Gmina Kościerzyna. Wypadek ! Kierowca uderzył w drzewo

  • 05.04.2019, 13:57
  • Redakcja
Gmina Kościerzyna. Wypadek ! Kierowca uderzył w drzewo
Zgłoszenie o wypadku na drodze Kościerzyna - Wąglikowice dotarło do służb ratowniczych ok. godziny 8:00

 35 - letni mieszkaniec Powiatu Gdańskiego prowadzący samochód marki Audi stracił panowanie nad kierownicą w efekcie uderzając w drzewo .

Mężczyzna trafił do szpitala z urazem nóg , z opinii lekarzy wynika, że kierowca był trzeźwy. 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olaf
olaf 05.04.2019, 22:04
Na miejscu kierowcy wystąpiłbym o horrendalne odszkodowanie od właściciela drogi za uszczerbek na zdrowiu i zniszczenie mienia. Nie ma bowiem żadnego, najmniejszego uzasadnienia, aby w tym miejscu, przy drodze publicznej, w XXI wieku stało takie drzewo. Ten kto nie dopilnował, aby to drzewo stamtąd usunąć, powinien być pociągnięty też do opowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa, albo co najmniej za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Za tym drzewem widać jakieś krzaki i drobne drzewa. Kierowca tracąc panowanie nad pojazdem (po uszkodzeniach pojazdu widać, że jechał wolno), wjechał by w te krzaki nie doznając uszczerbku na zdrowiu i tylko zarysowując karoserię. Czas zacząć rozliczać winnych tych karygodnych zaniedbań. Za duże podartki płacimy, by urzędowi abnegaci nic sobie z tego nie robili.
Bocian
Bocian 07.04.2019, 23:08
Panie Olafie z całym szacunkiem dla Pana jest Pan mocno ***nięty na głowę,tego się nie wyleczy ale są środki pomocnicze i znieczulające,coś pomogą . Osobiście też uważam że drzew przy drogach nie powinno być ,ale tak jest w całym Kraju wiec proszę nie pisać takich idiotycznych komentarzy
p
p 06.04.2019, 11:21
Drzewo jest obok drogi, a nie na jej środku. Jeśli nie potrafisz utrzymać samochodu na jezdni to nie wsiadaj za kierownicę. Proste. Drzewo nie wybiegło mu przed maskę.
Tola
Tola 06.04.2019, 21:58
Rozumiem, że jesteś upośledzony.

Pozostałe