Burmistrz otrzymał absolutorium

  • 28.06.2019, 10:56 (aktualizacja 28.06.2019, 13:46)
  • Redakcja
Burmistrz otrzymał absolutorium
Podczas środowej sesji burmistrz Kościerzyny Michał Majewski, otrzymał absolutorium i wotum zaufania z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu.

Sam moment głosowania poprzedziła długa i burzliwa dyskusja, w której radni opozycji przedstawili długą listę zarzutów dotyczących pracy Burmistrza Michała Majewskiego. - mówi o tym radna Katarzyna Knopik (zobacz video)

 

Do zarzutów odnośnie rosnącego zadłużenia odniósł się także sam burmistrz - (zobacz video)

 

Ostatecznie jednak większością głosów (12 "za" przy sześciu przeciwnych) burmistrzowi Kościerzyny Michałowi Majewskiemu udzielono absolutorium. 


 

 


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wsiekły Kaszuba
wsiekły Kaszuba 03.07.2019, 08:45
tera burmistrz z rodziną będą zasilać kasę Mc donalds
rob
rob 30.06.2019, 09:05
każdy ma takiego burmistrza na jakiego sobie zasłużył
Viola
Viola 30.06.2019, 09:03
Masakra i wstyd a wstyd
Co ja robię tu...?
Co ja robię tu...? 29.06.2019, 10:50
Nie rozumiem co on chce powiedzieć. Może przyda się jakiś kurs rozwoju osobistego aby płynnie i sensownie się wypowiadać. Proszę następnym razem z tłumaczem na polski.
Kościerzyna Zachód
Kościerzyna Zachód 28.06.2019, 18:52
1. W roku 2018 wzrosło, ale mam nadzieje że w 2019 spadnie.
2 Remont dworca kolejowego, wizytówki naszego miasta, remont jak najbardziej potrzebny.
3 Pomysł na dworzec: Lokale w nim wynająć mniejszym przedsiębiorcą; np piekarni, spożywczakowi, kawiarni itd.
4 Nie będziemy kradli z Unii sami zadbamy o swoje!
5 Sal sportowych jest wg. mnie za dużo...
6 Byłem przeciwnikiem obwodnicy, ale drogi północ nienawidzę! Nie pozwolimy jej zbudować!
7 Komunikacja miejska; nowe autobusy mogą być, ale czas aby kończyć z darmowym objeżdżaniem,, proponuję symboliczne opłaty, żeby chociaż na paliwo starczyło.
8. Stolemy - sprzedać na złom puki cena...
9 Dworzec- modernizacja, przystanki oczywiście, od dawna czekamy na wiaty.
10. Kolejne inwestycje; trzeba wziąść się w garść i zacząć oszczędzać, najlepiej zrobić po kosztach, ale tak aby było dobrze.

Pozdrawiam

/////
///// 29.06.2019, 12:41
Twoje "puki" w pkt 8 i "wziąść" w pkt 10 podsumowały wypowiedź.
ida
ida 30.06.2019, 16:34
A "przedsiębiorcą" to co?
Kościerzyna Zachód
Kościerzyna Zachód 29.06.2019, 20:22
Dziękuje za korektę.
ja
ja 28.06.2019, 14:07
Co on pier...... ten burmistrz czy ten człowiek się cofa w rozwoju ? Nie chcem się zadłużać ale muszem się zadłużać. Maaaaaaamo......

Pozostałe