Leszek Zblewski. "Ciężko nam trenerom rywalizować z komputerem w tych czasach"

  • 03.05.2019, 10:01 (aktualizacja 13.06.2019, 16:33)
  • Redakcja
Leszek Zblewski. "Ciężko nam trenerom rywalizować z komputerem w tych czasach"
Krzysztof Wencki rozmawia z Leszkiem Zblewskim - trenerem UKS Olimpijczyk Skorzewo

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 30.06.2019, 13:34
Pamietam jak wygladal wf w budowlance u Pana Leszka. Na poczatku 1 klasy wiekszosc z nas przechodzila biegi. W ostatniej klasie kazdy byl juz wybiegany. Nie bylo problemem zrobic pod rzad zaliczenie z coopera, 1km i 400m. Choc nie lubilismy biegac Pan Leszek w jakis dziwny sposob wyrobil w nas upor na zasadzie "nie dwa kolka do konca tylko 8 juz za mna". Dziekuje
..
.. 13.05.2019, 18:59
Skoro jesteście tego takiego pewni to dlaczego piszecie to anonimowo?
Biegacz
Biegacz 04.05.2019, 08:38
Może powiedz jeszcze coś o młodzieży ze Szkoły z Nowego Klincza??? Przywłaszczaj sobie jeszcze inne cudze sukcesy.
Bez Komentarza.
Fakty są inne
Fakty są inne 05.05.2019, 20:59
Sukces Amelii (brąz w Polsce)i kolegi Kluki z N. Klincza (srebro w Polsce)osiągnięte są w trakcie strajku nauczycieli . Srebrny chłopak w Polsce zajął 20 miejsce w województwie ale 19 lepszych nie startowało i tak z każdego województwa i jest srebro. .Amelia 7 w województwie,a 3 w Polsce HaHa.Daniel ........i takie oto to sukcesy
Żenada
Żenada 13.05.2019, 18:20
Przypominam że na mistrzostwach wojewódzkich Amelia rywalizowała z dziewczynami dwa lata starszymi, a na MP biegała z dziewczynami w swoim roczniku, gościu sam zapracuj sobie na taki sukces a potem krytykuj innych! To kosztowało te dzieci wiele wyrzeczeń! Na codzień znam Amelię i wiem jaki ma charakter! Ten medal nie został zdobyty na robieniu samych wybiegań! Czekam na medal zdobyty przez ciebie krytyku ! HAHAHAHA
Fakty są inne
Fakty są inne 13.05.2019, 18:12
Przypominam że na mistrzostwach Wojewódzkich biegaliśmy z rocznikami dwa lata starszymi od siebie, a na MP biegaliśmy w swoich kategoriach. Sam zapracuj sobie na taki wynik a potem naśmiewaj się z innych, HAHAHA
To ja
To ja 03.05.2019, 10:14
Chyba ktos tu sie usprawiedliwia. Coraz wiecej doroslych i mlodziezy uprawia sport. Co chwile w miescie widac jak ktos biega lub jedzie na rowerze. A co do rywalizacji z komouterem to raczej nie umiecie niz ciezko.
?
? 04.05.2019, 09:10
Że co proszę ? Można troszkę jaśniej to opisać, albo troszkę bardziej po polsku ?

Pozostałe