Kościerzyna. Nasz Jonasz - koncert w ramach Filharmonii Młodych Talentów

  • 11.04.2019, 10:06 (aktualizacja 11.04.2019, 10:24)
  • Radosław Hendrych
Kościerzyna. Nasz Jonasz - koncert w ramach Filharmonii Młodych Talentów
8 kwietnia o godzinie 18.00 w kinie Remus w Kościerzynie odbył się koncert w ramach Filharmonii Młodych Talentów .Projekt powstał na bazie tekstów mistrza - Jonasza Kofty, autorskiej muzyki i znanych wszystkim szlagierów.

Filharmonia Młodych Talentów została zainaugurowana w naszym mieście niemal sześć lat temu. Pierwszy koncert miał miejsce w listopadzie 2013 roku. Od tego czasu na scenie Sali Szopińskiego, ale też na miejskim rynku, swoje talenty prezentują młodzi duchem artyści. Często tacy, o których jeszcze niewielu słyszało.

Tegoroczny koncert Nasz Jonasz był połączeniem piosenki poetyckiej z nowoczesnymi brzmieniami. Wystąpi na nim Agata Kujawa  wraz z Zespołem: Ariel Suchowiecki - piano, Adam Pachla - bas, Kacper Skolik - perkusja.

"Jej portret", "Radość o poranku", "Wakacje z blondynką", "Pamiętajcie o ogrodach", "Z Tobą chcę oglądać świat" to tylko część z utworów napisanych przez Jonasza Koftę.

Agata Kujawa pochodzi z Malborka, swój warsztat wokalny kształciła przez wiele lat w studio wokalnym „Balbiny” pod okiem Marii Seibert. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku o specjalności musical. Oprócz śpiewania jej pasją są również taniec i aktorstwo. Jest aktorką Mazowieckiego Teatru Muzycznego, laureatką wielu festiwali, między innymi OFPA Reflektor. Uczestniczyła w programach telewizyjnych takich jak: Tak to leciało, Szansa na sukces, X-Factor. Od lat prowadzi warsztaty wokalne, aktorskie oraz taneczne z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce. 

Agata Kujawa jest założycielką Trójmiejskiej Pracowni Muzycznej - Bear Sound. Obecnie koncertuje ze swoim autorskim projektem muzycznym „Nasz Jonasz” opartym na testach Jonasza

 

Radosław Hendrych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe