Kościerzyna. Nagrody dla działaczy kultury i sportu

  • 30.05.2019, 12:08 (aktualizacja 13.06.2019, 16:31)
  • Redakcja
Kościerzyna. Nagrody dla działaczy kultury i sportu
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Kościerzyna odbyło się wręczenie nagród dla sportowców i działaczy kultury.

W tym roku za osiągnięcia i wkład w promocję miasta przyznano dziewięć wyróżnień:

- Teresa Preis

- Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca

- Czesław Hinc

- Zespół Tańca Nowoczesnego Rytm

- Wiktoria Kolczyk

- Weronika Lizakowska

- Nikodem Jeżewski

- Daniel Peek

- Olmpia Breza

 

Celem Nagród Rady Miasta Kościerzyna jest pogłębienie i stworzenie dodatkowej motywacji do pracy. 

 

W tym roku na nagrody przeznaczono 8 tyś zł.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Benia
Benia 03.06.2019, 19:52
Czy ten nasz burmistrz chociaż raz się uczesze i ogoli??
wygląda jak jaskiniowiec
Mar
Mar 31.05.2019, 08:41
Nagroda dla Pani Preis?? Nie rozumiem. Ale widziałem jak dziękowała radnemu, który zaproponował jej kandydaturę. Wstyd. Jest tyle innych osób, które robią wiele dobrego dla naszej społeczności.
Jaś
Jaś 30.05.2019, 18:10
No tak i co tu napisac - żal, po prostu żal, kolejny rok z rzędu ,
to już nie jest przypadek , Miasto Koscierzyna i jego oficjalni przedstawiciele wyraźnie preferują ciagle te same osoby i celowo omijają inne.
Dlaczego kryteria wyboru osób które zostały zgłoszone nie są jawne ? Nie byloby domysłów, podejrzeń, że wszystko jest ustawione.
Jak te nagrodzone osiagniecia mają się do innych sportowców? :-(
Kkw
Kkw 30.05.2019, 17:22
Peek znowu?
Sportowiec
Sportowiec 30.05.2019, 16:22
Szkoda, że Rada Miasta już kolejny rok z rzędu nie docenia osiągnięć innych sportowców, którzy zdobywają medale międzynarodowe i bardzo promują Miasto Kościerzyna. Nie ujmując nagrodzonym, ale niektórzy dostają już conajmniej 3 rok z rzędu nagrodę a co z innym sportowcami??? Przykre to, że Miasta nie stać nawet na to aby im pogratulować i wręczyć chociaż wyróżnienie w postaci dyplomu.
adam
adam 31.05.2019, 12:40
Wymień ich, bo naprawdę jestem ciekawy?
Sportowiec
Sportowiec 31.05.2019, 14:21
Niestety z powodu RODO nie wolno mi podawać danych osobowych, czyli nazwisk osób prywatnych. Ale proszę zerknij w artykuły prasowe czy internetowe z ostatniego roku chociaż i te nazwiska znajdziesz.
adam
adam 31.05.2019, 16:32
Czyli nic nie wyjaśnisz. Szkoda. RODO nie ma tu nic do rzeczy. Kompletnie nic.
Jan
Jan 30.05.2019, 12:56
Nic nie ugrał :D
Werona