Mokra Robota - test kościerskich myjni bezdotykowych

  • 9.05.2019, 11:00
  • Redakcja
Mokra Robota - test kościerskich myjni bezdotykowych
Z myślą o kościerskich kierowcach, postanowiliśmy przeprowadzić test myjni bezdotykowych zlokalizowanych na terenie naszego miasta . Która z nich świadczy najwyższą jakość usług za najniższą cenę ? Oceńcie sami i dajcie znać w komentarzach !

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jestem robotem
Jestem robotem 13.05.2019, 08:07
Widać, że brak wiedzy jak stawia się znaki inrerpunkcyjne w tekscie - staje się kościerskim bugiem. Nawet w komentarzach kropi i przecinki "otula się" spacją. A może autor tekstu pisze też komentarze? Czekamy na trzy spacje po przecinku i cztery przed ;) Oczy krwawią a karawana jedzie dalej. Teraz test browarów! Ten kontetnt przecież najlepszy na youtube!
ukrytap prawda
ukrytap prawda 15.05.2019, 10:59
jak nie bedziesz posiadal talerza widelca i noza nie jedz bo to zaburzy twoje myslenie .zastap strajkowcow w szkolach i sprawdzaj ortografie jak lubisz
Wojtek
Wojtek 12.05.2019, 17:19
Nigdy nie umyje samochodu na takiej myjni to nie mycie, a poza tym te środki nie wiadomo co to. Jasne że najlepsza myjnia to ta na Wojska Polskiego ale,, Flash" Myja za ta sama kasę, a po co się chlapać biegać i spieszyć. Zrobią to za ciebie profesjonalnie i za tą samą cenę.
aga
aga 10.05.2019, 17:23
Dobra robota z tym testem !
Adaś
Adaś 10.05.2019, 17:03
A co w urzędzie ? Teraz trzech burmistrzów bierze wypłatę i dalej nic się nie dzieje. To się nazywa gospodarność Majewskiego. Za Gierka było lepiej.
M.W.
M.W. 11.05.2019, 01:00
Gminie Kościerzyna nikt nie dorówna.
Irka
Irka 10.05.2019, 16:59
Bardzo dobra inicjatywa , a nie tylko te gęby z urzędu oglądać
Witek
Witek 10.05.2019, 11:43
Ten portal od pewnego czasu, całkiem zszedł na psy. Nie ma tu nic interesującego.
Hhh
Hhh 10.05.2019, 16:58
Przecież nikt ciebie tutaj nie zapraszał
OlgierdMoskalewicz
OlgierdMoskalewicz 10.05.2019, 14:05
no nie powiem ciekawa pasja - tracenie czasu na "nic interesującego "

K24 życzę wam więcej takich pomysłów!
Kazych
Kazych 10.05.2019, 09:42
Omijać duuuuuzym łukiem myjnię ITAKA na Wojska Polskiego!!!
Tomasz Bąkowski
Tomasz Bąkowski 10.05.2019, 09:32
Chciałbym podziękowac portalowi Kościerzyna 24 za przeprowadzenie tego badania . Jeśli chodzi o ciśnienie w moim przekonaniu na naszej myjni tj. na Wojska Polkiego ustawione jest ustawione optymalnie ( zgodnie z zaleceniami producenta ) co potwierdzają opinie klientów , ponieważ zbyt wysokie ciśnienie może uszkodzić samochód , ale jęsli w komentarzach potwierdzi się , iż należy je podnieść to to zrobimy. Oceniając jednak ten test jaki wykonano , skupiono się na pewno na bardzo istotnych rzeczach jak , czas mycia , ciśnienie , ilość programów , możliwość płacenia kartą i rozmieniarka , ale zapomniano w najważniejszym , efekcie końcowym tj czy samochód został dobrze umyty . Myślę , iż to jest najważniejsze dla klienta. Pozdrawiam i zapraszam na myjnię ITAKA na ul. Wojska Polskiego .
Tomek Bąkowski
Tomasz
Tomasz 10.05.2019, 22:51
Tomasz, czyściłem u Ciebie i jestem zadowolony!
Dzejms
Dzejms 10.05.2019, 19:02
Mi się wydaje że wszystkie automatyczne myjki myja podobnie, a ja myje u Tomka bo go znam i lubię i swoim trzeba dać zarobic
Mirosław
Mirosław 10.05.2019, 14:03
Panie Tomaszu nie ukrywam, że także brakuje mi trochę podsumowania a propos samej czystości auta, choć po krótkiej analizie domyślam się, że takie podsumowanie mogłoby być nie miarodajne, otóż po umyciu auta w tej pierwszej myjni, byłoby już czystsze podczas podjazdu do drugiej
Teksa
Teksa 10.05.2019, 09:39
Najgorsza myjnia,’ samoobsługowa. Nigdy więcej!!!!!!!!!!
Klient
Klient 9.05.2019, 19:57
Najlepsza na Wojska Polskiego ma jeszcze system Euro Key o czym pan redaktor nie zauwazyl i mozna placic bezgotowkowo i z faktura nie ma problemu
Pacjent
Pacjent 9.05.2019, 19:34
Możecie sprawdzić Szpital, np. nową obsługę portierni, czy jest dobrze poinformowana jak na recepcję przystało oraz nocny dyżur.
ktoś
ktoś 9.05.2019, 19:24
myłem moje auto na wszystkich myjniach ale najlepsza oczywiście jak dla mnie myjnia itaka na Wojska Polskiego pozdrawiam
ToJa
ToJa 9.05.2019, 18:07
Na Dworcowej jest super rzecz jak chce się porządnie umyć auto - po wrzuceniu 10zł myjnia dolicza 2zł i myjesz jak za 12zł.
M.W.
M.W. 9.05.2019, 14:07
Może mokra, ale robra robota. Szacunek za innowacyjność.
W końcu coś na tym portalu poza polityką, Super.
CudMojżesza
CudMojżesza 9.05.2019, 12:31
Moim zdaniem myjnia na Dworcowej jest najlepsza ze wszystkich .

Zróbcie porównanie kościerskich radnych , ile każdy z nich zrobił z obiecywanych rzeczy
Waldek
Waldek 9.05.2019, 12:09
Jaki test, po co? Zapytajcie blacharzy, mechaników i lakierników. Oni powiedzą wam, że proszek używany do mycia karoserii, stosowany w takich myjniach, jest żrący i powoduje korozję. Jak ktoś myje samochód często i przez kilka lat w takich "bezdotykowych" przybytkach, to niech sprawdzi, takie miejsca jak: pod klamkami, pod uszczelkami gumowymi szyb, pod tablicą rejestracyjną, dolne krawędzie drzwi i klapy bagażnika oraz miejsce trudno dostępne, gdzie podmuch powietrza nie jest w stanie wywiać resztek takiego "mycia".

Pozostałe