XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej

  • 15.07.2019, 11:42
  • Redakcja
XX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej
W sobotę na kościerskim rynku odbyły się XX jubileuszowe Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej.

Wydarzenie to tradycyjnie już miało na celu promocję autorów i wydawnictw z Kaszub i całego Województwa Pomorskiego. 

 

Miłośnicy literatury, którzy przybyli na rynek, poza możliwością zakupu nowych publikacji mieli okazję osobiście porozmawiać z ich autorami. 

 

Często da się słyszeć, że książki wracają do mody, choć dla wielu nigdy z niej nie wyszły.  - mówi o tym dr Justyna Kujach (Zobacz video)

 

Organizatorami XX Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej byli: Burmistrz, Rada Miasta oraz Biblioteka Miejska w Kościerzynie.


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 20.07.2019, 19:08
Gratuluję tej relacji z Targów książki. bardzo mi się podoba.
Janina
Janina 22.07.2019, 23:13
Jak można gratulować relacji?Można pogratulować autorowi tej relacji.Oj ,oj Janie jesteś na bakier z gramatyką
.
ja
ja 17.07.2019, 09:16
Pani dyrektor, to odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. I taka jest prawda. Sam myślałem o tym stanowisku, ale gdy poznałem kandydata, to uznałem wyższość kompetencji pani doktor Kujach (mimo iż mam dość bogate CV).
Vrb
Vrb 18.07.2019, 06:49
To nie jest odpowiednia osoba. Nepotyzm
Widz
Widz 16.07.2019, 23:27
Patrzac z boku, z odrobina krycytyzmu chyba najlepsze Targii na jakich byłem. Szkoda tylko Pawła, który grał do kotleta.
ewa
ewa 19.07.2019, 12:53
Bo tam jego miejsce
madzia
madzia 20.07.2019, 11:11
to fakt, taka lokalna zapchajdziura, a miało być tak pięknie..........
info
info 15.07.2019, 14:41
Wszędzie w Koscierzynie i okolicznych wsiach ten Paweł Ruszkowski , każdy festyn, niedługo w lodówce. A szkoda
Ja
Ja 15.07.2019, 17:15
A w czym Ci to przeszkadza.
niezorientowany
niezorientowany 15.07.2019, 13:25
A to nie jest konflikt interesów jak mąż jest radnym a żona dyrektorem jednostki tego samego samorządu???
Vrb
Vrb 18.07.2019, 06:48
Z Dargaczem jest to samo. Nepotyzm . Jak zostali radnymi nagle ich żony zasiadły na stołkach. Ciekawe że wcześniej nikt nie zauważył ich szczególnych predyspozycji. Żenada
Ala
Ala 18.07.2019, 12:39
Sprawdzałam. Nie "nagle" tylko pani Dargacz została wybrana w Gdańsku na szefa powiatowej placówki KRUS po 6 latach bycia radnym pana Dargacza. TYlko napisz, że przez 6-9 lat była zamknięte wszystkie drzwi w Kościerzynie i długo była bezrobotna....
Pawel
Pawel 22.07.2019, 21:25
Bzdura. Kto cie upowaznil wypowiadac sie za p. Dyrektor Dargacz ? Wiekszosc pracy zawodowej pracowala, a bezrobotna byla najwyzej 2lata, dokladnie nie pamietam. No i miala tez macierzynski. Moze razem 4-4.5 ? Ala, jak nie wiesz, to nie pisz bzdur ! Zapytaj sie, albo zamilknij. Co do burmistrza, to jej na pewno nie zatrudnial, bo robi to szef KRUS w Gdansku na cale Pomorze.
ma kota
ma kota 18.07.2019, 18:51
Szanowny mąż chyba zmienił orientację. Teraz ma na imię Ala.
Nepotyzm
Nepotyzm 18.07.2019, 08:56
Dargacza żona to przynajmniej "kieruje" jednostką niezależną od miasta gdzie jej mąż wypełnia mandat radnego. Chociaż nie mam wątpliwości w jaki sposób uzyskała ten stołek...
Ale w powyższym przypadku sprawa jest oczywista. Czy pan radny Kujach uczestniczy w głosowaniach np. nad budżetem dla biblioteki miejskiej??
:)
:) 16.07.2019, 23:23
W Kościerzynie nie.

Pozostałe