Kościerzyna. Koncert zespołu Tekla Klebetnica

  • 26.03.2019, 13:14
  • Redakcja
Kościerzyna. Koncert zespołu Tekla Klebetnica
Na Sali im Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się Wiosenna Gala Koncertowa .

Z tej okazji przed zgromadzoną publicznością wystąpił znany z udziału w programie „Mam Talent” , zespół Tekla Klebetnica. 

To zespół wywodzący się z Ustronia na codzień grający gatunek nazywany folk crossover, który stanowi połączenie muzyki folk z innymi gatunkami muzycznymi. Dzięki wspaniałemu połączeniu dźwięku skrzypiec, akordeonu, kontrabasu, gitary oraz  tak nietypowego instrumentu jak węgierskie cymbały zespół został wyróżniony przez widzów programu „Mam Talent” zajmując w nim II miejsce.


 

Bardzo niecodzienna historia wiąże się także ze skrzypaczką i wokalistką zespołu Anną Adamowską , która zakończyła Akademie Muzyczną niedosłysząc na jedno ucho . 

To tylko potwierdza regułę mówiącą o tym, że ograniczenia są tylko w naszej głowie, a jeśli robimy coś z pasją to nic nie jest w stanie nas powstrzymać. 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 30.03.2019, 23:15
My ukropów w Polsce nie chcemy ! Won z promowaniem obcej nacji (ludobójców naszych przodków) ! Żydy i ukropy won ! Nasza muzyka i nasze Polki najpiękniejsze! Szkoda, że wiele z nich zostało ogłupionych przez nieludzką medialną propagandę !

Pozostałe