Gmina Nowa Karczma. Dyskutowali o problemach w rolnictwie

  • 16.05.2019, 11:57 (aktualizacja 16.05.2019, 15:14)
  • Redakcja
Gmina Nowa Karczma. Dyskutowali o problemach w rolnictwie
Ogromne obawy wśród rolników wzbudzić miała zapowiadana susza, jednak problem ten rozwiązały długo oczekiwane opady deszczu. To tylko jeden z tematów rozpatrywanych na ostatnim spotkaniu Pomorskiej Izby Rolnej Powiatu Kościerskiego, które miało miejsce w Grabowskiej Hucie.

Jednym z takich problemów była wcześniej wspominana susza, która w ostateczności na szczęście nie przyniosła tragicznych skutków jednak to nie jedyny problem.

 

Wśród obecnych na tym spotkaniu był także Senator Waldemar Bonkowski, któremu jak sam przyznaje praca rolnika nigdy nie była obca.

 

Takie spotkania są niezwykle istotne, ponieważ rolnictwo wciąż jest bardzo ważnym sektorem gospodarki naszego kraju.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olaf
olaf 17.05.2019, 22:12
Nie ma takiego tworu jak Pomorska Izba Rolna. Tak jak ktoś już tu zauważył, ten portal od dłuższego czasu schodzi na psy. Wiadomości stare, mocno przetrzebione i dużo błędów merytorycznych. PS. Jest podobna instytucja jak Pomorska Izba Rolnicza Powiatu Kościerskiego, ale nie wiem czy o nią chodzi.
daro
daro 16.05.2019, 22:42
Cytat z wp.pl:
"Metropolita gnieźnieński zdecydowanie potępił także zaangażowanie niektórych parafii podczas trwającej kampanii do Parlamentu Europejskiego.
- Trzeba to wyraźnie powiedzieć: to [działanie - przyp. red.] nie jest zgodne z myślą Kościoła - stwierdził. Wyraził nadzieję, że swoim zachowaniem "pokazuje iż nie popiera żadnej partii"."
a co robi Izba Rolnicza - gratulacje!
kiedy przyjedzie Jurgiel????
bonek
bonek 16.05.2019, 22:25
Panie Rysku, ale sie Pan z całą Izbą p....

Pozostałe