Powiat Kościerski. Kolejna gala boksu już wkrótce

  • 08.04.2019, 16:16 (aktualizacja 09.04.2019, 10:00)
  • Redakcja
Powiat Kościerski. Kolejna gala boksu już wkrótce
10 maja Hala Sokolnia najprawdopodobniej będzie przysłowiowo pękać w szwach, to za sprawą organizowanego tam Turnieju Wagi Ciężkiej .

Takie wydarzenie to nie wątpliwie ogromna promocja dla całego Powiatu Kościerskiego .

My już dziś zapraszamy wszystkich państwa na to wielkie wydarzenie do Hali Sokolnia oraz przed ekrany telewizorów, bądźcie tam z nami!


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sdfsdf
sdfsdf 10.05.2019, 14:51
Zajmijcie się swoim życie plotkarze. Nie macie co robic? Moge wam dać posprzątać mój garaż.
Justy-na-na
Justy-na-na 15.04.2019, 15:52
komentarze dot. zycia prywatnego( mijajace sie z prawda)Ani i Krystiana to w jakim celu tu? Nie sa zwiazane z ow wydarzeniem?.
Obrazliwe komentarze, swiadcza o prostactwie, sa zalosne jak "osoby" je piszace??
Eee" na co" sie produkowac. ?
Tomasz
Tomasz 15.04.2019, 16:06
Widocznie ta parka robi większy cyrk niż ów wydarzenie ?
Maciej
Maciej 12.04.2019, 18:31
Żal Was.Tak wszystkich ból *** uwiera
Zróbcie coś dla Kościerzyny a nie czepiacie się człowieka który robi dobra robote
A to z Kim jest w związku gówno Was obchodzi
pustak
pustak 12.04.2019, 18:00
Ból *** wam sciska czy co ? Ewentualnie Kazyszka ! Co mi wiadomo Panna Helta ma duzy wklad akurat w dzialalnosc Pana Krystiana ! Wiec zamknac plapy pustaki i na drogie krzyzowa isc !!!
Digi
Digi 12.04.2019, 19:26
Haha wkład ma...
pustak
pustak 12.04.2019, 20:58
Ty jednaj wkladu nie masz ?
An
An 10.04.2019, 14:13
FitPustak też jest?! Hahahaha.
Jan
Jan 10.04.2019, 11:29
Po co wchodzicie z butami w kogoś życie ? Krystian Każyszka robi bardzo dobrą robotę i przyczynia się do promowania Kościerzyny poprzez takie akcje. I nie ważne z kim jest jeżeli jemu tak dobrze . Sam jestem rozwodnikiem i nie wolno nam już nic ? Kościerzacy są nr 1 w obmalowywaniu komuś tyłka.
pola
pola 10.04.2019, 20:21
Piszesz o kimś kogo nikt nie zna, także daruj sobie. Promocję Kościerzyny może robić ktoś, kto jest znany.
łon
łon 10.04.2019, 10:07
A ta tam jako kto ? Von Helta się teraz lansuje na panu z odzysku :P
Lary
Lary 12.04.2019, 22:01
Oj chyba kogoś *** boli. Ale obecnie farmaceutka jest mocno rozwinięta wiec znajda się w aptece jakieś maści czy tez tabletki na ból ***. Jak brakuje funduszy to proszę mówić pomogę w potrzebie i zakupie.
edek
edek 09.04.2019, 20:43
Większą promocją byłoby masowe upowszechnianie sportu wśród dzieci z powiatu, a nie jakieś mordobicie w wykonaniu troglodytów nie mających nic wspólnego z powiatem kościerskim.
Hahaha
Hahaha 08.04.2019, 17:35
Krzysztof karzyszka
Błąd