Wypadek na ul. Drogowców

  • 05.06.2019, 11:07
  • Redakcja
Wypadek na ul. Drogowców
We wtorek około godziny 13:00 na ul. Drogowców w Kościerzynie doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prowadząca forda mieszkanka powiatu kartuskiego wyjeżdżając z ulicy Budowlanych nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ul. Drogowców fiatowi, w wyniku czego uderzyła w jego bok. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem ostatecznie dachując. Kierującego fiatem z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. 


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cypis
Cypis 06.06.2019, 18:53
GKA na tych trzeba uwazac
123456789
123456789 05.06.2019, 13:00
Względy znaczeniowe nakazują pisanie od wielkiej litery nazw własnych, czyli wyrazów lub ich grup, które wskazują na indywidualny, niepowtarzalny obiekt. Nazwa własna wskazuje na coś, nie określając cech charakterystycznych. Ford, Fiat, Mercedes etc. Do szkoły!!!
Lingwista
Lingwista 05.06.2019, 20:45
Widać, że nie masz pojęcia o języku gazetowym, nieboraku. Nie napiszę: do szkoły, bo tego w szkole nie uczą.
SJP
SJP 06.06.2019, 20:22
Zamiast " języka gazetowego" i innych wynalazków zacznijcie po prostu używać JĘZYKA POLSKIEGO. Takie odwracanie na siłę kota ogonem tylko was ośmiesza.
gazetowy :D
gazetowy :D 06.06.2019, 14:55
Język gazetowy :D :D Hahahahha. Koscierzyna24.info jest ... GAZETĄ??!!!! Hahahhaha. Po drugie... Nikt w Polsce nie słyszał o "języku gazetowym". Nie no sorry... takie rzeczy tylko w Kościerzynie i na tym portalu. Ja prdl.
Alfabeta
Alfabeta 05.06.2019, 12:11
"...prowadząca forda...", "Kierujący fordem...", "Kierującego fiatem...", czyli brały udział 3 pojazdy i 3 kierujących (2 mężczyzn Fiat i Ford i 1 kobieta Ford. No i czy był to wypadek ? czy kolizja ? Jeżeli leczenie poszkodowanego będzie trwało pow. 7 dni to rzeczywiście wypadek. Nazwy marki samochodów piszemy wielką literą.
Daw
Daw 05.06.2019, 11:24
Przeciez to fiat dachował nie ford nawet na filmie widac ze ford stoi dalej

Pozostałe