Paradise Karsin na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Hiszpanii

  • 12.07.2019, 12:23
  • Nadesłane przez Iwona Laska
Paradise Karsin na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Hiszpanii
Grupa PARADISE KARSIN wzięła udział w bardzo prestiżowej imprezie tanecznej jaką był Międzynarodowy Festiwal Tańca „ La Costa Musical „ w Hiszpanii.

To wspaniałe przedsięwzięcie taneczne odbyło się w terminie 21.06 / 03.07.2019r. W festiwalu wzięło udział 48 tancerzy grupy Paradise, którzy rywalizowali w kategorii tanecznej formacje dance show w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy i seniorzy.  Członkami zespołu są dzieci i młodzież z terenu gminy Karsin i miasta Czersk oraz powiatu kościerskiego.

Jury Top Art Festiwal składało się głównie z tancerzy i choreografów jednej z najlepszych szkół w Barcelonie BCH Barcelona City Balet w składzie:
Daniel Sense, Elisabeth Perez, Georginia Rigola, Carlos Bonilla, Paweł Krawczonek.

Jury Międzynarodowego Festiwalu Tańca „La Costa Musical Festiwal” w Hiszpanii postanowiło przyznać zespołowi PARADISE:

I miejsce za choreografię dance show„Chopin”
I miejsce za choreografię dance show „Burleska”
Nagrodę pieniężna dla zespołu w wysokości 500 euro
Wyróżnienie dla choreograf zespołu Pani IWONY LASKA za najlepsze show taneczne całego festiwalu Top Art Festval.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętych wyników i z pewnością będzie to dla nas motywacją do dalszej bardzo ciężkiej pracy w następnym sezonie tanecznym. 

W ramach festiwalu Top Art Festival mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach z tańca współczesnego i hip hop z meksykaninem, tancerzem ze Szkoły Baletowej w Barcelonie - Ricardo Bravo. Top Art. Festiwal zakończył się wspólnymi warsztatami Flamenco ze świetnym i bardzo doświadczonym tancerzem Jose Loeon.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom dzięki którym udało nam wziąć udział w festiwalu:

Urząd Gminy w Karsinie ,Urząd Miasta w Czersku , Nadleśnictwo Czersk, Nadleśnictwo Kościerzyna, Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, Jan Wardyn firma DREWAR, Andrzej Knitter firma MAKNITT-TUR, firma STEICO Czarna Woda.

Zdobyte laury były dla nas szczególnym wyróżnieniem, które jest efektem bardzo ciężkiej pracy.

Każdy zespół przyjeżdżając na taki festiwal jest bardzo dobrze przygotowany i liczy na dobry wynik, bo wie ile pracy w to włożył żeby stworzyć perfekcyjną choreografię taneczną. Wiedzieliśmy że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i mamy wyjątkowe choreografię i mieliśmy nadzieję, że jury festiwalu to dostrzeże. I tak też się stało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku.

Wyróżnienie jakie otrzymałam od jury festiwalu było dla mnie wielkim zaskoczenie i niewątpliwie miłą niespodzianką. W mojej 18 letniej pracy wielokrotnie otrzymywałam różnego rodzaju wyróżnienia ale na konkursach i turniejach w kraju. Nie otrzymałam jeszcze takiego wyróżnienia na imprezie o randze międzynarodowej. Moje choreografię uznano za najlepsze show całego festiwalu. Czuję się bardzo wyróżniona i doceniona.

Nadesłane przez Iwona Laska

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe