Kościerzyna. Drugie zwycięstwo UKS PCM Kościerzyna

• 29.04.2019, 12:58 (aktualizacja 29.04.2019, 14:55)
  • Redakcja
Ten rok dla szczypiornistek z Kaszub nie był najłatwiejszy, to jednak nie przeszkodziło w odniesieniu drugiego w tym sezonie zwycięstwa podczas sobotniego meczu z KPR Ruch Chorzów. Piłkarki z Kościerzyny zakończyły mecz wynikiem 33:26 .

Od początku mecz był bardzo wyrównany. Jako pierwsze na prowadzenie wyszły chorzowianki, jednak później gospodynie pokazały się z bardzo dobrej strony i gdy z siódmego metra trafiła Alicja Pękała, przed przerwą było już 14:10. Ostatecznie I połowa zakończyła się wynikiem 16:12

Tak dobrze UKS nie grał już bardzo długo . Dzięki doskonałej grze w ofensywie Alicji Pękały i dwóch trafieniach Weroniki Sus w 43 minucie Kaszubki zapewniły piłkarkom z Ruchu prawdziwy pogrom . Na tablicy wyników było już 24:13 !

Drużyna gości starała się jak mogła, ale tak duże straty okazały się już nie do odrobienia , mecz zakończył się rezultatem 33:26

4 maja na Hali Sokolni UKS PCM zmierzy się z KPR Jelenia Góra .