek np.bramkarka duzy talent Ola B. lewa reką ,Alicja P. rozgrywająca Asia G. wiele innych inne kluby je zabiorą ...nie pozwolmy na to budujmy druzyne a nie ja " rozbierajmy"
olek
olek 25.03.2019, 21:12
Mają jakieś nazwiska, czy to jakaś tajna formacja?
Aleksandra
Aleksandra 25.03.2019, 22:34
Olku Rodo obowiązuje, a nazwiska mają i kto się naszą drużyną interesuje i z serca im kibicuje, ten je zna. Brawo dziewczyny!!!
Alan
Alan 26.03.2019, 13:02
Nie rozśmieszaj mnie. Jakie RODO? Czy w ogóle wiesz co to jest RODO?
Kaszuba
Kaszuba 25.03.2019, 17:23
Święta prawda, UKS PCM to ogrom wspaniałych zawodniczek, są szkolone, zdobywają doświadczenie, a potem idą tam gdzie lepiej płacą, szkoda wielka. Panie Darku gratuluję, że pomimo kłopotów i nagonki na pana osobę potrafił pan stworzyć tak wspaniałą drużynę i doprowadzić ją do super ligi
Ala
Ala 25.03.2019, 09:12
Sabinko-a Ty kogo masz na myśli???
Sabina
Sabina 25.03.2019, 08:47
takich polityków nam potrzeba, którzy bezinteresownie potrafią działać bezinteresownie i być dla ludzi
Mar iusz
Mar iusz 25.03.2019, 12:39
przypuszczam, że Sabina myśli o Męczykowskim, bo ja też tak o nim myślę jako o dobrym działaczu i polityku. Widzę ile robi dla innych i dla regionu, porównuję to z działaniami innych polityków i stawiam na niego, na Męczykowskiego właśnie
do stare czasy
do stare czasy 24.03.2019, 18:59
to zależy - kto ma jakie wspomnienia
były uczeń szóstki
były uczeń szóstki 24.03.2019, 13:25
Uważam,że PO za "zdradę" zrobi wszystko,aby Darka wyautować z polityki.
Dobra rada dla pana Dariusza-niech pan nikomu nie przypomina,że był pan dyrektorem szkoły podstawowej nr 6 w Kościerzynie
Stare czasy
Stare czasy 24.03.2019, 13:38
Jako dyrektor zrobił dla 6stki bardzo dużo. Ja też byłem uczniem tej szkoły i dobrze go pamiętam jako dyrektora.
Muszyńska
Muszyńska 25.03.2019, 13:30
ja też za jego czasów do szóstki chodziłem i szkoła się wtedy wspaniale i dynamicznie rozwijała. Dobre to były czasy i jako dyrektora wspominam go naprawdę miło.
Zenon
Zenon 24.03.2019, 08:57
nie dajmy się zwariować! dobrze wiemy czym kończą się hejty i mowa nienawiści! Jak ten człowiek tworzy coś dobrego, to albo trzeba mu pomóc albo zamilczeć i nie tworzyć propagandy pogardy i wojny!
Pacjent
Pacjent 23.03.2019, 19:48
Panie Redaktorze proponuję zaprosić Prezes Szpitala, jest wiele tematów o których można porozmawiać, np brak kontraktu na onkologię, pogłoski o likwidacji pralni, i dalej można by wiele wymieniać.
al
al 24.03.2019, 22:51
No i wyżywienie pacjentów. Zupa ala Auschwitz, drugie danie - kotlet po katyńsku, to chyba nie są standardy szpitala w cywilizowanym kraju.
Zenek
Zenek 23.03.2019, 18:10
Z wywiadu widzę,że facet ma wielki problem-moja rada jest taka-daj pan sobie spokój-rób pan tylko to co potrafisz zrobić dobrze-pewnie jest coś????
Sylwester
Sylwester 23.03.2019, 19:33
Skoro stworzył drużynę od zera i doprowadził ją do super ligi to znaczy że zrobił to dobrze i efektywnie. Szacunek wielki dla niego za to dzieło.
Dorota
Dorota 24.03.2019, 08:40
przez wiele lat grałam w tej drużynie, wróciłam nawet po urodzeniu dziecka i dumna byłam z tego, że mogę grać w tym zespole. Pani Asia często nas gościła w zajeździe nad stawem i nie brała za to pieniędzy. Cała rodzina pomagała zespołowi a trener jak tylko był w stanie to dokładał czy do przejazdów, czy wyżywienia dziewczyn. Przykro się czyta oszczerstwa na jego temat. Według mnie piszą to osoby, które naprawdę go nie znają.
kumpel
kumpel 23.03.2019, 18:07
Obawiam się,że wielka passa wielkiego Daro dobiega końca
Kosmo
Kosmo 24.03.2019, 09:58
Myślę że Męczykowski nie powiedział jeszcze ostatniego zdania. Dużo robi i niech tak zostanie bo takich ludzi nam potreba i w sporcie i w polityce
zszokowany
zszokowany 23.03.2019, 18:04
Ja mam inne pytanie do Darka-ile u niego liczy doba.
U normalnych ludzi tylko 24 godziny.
Darek jest w Zajeździe nad stawem,
Darek jest dyrektorem szkoły,
Darek jest w Sejmiku,
Darek jest w Szpitalu specjalistycznym w Kościerzynie,
Darek 4 razy w tygodniu trenuje piłkę ręczną,
Darek jest działaczem WOPR,
Darek robi doktorat
Darek do społecznej komisji szpitala specjalistycznego w Kościerzynie szedł z puli Samoobrony
Darek był liderem PO
Darek jest liderem PSL
O CHRYSTE PANIE-CZY TO JEST CIĄGLE TEN JEDEN CZŁOWIEK-MA JESZCZE PRZECIEŻ NA WYCHOWANIU DWOJE DORASTAJĄCYCH DZIECI.
Marszałkowski
Marszałkowski 24.03.2019, 07:02
Podziwiam takich ludzi co tyle robią dla innych i to z dobrym skutkiem. Takie osoby powinno się wspierać, a nie niszczyć. Panie Dariuszu ma pan ogromne poparcie społeczne a te kilka negatywów pisze prawdopodobnie jedna czy dwie osoby.
Belfer
Belfer 23.03.2019, 20:26
z tego co wiem jego dzieciaki nieźle grają. Pasja do sportu odziedziczona nie tylko po ojcu ale i po matce. Córkę można nazwać waleczną, bo wymiata na boisku. Szacun za to, że uczy ich dobrych wartości i pracowitości.
Jowita Rymska
Jowita Rymska 23.03.2019, 19:40
Jak się chce to można. To pokazuje jak dużo ten człowiek robi nie tylko w polityce czy w sporcie. Do tego rozkręca własną działalność i daje zatrudnienie wielu ludziom. Gratuluję efektywności tego co Pan robi i za pomoc w oddłużeniu szpitala. Niestety teraz znowu sprawy idą w złym kierunku.
babcia
babcia 23.03.2019, 13:57
Sport jest wtedy wartościowy jak jest bezgotówkowy
Janek
Janek 23.03.2019, 17:30
I tylko taki ! Pozdrawiam konkretną kobitkę.
Obywatel
Obywatel 22.03.2019, 22:34
Droga redakcjo, jeśli chieliście porozmawiać z panem Darkiem należało zapytać o ważniejszy temat z którym się ten pan identyfikuje, czyli Szpital. O poczyniania pani Prezes, którą jak sam pan Radny twierdzi sprowadził do Kościerzyny. Należało zadać pytania o zwolnienia, rosnący dług i brak zapewnienia żywienia pacjentów, to są tematy istotne dla lokalnej społeczności, a nie dziewczyny z Gdańska, które przyjeżdżają do Kościerzyny pograć w piłkę ręczną.
Meg
Meg 22.03.2019, 22:25
Ale popłyną :-) :-) Po pierwsze: To kto się mija z prawdą? Sponsor jasno i wyraźnie powiedział, że nie będzie finansował działaczy więc o co kaman? Po drugie: start do Europarlamentu??? Serio??!!!! Hhahahah. Do Sejmu też?!!!! Serio??!!!! Hhaahahah. Kabaret.
olaf
olaf 22.03.2019, 17:00
Kto to jest i o jaką drużynę chodzi. Można by chyba napisać jedno zdanie. Nie wszyscy maja czas na słuchanie choćby wstępów.
Kkw
Kkw 22.03.2019, 16:54
Panie Darku Pan się nie boi, 2/3 powiatu za Panem stoi
Serio
Serio 30.03.2019, 10:49
2/3 Serio ja nie wiem skąd ty masz te statystyki
Konowski
Konowski 26.03.2019, 10:18
ja też jestem za Męczykiem, za jego pomysłami i działaniami
kibic najprawdziwszy
kibic najprawdziwszy 22.03.2019, 15:02
Ponieważ materiał obejrzałem w internecie czuję się jakbym został poddany "cyberprzemocy" intelektualnej, a tak całkiem poważnie to drużynie życzę jak najlepiej, a trenerowi duuuużo zdrowia.
Miłego weekendu 😜

Pozostałe