UKS PCM Kościerzyna. Rewelacyjna końcówka sezonu

• 17.05.2019, 11:31
  • Redakcja
Kibicom UKS-u PCM Kościerzyna IV runda grupy spadkowej bez wątpienia kojarzyć się będzie z fenomenalnym występem ich drużyny. Co prawda przedostatnie miejsce w tabeli nie jest już w zasięgu piłkarek z Pomorza, ale ich postawa jak najbardziej zasługuje na wyrazy szacunku.

Po długiej serii ligowych porażek zespół nareszcie się przebudził odnotowując kolejne zwycięstwo podczas środowego meczu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Od pierwszych akcji UKS PCM dominował na boisku zarówno w obronie, jak i w ataku. Gdy w 11. minucie czwartą bramkę z rzędu rzuciła Alicja Pękala na tablicy wyników było już 5:0.

Zespół rywalek, na początku nie zachwycał swoją postawą, jednak w końcu zaczął zdobywać bramki i po I połowie było już 14:10.

Po zmianie stron ogromnym talentem w ofensywie wykazała się Karolina Wicik zdobywając w ciągu siedmiu minut aż 5 bramek.

Piotrcovia chociaż nie poddawała się do samego końca strat juz nie odrobiła a mecz zakończył się wynikiem 29:25.