Nowe stawki za parkowanie w Kościerzynie

  • 19.06.2019, 09:32
  • Redakcja
Nowe stawki za parkowanie w Kościerzynie
Od czerwca 2019 roku w Kościerzynie zmieniły się stawki za parkowanie w strefie płatnego parkowania.

Najbardziej wyraźna zmiana tyczy się zwiększenia stawki za abonament miesięczny - mówi o tym Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski (zobacz video)

 

Jak dotąd znalezienie wolnego miejsca parkingowego w centrum miasta nigdy nie należało do łatwych czynności, dlatego pozostaje nam wierzyć, że takie zmiany będą faktycznie zmianami na lepsze.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie popieram
Nie popieram 25.08.2019, 21:14
To smieszne! W tym mieście nie ma wystarczajaco duzo miejsc nawet dla mieszkancow! Juz bez podwyzki ludzie parkuja pod cmentarzem, bo w miescie nie ma gdzie nawet w platnych strefach!
mark
mark 24.06.2019, 23:01
A co z mieszkańcami, którzy robili awantury burmistrzowi, że nie ma miejsc parkingowych? Że auta stoją po 20 -24 godzin? Zę nie ma rotacji samochodów, bo płacili po 6 zł. Teraz jesli nie chcecie płacić 30 zł, to musicie przestawić auta. Opłata jest za postój pomiędzy 9. 00 a 17.30. potem auta stoją za darmo.
Kiełbasa
Kiełbasa 24.06.2019, 20:45
Ciszej nad tą trumną proszę. Powieram przedmówców. Wybrano burmistrza demokratycznie, a teraz wielkie halo.
Pati
Pati 22.06.2019, 21:09
Apeluje do radnych i Pana Burmistrza, aby zmienili ta decyzje. Jest krzywdzaca dla wszystkich mieszkancow tej strefy. Zmiany nie powinny odbywac sie kosztem ludzi. Taka podwyzka jest zbyt duza. Zwlaszcza ze sam fakt ze ludzie musza placic a znakow ze miejsca dla mieszkancow nie ma, to juz wstyd dla wlodarzy. Jestesmy zbulwersowani taka decyzja
pud
pud 22.06.2019, 09:16
Burmistrz Majewski ze swoimi radnymi podniósł opłaty w strefach płatnego parkowania nawet o 500 %. Uderzył w starych mieszkańców Kościerzyny.
słom
słom 21.06.2019, 08:28
A kto głosował na Majewskiego ????
Macie czego chcieliście - najpierw podwyżka podatków, następnie podwyżka za ciepło w kos-eko , teraz parkingi,
szkoda gadać
Mieszkam tu
Mieszkam tu 20.06.2019, 17:11
To jakas kara dla mieszkancow starowki? To uderza w tych mieszkancow ktorzy nie maja wlasnych podworek. Czy rada miasta nie widzi niesprawiedliwosci?
Pan
Pan 20.06.2019, 17:08
To dyskryminacja osob ktore mieszkają w tej strefie. 30 zl to bardzo duzo. W skali roku ogromna kwota. Za nia nic nie otrzymujemy. Nawet gwarancji miejsca parkingowego. Panie Burmistrzu , glosowalem na Pana, ale martwi mnie ze pozwala pan na takie decyzje rady miasta. Uwazam ze oszczednosci nalezy szukac gdzie indziej a nie kosztem mieszkancow
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.06.2019, 17:01
Chyba nie tedy droga. Nie ma miejsc oznaczonych tylko dla mieszkancow. Cena jest kuriozalna. Rocznie przekracza to co ludzie placa jako podatek za grunt.
Ja
Ja 19.06.2019, 15:47
Podnieśli stawki za parking ,żeby uzbierać na figurki stolemów.
emeryt
emeryt 19.06.2019, 10:22
Wracam do tematu-parking przy urzędzie miasta też jest ciągle zajęty przez auta pracowników-petent musi zapłacić i wpychać się pieszo do magistratu;przy urzędzie miasta też powinny być miejsca parkingowe dla petentów a nie tylko dla pracowników i to za darmo.

Pozostałe