Jan Dittrich. "Zawsze gwarantujemy dobrą zabawę "

  • 26.04.2019, 13:44 (aktualizacja 10.05.2019, 15:52)
  • Redakcja
Jan Dittrich. "Zawsze gwarantujemy dobrą zabawę "
Krzysztof Wencki w rozmowie z Janem Dittrichem - dyrektorem Kościerskiego Domu Kultury

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!!
!! 29.04.2019, 19:55
Skoro Szpital już został tu wspomniany, to może warto zaprosić Panią Prezes, która opowie o rosnącym długu i zwolnieniach personelu. Jak to wszystko ma się do pikniku pod budynkiem Szpitala, czy ktoś pomyślał jak będą się czuli pacjenci wówczas będący na oddziałach?
Paweł
Paweł 28.04.2019, 10:07
do obserwatora-też widziałem z balkonu tą erkę-na zakręcie zamknąłem oczy ze strachu,właśnie chciałem o tym napisać,ale pan mnie wyprzedził.Ten wjazd powinien jak najszybciej zostać zmodernizowany-kosztem pasa zieleni.Skoro skwerek zielony przy poczcie został zabudowany,aby ktoś wybudował blok,to dla karetek droga powinna być szeroka i bezpieczna
niezadowolony
niezadowolony 28.04.2019, 09:52
takie byle co,aby taniusio
obserwator
obserwator 28.04.2019, 09:48
Marszałek Województwa Pomorskiego jako właściciel Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie powinien sfinansować swój Jubileusz- to nie jest "wspólne dobro"-pacjenci uciekają do szpitala w Chojnicach,Wejherowie lub Gdańsku.
Każdy z usług tego szpitala korzystał,ale 90% pacjentów już tam nie wraca.
To nie jest Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie-to jest Szpital Marszałkowski z siedzibą w Kościerzynie-szkoda,że podatnicy/niezadowoleni pacjenci muszą ze swoich podatków opłacać ten twór.
Dlaczego przy szpitalu jest prywatny parking???-szpital nie mógłby na nim zarabiać??
Pacjenci zajmują miejsca postojowe na parkingu przy basenie-za darmo. To jest totalny bałagan-taki sam jak w dni targowe na ulicy Ogrodowej.
Kościerzyna od ponad 30 lat nie miała dobrego gospodarza.
Wczoraj widziałem pędzącą na sygnale erkę, przy szpitalu lądował helikopter a wjazd z ulicy Skłodowskiej na drogę do szpitala pod kątem 90 stopni-myślałem,że pędząca erka przewróci się na tym zakręcie. To trzeba mieć kwadratowy łeb,żeby tak zaplanować tą ulicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~~
~~ 29.04.2019, 19:24
w sam punkt
fircyk
fircyk 27.04.2019, 15:28
Mówisz Kędzior, że idziesz na rentę? Ok. Ale kogo to obchodzi?
kędzior
kędzior 27.04.2019, 11:03
na emeryturę czy tam rentę
pracuś
pracuś 27.04.2019, 18:29
Idź śmiało, jak dadzą, rentę to ponoć na głowę szybko można dostać.

Pozostałe