Wrak Race - Zlot Złomków ,,Ostatni Dech”

  • 02.07.2019, 10:37
  • Redakcja
Wrak Race - Zlot Złomków ,,Ostatni Dech”
Za nami kolejna porcja wyjątkowych wrażeń dla wszystkich miłośników motoryzacji.

29 czerwca w EkoParku w Starym Nadleśnictwie koło Kościerzyny odbyło się wydarzenie pod nazwą Wrak Race - Zlot Złomków ,,Ostatni Dech”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Kaszubski Klub Przełajowy "4×4 Full-Gaz Kaszuby”.

 

Chociaż zasady rywalizacji były proste to samochody biorące udział w wyścigu to nie takie zwykłe wraki jak mogłoby się wydawać - mowi o tym Krzysztof Świderski (zobacz video)

 

W tej edycji udział wzięło 42 uczestników. Na kierowcę, któremu udało się zrobić najwięcej okrążeń czekała nagroda w postaci pucharu. 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jan
jan 02.07.2019, 21:13
dlaczego podajecie takie informacje po fakcie zamiast zareklamować to prędzej też bym się wybrał ale nie wiedziałem szkoda
Adam
Adam 02.07.2019, 20:07
Ot, cała rozrywka dla Kaszubów. Podobno całe rodziny tam poprzyjeżdżały, aby to oglądać. Nie wieczór poezji w Domu Kultury, nie teatr w Gdańsku, nie Opera Bałtycka, nie ciekawe lokalne inicjatywy kulturalne czy sportowe. Ale jakieś dno, z którego nic wynieść nie można, ani nijak się wzbogacić duchowo. I tacy ludzie później idą do wyborów. Decydują o Polsce, nie mając pojęcia o żydowskim zagrożeniu czy deprecjacji Polski na arenie międzynarodowej. Płakać się chce.

Pozostałe