Grzegorz Świtała. O letnich atrakcjach i remoncie drogi w Wielkim Klinczu

  • 24.05.2019, 14:12 (aktualizacja 13.06.2019, 16:31)
  • Redakcja
Grzegorz Świtała. O letnich atrakcjach i remoncie drogi w Wielkim Klinczu
Krzysztof Wencki rozmawia z Grzegorzem Świtałą - zastępcą Wójta Gminy Kościerzyna

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I
I 31.05.2019, 13:02
A co z drogą na całej długości ulicy Rzemieślniczej? Mieszkańcy czekają...
TURYSTYKA
TURYSTYKA 30.05.2019, 10:27
Witam. Czy Gmina Kościerzyna z np Lasami Państwowymi mogła by przygotować Trasę Rowerową z Łubiany przez Sudomie, Rybaki do Kościerzyny - oraz powrotną Kościerzyna Szpita,l Garczyn, Schetynówka, Łubiana? Prośba o nie mylenie trasy rowerowej ze ścieżką rowerową! Trasa wykorzystuje istnejącą infrastrukturę np drogi leśne istniejące ścieżki rowerowe chodniki. Wystarczy ją oznaczyć oraz w leśnych odcinkach poprawić najtrudniejsze miejsca.

Trasa taka byłą by bezpieczna i wygodna była by też atrakcją turystyczną a wiadomo że nowe atrakcje w Gminie Kościerzyna by się przydały!

Może jakiś pion Sportu czy Turystyki powinien ten temat podjąć?! Konkurs na nazwę, kolor oznaczenia, zwierzątko które będzie kojarzone z logiem Trasy Rowerowej. Trochę kreatywnego myślenia i można zdziałąć wiele :)

Czękam z wielkim zaciekawieniem czy taki postulat zaproponowany przez internet może zostać uwzględniony i rozpatrzony pozytywnie :)
widłowy
widłowy 27.05.2019, 11:47
Remont sali w Wielkim Klinczu to jeden w Wielki śmiech... Ona nawet nie nadaję się do remontu. Po remoncie, będzie ją czekał za jakiś czas kolejny remont...
Zapytajcie....
Zapytajcie.... 26.05.2019, 21:23
Ile dofinansowania uzyskali w poprzednim roku. Ile środków zewnętrznych uzyskali w poprzednich latach. Spytajcie ile środków przypada na statystycznego mieszkańca i porównajcie to z innymi gminami np z Karsinem, Starą Kiszewą czy Nową Karczmą. Wyniki będą porażające!
Jan
Jan 24.05.2019, 23:41
Ojejku , ci włodarze gminy Kościerzyna - pożal się Boże. Proponuje aby podpatrzeli jak zarządza się gminą u wójta Stężycy. Macie przecież tak niedaleko, a baaaaardzo dużo moglibyście się od niego nauczyć.

Pozostałe