Otwarcie drugiego sklepu Lidl w Kościerzynie

  • 25.06.2019, 14:18 (aktualizacja 25.06.2019, 14:40)
  • Artykuł Sponsorowany
Otwarcie drugiego sklepu Lidl w Kościerzynie
27 czerwca o godzinie 7:00 przy ul. Tadeusza Kościuszki 58 otwarty zostanie 2. sklep sieci Lidl Polska w Kościerzynie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

 W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. 

W okresie od czwartku 27 czerwca do soboty 6 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

 

 

W sklepie Lidl w Kościerzynie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będzie czekać pyszna kawa, przekąski z grilla oraz wiele produktów w promocyjnych cenach. Dla dzieci przygotowane będą także specjalne atrakcje. 

Nowy sklep sieci Lidl w Kościerzynie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 76 miejsc parkingowych.

„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Kościerzynie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska. 

 W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Lidl w Kościerzynie, ul. Tadeusza Kościuszki 58
Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
  • piątek – sobota: 7:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: 20
Powierzchnia sali sprzedaży: ponad 1100 m2 

 

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

 

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach: 

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

 

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lokalos
Lokalos 26.06.2019, 10:02
Droga Ewo oczywiście że masz rację ale chciej też zauważyć iż jest to firma -pijawka która wysysa twoją kasę i od razu transferuje do IV Rzeszy. Żaden bankomat po przekroczeniu Odry nie obsłuży Cię w j. Polskim, przykre... nie mówiąc już o Hop on Hop off nawet w tak niedalekim Dreźnie albo Poczdamie - taki mają do nas szacunek.
Ewo - masz rację, ale bądź świadomym człowiekiem a nie zaściankowym ćwoczkiem z teoriami o jakiejś xenofobii bo jej niemcom na pewno nie brakuje- uwierz mi...
Ewa
Ewa 26.06.2019, 15:09
Ja tam zakupów nie robię więc nikt nie wysysa mojej kasy ale to jest mój wybór, a tobie brakuje kultury i ogłady bo nigdy byś nie napisał takiego komentarza firmując go swoim nazwiskiem. Życie w przekonaniu o własnej mądrości i karmiąc się wydumanymi teoriami o spisku niemiecko-żydowsko-masońskim zawsze kończy się tragedią osobistą lub całego narodu.
Życzę mądrości i wiary w ludzi.
adam
adam 26.06.2019, 15:18
Polacy zawsze mieli wiarę w ludzi. Tylko jak na tym wychodzili? Vide II wojna światowa i odwrócenie się plecami naszych sojuszników. Teraz z kolei Niemcy doprowadzili nasz przemysł do ruiny a żydzi chcą wyciągnąć ostatni grosz (Just 447). Dorośnij wreszcie albo wróć do szkoły i nie zabieraj głosu.
Hans czyli Jan
Hans czyli Jan 26.06.2019, 16:47
Adamie tekst ubogi intelektualnie.
adam
adam 25.06.2019, 22:04
Ciekawe co za antypolskie b... wydało na to zgodę? Mieszkańcy pamiętajcie przy najblizszych wyborach, kto jest Polakiem a kto wrogiem Polski.
Ewa
Ewa 26.06.2019, 07:31
antypolskie b..... to ludzie o ksenofobicznym myśleniu nastawieni anty do wszystkich którzy mają inne zdanie, kolor skóry itd.
olaf
olaf 26.06.2019, 14:34
Widać, ze nie masz pojęcia jakimi ksenofobami i nacjonalistami są Niemcy. Gdyby mogli, to by ci nitki od majtek nie zostawili.

Pozostałe