Zdzisław Czucha. O tym dlaczego zrezygnował z funkcji radnego

  • 07.06.2019, 09:46 (aktualizacja 14.08.2019, 11:25)
  • Redakcja
Zdzisław Czucha. O tym dlaczego zrezygnował z funkcji radnego
Krzysztof Wencki rozmawia ze Zdzisławem Czuchą - byłym radnym Miasta Kościerzyna

Redakcja zaprasza na wywiad


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czucha Kłamczucha
Czucha Kłamczucha 30.07.2019, 23:32
http://samorzad.pap.pl/depesze…
Mieszkaniec "tego miasta"
Mieszkaniec "tego miasta" 30.07.2019, 23:27
Pan Czucha... Typowy polityk. Miliardy, miliony, tysiące, kasa... Same wizje. Ja, ja, ja zrobiłem, walczę, rezygnuję (?) a to wszystko dla dobra "tego" miasta. Burmiszcz... zły, rada zła, stracone szanse... ! Właśnie ile tych szans, okazji, stracił, porzucił?!
Pan już swoje 5 minut miał. Olał pan fotel burmiszcza(rozbił koalicję), olał fotel posła(wbił nóż Marcinowi-zastępcy), olał też fotel radnego czyli olał kolejny raz Swoich Wyborców! Olał też fotel prezesa zarządu gmin Wieżyca(bo powstał dług: 5 milionów!) Czemu o te sukcesy nikt nie pyta? Panie redaktorze?!
Arogacja i buta w 100%...!
Tylko gdzie te 100% dla "tego" miasta? Na to pytanie nie odpowiedział wprost tylko zmienił temat : ) Szkoda czasu i słów.
Dzekja
Dzekja 24.06.2019, 16:56
Apropose
Włodek
Włodek 19.06.2019, 11:48
Nie po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni "ucieka" pan z pełnionej funkcji. Wcześniej porzucił pan stanowisko burmistrza dla mandatu posła, by ponownie porzucić miejsce w Sejmie dla fotelu burmistrza. Wyjątkowy oportunizm i brak szacunku dla pana wyborców. Żegnam bez najmniejszego żalu.
Trafione w punkt!
Trafione w punkt! 30.07.2019, 23:36
👏👏👏👏👏👏
Tylko ja
Tylko ja 17.06.2019, 18:21
Szanowny Panie Czucha, zalecam przeczytać cytowane opracowanie PANu dot. Delimitacji miast średnich tracących funkcje społeczno - gospodarcze, zobaczy Pan, że w załączniku nr 2 Imienna lista 122 miast średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze, brak jest Naszego miasta Kościerzyna.
Pomyśleć tylko Pan się rozwija i pokończył wszystkie szkoły.
Lista...
Lista... 30.07.2019, 23:38
Kłamie i to publicznie... Nie polityk nie kłamie tylko nie mówi calej prawdy...
Kaszub
Kaszub 17.06.2019, 18:05
Nie Lider tylko MENTOR
mm
mm 13.06.2019, 16:08
co deszcz napada , to Inkubator zalany. Do dziś , ani zaden Prezes , ani zaden Burmistrz nie są skuteczni w tej sprawie. 8 mln wydane . Tam tylko prokurator !!!!
KOS
KOS 11.06.2019, 18:14
Co za gość.
Krytyk i impotent z jednej są parafi każdy wie jak rzaden nie potrafi.
jan
jan 10.06.2019, 10:56
Dworzec miał kosztować za 10 mln zł za Czuchy w 2013-2015. Kosztował jednak 9 mln!
kaszub
kaszub 10.06.2019, 08:47
ten gość już nic nie wymyśli-jego 5 minut już minęło.
On sam w koło siebie bije pianę i sam się uwielbia bo zwolennicy już pouciekali.
A teraz trochę historii-czy członkowie ZKP opłacali składki członkowskie?
Baj..baj
Baj..baj 09.06.2019, 23:24
Do widzenia się z panem. Albo coś się robi do końca albo nie. Tak jak ktoś tu powiedział "idź i już nie wracaj".
Papardele
Papardele 09.06.2019, 11:20
biznes, biznes, biznes...
Kandyduje na radnego pełen ideałów, haseł, obietnic. Zostaję radnym ale po chwili dostaje jakąś propozycje dobrze płatną i służba społeczności lokalnej niebardzo do tego pasuje, albo co lepsze nie chce się chwalić w oświadczeniu majątkowym ile zarobię więc rezygnuję. Czy tak jakoś to wygląda ???
Rozumiem, że hasło kolejnych wyborów to
"Do trzech razy sztuka" - trzeci raz nie zrezygnuję, obiecuję...
Aloś
Aloś 09.06.2019, 09:44
To po co tacy ludzie startują? Albo idziesz do wyborów, zostajesz wybrany i pełnisz tą funkcję, albo zawracaj d... wyborcom.
rydzyk
rydzyk 08.06.2019, 23:32
Chodzą plotki że będzie startował na dyrektora ZKGK.... ciekawe czy to prawda...
ohyda
ohyda 08.06.2019, 22:04
Najpierw zrezygnował,a po tygodniu wymyślił powód??
A teraz z innej beczki-oglądałem jubileusz Szpitala Marszałkowskiego w Kościerzynie i kamera pokazywała, jak Kościerzyna na Plus prowadziła rozmowy z Kościerską Marką i tak sobie pomyślałem-czy wszyscy ludzie są tak zakłamani??
TIR
TIR 08.06.2019, 18:50
Dworzec za 10 milionów oddam
ja
ja 09.06.2019, 21:09
Dworzec miał kosztować za 10mln zł za Czuchy, A kosztował 9 mln.
Andrzej i Marcin
Andrzej i Marcin 08.06.2019, 16:06
nie jestem w stanie dosłuchać do końca!!!!
" ja,moje doświadczenie,moje kontakty,moje znajomości-ja,ja,ja""" i nikt inny.
Zapewne pan czucha prosił o ten wywiad,ale on go tylko pogrążył
q
q 08.06.2019, 16:02
Czuszek kłamczuszek
BM
BM 08.06.2019, 01:44
Pamiętam zachowanie i rozmowy ze mną jak był Pan Burmistrzem.
Oszczędź Panie wstydu !
Joanna
Joanna 07.06.2019, 21:53
Drogi honorowy, skąd u ciebie tyle żółci. Chcesz powiedzieć, że tylko ja, inni to nieudacznicy i tylko marnują czas i okazje. Tyle tylko, że czas Twojego rzadzenia, to intrygi, pomysły z księżyca, stracone szanse. Przyganiał kocioł garnkowi. Marny to człowiek, który wszystko co złe widzi u innych, u siebie zaś samo dobro i sprawczość Chucka Norrisa.

Pozostałe