Sonda. Strajk nauczycieli - co o nim myślą Kościerzacy ?

  • 05.04.2019, 13:04 (aktualizacja 04.09.2019, 07:58)
  • Redakcja
Sonda. Strajk nauczycieli - co o nim myślą Kościerzacy ?
Wszystko wskazuje na to, że 8 kwietnia w całej Polsce rozpocznie się strajk nauczycieli. Data ta jest o tyle problematyczna, że pokrywa się z terminami egzaminów końcowych gimnazjów i ósmych klas. Jak ten protest może wpłynąć na przyszłość uczniów ? O to zapytaliśmy mieszkańców.

Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w poniższym materiale.


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

emerytowany nauczyciel
emerytowany nauczyciel 19.10.2019, 10:12
Strajk Nauczycieli-po pierwsze,nie wszystkich "nauczycieli" można nazwać nauczycielami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Większość nauczycieli odwala chałturę ,jest źle przygotowana do wykonywania tak ważnego zawodu. Mają bardzo duży wpływ na psychikę naszych dzieci i często ją niszczą.
Często słyszę,że jedni podważają kompetencje drugich-szkoła to babiniec,więc plotkarstwo to ich domena.
Anty strajk
Anty strajk 14.04.2019, 10:01
łysy gościu w okularach od 6:47, pokaz mi PAN kto zarabia te 2,5tys skoro wiekszosc rypie po 160godzin w miesiacu za najniższa krajowa, a te darmozjady zwane dalej nauczycielami nie przepracuja nawet polowy tych godzin...
Słoik z Wawy
Słoik z Wawy 24.09.2019, 12:46
To rusz du...ę z Kościerzyny w świat To zarobisz więcej.
matka
matka 09.04.2019, 23:50
Nauczyciele? Nie chce im się robic 18 godzin? popracowali by fizycznie to by się im odechciało strajkować... uczciwi ludzie pracują ponad 40godzin tygodniowo za najniższą krajową! Dlaczego sprzątaczki nie strajkują albo sprzedawcy? Bo szanują pracę a te nieroby to by tylko kase chcieli brac a i tak nic nie robia cale dnie bo nie potrafia dzieci wychowac. WSTYD!
xyz
xyz 08.04.2019, 14:56
to taka sama banda jak ci wszyscy pracownicy w urzędach. Siedzi to na *** i nic nie produkuje oprócz dwutlenku węgla i jeszcze wiele żądają.Darmozjady.
uczeń
uczeń 08.04.2019, 14:55
banda nierobów
Lulek
Lulek 07.04.2019, 21:11
Od 5:20 taki śmieszny gruby pan, to chyba jakiś niespełna rozumu. Trochę taki "wiejski filozof". Nieraz nazywa się takiego człowieka "miejscowym głupkiem".Biedak jakiś. Kto to jest /
WSPARCIE
WSPARCIE 06.04.2019, 15:40
Od 5:20 do 6:02 warto zobaczyć.
DUMNY Z RADNEGO JANTY
DUMNY Z RADNEGO JANTY 06.04.2019, 15:23
Pan Janta znowu jak zawsze pełna dyplomacja.
Super, że mamy takiego RADNEGO POWIATU.
Człowiek ogromnej kultury, taktu, wiedzy i szacunku dla innych.
Myślę, że PIS powinno poprosić jego o negocjacje i mediacje z Panem Broniarzem.

Pozostałe