Gmina Kościerzyna. Wypadek ! Kierowca uderzył w drzewo

  • 05.04.2019, 13:57
  • Redakcja
Gmina Kościerzyna. Wypadek ! Kierowca uderzył w drzewo
Zgłoszenie o wypadku na drodze Kościerzyna - Wąglikowice dotarło do służb ratowniczych ok. godziny 8:00

 35 - letni mieszkaniec Powiatu Gdańskiego prowadzący samochód marki Audi stracił panowanie nad kierownicą w efekcie uderzając w drzewo .

Mężczyzna trafił do szpitala z urazem nóg , z opinii lekarzy wynika, że kierowca był trzeźwy. 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olaf
olaf 05.04.2019, 22:04
Na miejscu kierowcy wystąpiłbym o horrendalne odszkodowanie od właściciela drogi za uszczerbek na zdrowiu i zniszczenie mienia. Nie ma bowiem żadnego, najmniejszego uzasadnienia, aby w tym miejscu, przy drodze publicznej, w XXI wieku stało takie drzewo. Ten kto nie dopilnował, aby to drzewo stamtąd usunąć, powinien być pociągnięty też do opowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa, albo co najmniej za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Za tym drzewem widać jakieś krzaki i drobne drzewa. Kierowca tracąc panowanie nad pojazdem (po uszkodzeniach pojazdu widać, że jechał wolno), wjechał by w te krzaki nie doznając uszczerbku na zdrowiu i tylko zarysowując karoserię. Czas zacząć rozliczać winnych tych karygodnych zaniedbań. Za duże podartki płacimy, by urzędowi abnegaci nic sobie z tego nie robili.
Bocian
Bocian 07.04.2019, 23:08
Panie Olafie z całym szacunkiem dla Pana jest Pan mocno ***nięty na głowę,tego się nie wyleczy ale są środki pomocnicze i znieczulające,coś pomogą . Osobiście też uważam że drzew przy drogach nie powinno być ,ale tak jest w całym Kraju wiec proszę nie pisać takich idiotycznych komentarzy
Stasiek
Stasiek 06.04.2019, 14:17
Powyższy komentarz pisał prawdziwy znawca i biegły najwyższej klasy skoro po zdjęciu ocenił, że kierowca jechał wolno, a kolizja jest wynikiem awarii pojazdu. Skąd to wszystko wiesz?
Niech kierowcy dostosują się do warunków panujących na drodze. Te drzewa dodają uroku naszym Kaszubom. Ja nie chcą aby wszędzie prowadziły szerokie drogi na odkrytym terenie. Z tą karą śmierci to też poniosło autora, który sieje zamęt swoimi wywodami.
Pozdro dla Niedzielnych Staśków
Pozdro dla Niedzielnych Staśków 06.04.2019, 14:43
Stasiek w swoim Polonezie pewnie masz sztuczne kwiaty i paprotkę na tylnej półce dla "uroku" :P do tego girlandy i dwa różańce przypięte do deski rozdzielczej :) Podejdź do rodzica, który stracił swoje dziecko w wypadku na drzewie i powiedz że, trzeba było do warunków panujących na drodze dostosować prędkość,i że drzewa są dla uroku bo to właśnie uroku brakuje najbardziej na drodze ... To nie drzewa wybiegają ale zwierzyna leśna już tak. Dzik pobiegł w las a samochód został na drzewie. Stasiek "motoznafca" powie, że wie lepiej ;)
Do pilarza
Do pilarza 06.04.2019, 15:42
Dość piratów drogowych na drogach bo to ci szaleńcy zabijają, a nie drzewa. Poza tym na naszych drogach 75% pojazdów to rozpadające się szrorty naprawiane w szopie ruskim kluczem czyli młotkiem i przecinakiem, a części pochodzą z innych szrotów. Tam gdzie bezpieczeństwu zagraża drzewo należy je wyciąc ale nie wszystkie. Ja myślę że wpisy o permanentnej wycince drzew pochodzą od osób zainteresowanych zarobkiem wszak prace wycinkowe w lesi zostały zakończone i na czymś trzeba zarobić. Nie można dać się zwariować.
tak można w kółko
tak można w kółko 06.04.2019, 23:23
Jaki zakład pogrzebowy reprezentujesz?
p
p 06.04.2019, 11:21
Drzewo jest obok drogi, a nie na jej środku. Jeśli nie potrafisz utrzymać samochodu na jezdni to nie wsiadaj za kierownicę. Proste. Drzewo nie wybiegło mu przed maskę.
Tola
Tola 06.04.2019, 21:58
Rozumiem, że jesteś upośledzony.

Pozostałe