Kościerzyna. Skopał psa - grożą mu 3 lata

  • 9.04.2019, 13:27 (aktualizacja 09.04.2019 14:56)
  • Redakcja
Kościerzyna. Skopał psa - grożą mu 3 lata
Ogromne oburzenie wśród społeczności wywołało ostatnio opublikowane w Internecie nagranie z monitoringu , na którym widać mężczyznę znęcającego się nad psem.

Informacja została zgłoszona do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

 

Sprawca z filmu został rozpoznany, teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Panujący w naszym społeczeństwie brak wrażliwości nie usprawiedliwia jakichkolwiek aktów przemocy wobec słabszych , a za takie lub podobne czyny grożą nam poważne konsekwencje.


 

Redakcja

Czy za taki czyn powinna być surowa kara ?

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

edek
edek 9.04.2019, 20:38
Co to za tytuł? Grożą mu 3 lata... czego? I jakim nam, grożą poważne konsekwencje? Pisz może za siebie i w swoim imieniu, a nie "za nas".
ffxx
ffxx 10.04.2019, 16:54
***j dziadu. A może ty też kopiesz swoje zwierze że tak sie czepiasz.
pola
pola 10.04.2019, 20:23
W ogóle rozumiesz co piszesz i pod czym piszesz? ffxx - to twoje imię?
Woźny bez matury
Woźny bez matury 9.04.2019, 19:09
Czy to prawda, że artykuły na tym portalu piszą piątoklasiści? "SKOPAŁ PSA DOKOPIĄ JEMU" tak zuchwale użyte kolokwializmy można używać raczej w felietonach. " , a za takie lub podobne czyny grożą nam poważne konsekwencje." Nam grożą? Doprawdy? A może sprawcom?
Gość
Gość 9.04.2019, 19:40
Skopał psa, dokopią jemu? Nic takiego nie widzę . Owszem, grożą nam... jeśli się dopuścimy takich czynów.
Woźny z maturą
Woźny z maturą 9.04.2019, 20:29
Dobry z Ciebie herbatnik! Postaraj się poczytać o znakach interpunkcji w piśmie drukarskim - to dobra rada. Brak podstawowej wiedzy widać w komentarzu, jak i tekście artykułu. + Bonus :) www.ortograf.pl
zbulwersowana
zbulwersowana 9.04.2019, 18:02
żadnej szansy jestem pewna że nie pierwszy raz tak postąpił z tym biednym psiakiem
gosc
gosc 9.04.2019, 17:58
Powinien dostać jeszcze szansę, ten kto z was jest bez grzechu niech pierwszy żuci w niego kamieniem
edek
edek 9.04.2019, 20:39
A Ty chyba za szybko "żuciłeś" w kąt słownik ortograficzny. Odszukaj go i się ucz.
Gość
Gość 9.04.2019, 18:16
Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania. Nikt nie jest bez grzechu , ale taka agresja powinna być karana.
G
G 9.04.2019, 16:18
19 latek to mężczyzna
Psss
Psss 9.04.2019, 14:19
Jaki mężczyzna? To widać że to dziecko z resztą w jednym artykule było że nieletni, teraz tatuś będzie krył dzieciaka który wyrośnie na bandytę?
mądry
mądry 9.04.2019, 14:33
Mężczyzna to określenie płci jak śmiem twierdzić a nie tego czy jest dorosły ...
Luźnoo
Luźnoo 9.04.2019, 15:30
Mężczyzna to osoba dorosła, nie można tak określić dziecka.

Pozostałe