Sonda. Będzie McDonald's w Kościerzynie

  • 07.06.2019, 12:15 (aktualizacja 04.09.2019, 07:57)
  • Redakcja
Sonda. Będzie McDonald's w Kościerzynie
Od kilkunastu lat mówi się o planach budowy restauracji McDonald's na terenie Kościerzyny. Po wybudowaniu obwodnicy szansa na realizacje tego planu znacznie wzrosła i już dziś mamy pewność, że zostanie zrealizowany najprawdopodniej do końca 2019r. - co o tym myślą mieszkańcy ?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym materiale.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zz
zz 11.10.2019, 08:21
ja nie wiem czy to taki prestiż
Chudy_potrzebuje _tłuszczu@lubie_niezdrowe_i_chu*
Chudy_potrzebuje _tł[email protected]_niezdrowe_i_chu* 15.07.2019, 14:24
Czekam jeszcze na KFC bo ten chicken to tragedia jest.
Obywatelka Koscierzyny
Obywatelka Koscierzyny 18.06.2019, 19:39
Kiedy i gdzie dokonasz będzie 😄
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.06.2019, 10:08
Czytając komentarze naszych mieszkańców potwierdza się fakt że jesteście zacofani i zawistni , pomyślał ktoś o nowych miejscach pracy ?? jeśli ktoś tak bardzo dba o swoje zdrowie to poprostu nie będzie tam jadł ale niech zabrania tego innym
Wojtek
Wojtek 13.06.2019, 12:27
Jedyny rozsądny komentarz.
Janek
Janek 09.06.2019, 18:01
Chcę znać nazwiska ludzi którzy wydali na to przyzwolenie by mieć podstawę w razie pociągniecia ich do odpowiedzialności karnej za narażanie społeczeństwa na jawną utratę ich zdrowia.
:)
:) 10.06.2019, 14:08
W Kościerzynie to urzędnicy miasta z Burmistrzem na czele :)
sss
sss 10.06.2019, 08:52
Chcę poznać twoje nazwisko, żeby pociągnąć do odpowiedzialności karnej tego, co wydał Cię na świat xd
Kacper
Kacper 09.06.2019, 13:17
Faktycznie drogie "madki" McDonald powoduje choroby i wszyscy umrą. W sumie może nawet lepiej bo mniej idiotów będzie :)
Zenek
Zenek 08.06.2019, 21:58
Kolejna inicjatywa wyniszczająca lokalny biznes-tak robił poprzedni burmistrz,to samo robi obecny???
Teraz jeszcze głodni turyści wpadną do miasta coś zjeść,przy okazji coś kupią-władza i radni robią wszystko,aby nawet tego nie było-to smutne,że nie możemy na nikogo liczyć,wszyscy decydenci lansują obcy kapitał,ale podatki to ściągają od miejscowych-to wstyd.
Kościerzyna ma pecha-każdy włodarz nas niszczy
Janek
Janek 08.06.2019, 19:54
Gdyby sondowani mieli świadomość z czego to jest produkowane, to żaden nic już by tam nie zamówił i nie zjadł. Co bardziej zaciekawieni zaczną szukać teraz filmy na YT, ale i tam nie dowiecie się prawdy, bo koncerny mają ogromny wpływ na cenzurę w necie. Jeśli coś jest tanie, to nigdy nie być zdrowe. Zmielone chrząstki kostne, oczy, uszy, ogony i inne zbędne części ciała zwierząt nie nadające się do niczego innego prócz tych części które ładnie się eksponują za pięknie podświetlonymi ladami w sklepach macie właśnie w Mc'Donalds - smacznego ! Pocieszające jest to, że jest jeszcze trochę racjonalnie myślących młodych ludzi. Nie wielu, ale jednak są. Chwała im za to !
Arek
Arek 08.06.2019, 18:12
I w końcu trochę Europy . Jestem za👍
Słowianin
Słowianin 09.06.2019, 01:58
- jewropy znaczy... :-(
jola
jola 08.06.2019, 15:57
Bar szybkiej obsługi ze zdrową żywnością by sie przydał,a nie to
Radek
Radek 13.06.2019, 12:24
Przydałoby się i to i to. Im większy wybór tym lepiej.
Aaa
Aaa 08.06.2019, 22:27
"są jabłka" 😆
Piotr
Piotr 08.06.2019, 15:55
Amerykanie likwidują ,więc dziki WSCHÓD to kupi- jest dobrym klientem to samo dotyczy Kinder jajek. Amerykanie wycofali ich sprzedaż,ale w Polsce można kupić w każdym miejscu.
Ludzie zastanówcie się-czy mało macie niezdrowej żywności na co dzień??Ja na pewno z tego korzystać nie będę
Adam
Adam 08.06.2019, 14:13
Niech jest. Niech tłumoki żrą to świństwo i niech się tuczą. A potem niech chorują i się leczą. Ja to bym poszedł dalej. Zainstalowałbym tam jeszcze komputery z internetem, żeby Brajan z Dżesiką czy inna Karina żarli tam do nieprzytomności i wpatrywali się w ekran, co by im tłuszcz dobrze się osadzał w żyłach i na doopie. Każdy jest kowalem swego losu i z fantazją może skracać sobie życie, jak chce, według swojego widzimisię, Także nie szkoda mi ich. Najlepsi są ci, co zamawiają trzy podwójne hamburgery, wiadro frytek i colę light, bo się odchudzają. Ja poczekam na jadłodajnię dla ludzi cywilizowanych. Chociaż wątpię czy akurat w Kościerzynie się doczekam. I na koniec, Mcdonald czy jak mu tam, zakłada swoje przybytki w miastach które liczą nie mniej niż 60 tys. mieszkańców. Jakim cudem zatem ma powstać tutaj?
Janek
Janek 08.06.2019, 19:30
Bardzo mądra wypowiedź i nie ująłbym tego lepiej.
Karina
Karina 08.06.2019, 17:33
"Karyna" sie pisze Sebixie ;D
Brawo
Brawo 08.06.2019, 01:32
Szanuje swoje zdrowie to najmądrzejsza wypowiedz z całego sondażu.
Pozostali co za ciemnota. Az trudni uwierzyć. I kto na to wydał zgodę ???????
Jedyny plus tego Mc D. to lekarze, szpital i apteki będą miały sporo klientów. Prędzej czy później.
Pure Nature
Pure Nature 08.06.2019, 00:37
Jestem przeciw sfastfoodowania się tą chemią i przemiany ludzi w tuczniki, niczym w juesej!
Zniesmaczona
Zniesmaczona 08.06.2019, 00:24
Tylko nie to! Ohyda. Zaściankowy pomysł. Gdyby Kościerzyna była miastem na poziomie zafundowałaby mieszkańcom Biowaya lub Greenwaya, bary, które nie tylko mają pyszne, zdrowe jedzenie, ale również są idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi... Takiego w tym mieście nie ma.
Donald
Donald 08.06.2019, 20:11
My chcemy MaCa. Tam też pójdziemy z dziećmi. W końcu gdzieś wydamy "pińcet +".
Ileż można kupować VW lub Audi w tdi???? rok produkcji 2002
Gryta
Gryta 07.06.2019, 22:02
To jedzenie jest nie zdrowe jestem za nie
Zauroczony
Zauroczony 07.06.2019, 18:31
Fajna ta laska w 4:55min. Kto to? Wolna, zajęta? Ma ktoś nr.?
?
? 09.06.2019, 08:08
Co w niej fajnego?
Xwy
Xwy 07.06.2019, 18:01
Śmieciowe jedzenie zawita do Polski powiatowej. W duzych aglomeracjach juz nie jest w modzie. Po drugie brak chętnych do pracy w tej firmie.
Zniesmaczona
Zniesmaczona 08.06.2019, 00:40
Niestety Kościerzyna jest miastem, której rozwój jest opóźniony o kilka lat. Zanim zawita do nas wszelka wyższa kultura musi zmienić się tutejsza świadomość społeczna.
Kkw
Kkw 07.06.2019, 15:50
Na ***nickiej, ale gdzie?
smakosz
smakosz 07.06.2019, 17:29
Przy samej obwodnicy
Elo elo