Powiat Kościerski. Kolejna gala boksu już wkrótce

  • 8.04.2019, 16:16 (aktualizacja 09.04.2019 10:00)
  • Redakcja
Powiat Kościerski. Kolejna gala boksu już wkrótce
10 maja Hala Sokolnia najprawdopodobniej będzie przysłowiowo pękać w szwach, to za sprawą organizowanego tam Turnieju Wagi Ciężkiej .

Takie wydarzenie to nie wątpliwie ogromna promocja dla całego Powiatu Kościerskiego .

My już dziś zapraszamy wszystkich państwa na to wielkie wydarzenie do Hali Sokolnia oraz przed ekrany telewizorów, bądźcie tam z nami!


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Justy-na-na
Justy-na-na 15.04.2019, 15:52
komentarze dot. zycia prywatnego( mijajace sie z prawda)Ani i Krystiana to w jakim celu tu? Nie sa zwiazane z ow wydarzeniem🙈.
Obrazliwe komentarze, swiadcza o prostactwie, sa zalosne jak "osoby" je piszace😳😂
Eee" na co" sie produkowac. 😂
Tomasz
Tomasz 15.04.2019, 16:06
Widocznie ta parka robi większy cyrk niż ów wydarzenie 😂
Paweł
Paweł 13.04.2019, 08:43
Każdy zdrowo myślący człowiek wie że tak naprawdę jeszcze ,,Żona" Krystiana wyciąga z niego hajs mając innego faceta u boku.
I tylko dla hajsu nie chce dać jemu rozwodu
Ale takie niestety są taborety


A Anię każdy zna doskonale i wiem jak pomaga Krystianowi, a Ci co piszą poniżej powinni nie dość że się leczyć to buty im całować bo nic w życiu nie osiągnęli, takim się łatwo pisze bo są anonimowi a tak naprawdę codziennie im mówią "Cześć"
Monika
Monika 13.04.2019, 11:18
Ona może towarzysko pomaga bo sam sobie super radził a żona tez chyba tez sobie radzi i nie wyciąga , ma z nią dziecko to maja obowiązki .
Pan P.
Pan P. 13.04.2019, 10:13
Zgadza się , znamy te panią, znamy ... z porozbieranych zdjec z instagrama...pomaga ? Nie wydaje mi sie ,ze tak przedsiębiorczy pan potrzebuje pomocy kogos ,kto sam nic znaczacego nie osiagnal.

szkoda...szkoda,ze zamiast koncentrowac sie na fajnej sprawie, ktora pan ogania , komentarze poszly w zlym kierunku... za czasow "zony" nie bylo tyle halasu....no coz..
Grześ
Grześ 12.04.2019, 21:16
Każycha robi kawał dobrej roboty, zarówno w sensie sportowym, jak i promocyjnym. Kościerzyna jest na ustach całej sportowej Polski dzięki transmisji Polsatu i obecności w innych ogólnopolskich mediach. Mamy towar eksportowy promujący miasto i powiat i szanujmy zarówno galę, jak i jego organizatora. A co do chamskich tekstów na temat Ani czy życia prywatnego ogólnie - autorzy tych wpisów to zwykłe bydło taplające się we własnej intelektualnej kloace!
Maciej
Maciej 12.04.2019, 18:31
Żal Was.Tak wszystkich ból *** uwiera
Zróbcie coś dla Kościerzyny a nie czepiacie się człowieka który robi dobra robote
A to z Kim jest w związku gówno Was obchodzi
pustak
pustak 12.04.2019, 18:00
Ból *** wam sciska czy co ? Ewentualnie Kazyszka ! Co mi wiadomo Panna Helta ma duzy wklad akurat w dzialalnosc Pana Krystiana ! Wiec zamknac plapy pustaki i na drogie krzyzowa isc !!!
Digi
Digi 12.04.2019, 19:26
Haha wkład ma...
pustak
pustak 12.04.2019, 20:58
Ty jednaj wkladu nie masz 😉
An
An 10.04.2019, 14:13
FitPustak też jest?! Hahahaha.
Jan
Jan 10.04.2019, 11:29
Po co wchodzicie z butami w kogoś życie ? Krystian Każyszka robi bardzo dobrą robotę i przyczynia się do promowania Kościerzyny poprzez takie akcje. I nie ważne z kim jest jeżeli jemu tak dobrze . Sam jestem rozwodnikiem i nie wolno nam już nic ? Kościerzacy są nr 1 w obmalowywaniu komuś tyłka.
Ekhm
Ekhm 10.04.2019, 23:07
Ale pan jeszcze rozwodnikiem nie jest..


Jan
Jan 11.04.2019, 11:59
Jestem :) Jesteś w błędzie ...
Ekhm
Ekhm 11.04.2019, 12:34
Karzyszka nie jest ..
Jan
Jan 12.04.2019, 10:30
karzyszka może i nie jest, ale co to nas interesuje ? Jego życie. Dorosły człowiek.
pola
pola 10.04.2019, 20:21
Piszesz o kimś kogo nikt nie zna, także daruj sobie. Promocję Kościerzyny może robić ktoś, kto jest znany.
MieszkNin
MieszkNin 10.04.2019, 10:19
A ta blondi z przedluzonymi klakami tam jako kto?? Jak ktos z kibla wyszedl to pptem chce sie lansowac na obcym mezu.. A nie no juz nie obcym juz niczyim ... Bo kazych robi robote i bez niej. Ona zbedna bo jako kto:-)
Lary
Lary 12.04.2019, 21:57
TO moja przyjaciółka od 20 lat... jest bardzo dobra pomocna osoba.... jak się kogoś nie zna to lepiej się nie wypowiadać.... chyba ze boli *** o coś... Ona tez sobie bardzo dobrze radziła przed tym związkiem i sporo ludziom pomagała. W ze los połączył to połączył widocznie tak pisane przez Boga. Amen
Kamila
Kamila 13.04.2019, 11:54
Boga w to nie mieszaj ...tzw.pijawki znajda dobry moment by się uczepić i przyssac.
łon
łon 10.04.2019, 10:07
A ta tam jako kto ? Von Helta się teraz lansuje na panu z odzysku :P
Lary
Lary 12.04.2019, 22:01
Oj chyba kogoś *** boli. Ale obecnie farmaceutka jest mocno rozwinięta wiec znajda się w aptece jakieś maści czy tez tabletki na ból ***. Jak brakuje funduszy to proszę mówić pomogę w potrzebie i zakupie.
edek
edek 9.04.2019, 20:43
Większą promocją byłoby masowe upowszechnianie sportu wśród dzieci z powiatu, a nie jakieś mordobicie w wykonaniu troglodytów nie mających nic wspólnego z powiatem kościerskim.
Hahaha
Hahaha 8.04.2019, 17:35
Krzysztof karzyszka
Błąd