Wąglikowice. Wręczono odznaczenia nadane przez Prezydenta RP

  • 18.07.2019, 12:22
  • Redakcja
Wąglikowice. Wręczono odznaczenia nadane przez Prezydenta RP
17 lipca na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Wąglikowicach odbyła się konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Jej tytułem i tematem przewodnim była „Rola sołtysów we wdrażaniu programów nowej perspektywy budżetowej UE na lata 2021- 2027 Europa Zrównoważonego Rozwoju” - więcej na ten temat mówi wicewójt Gminy Kościerzyna Grzegorz Świtała (zobacz video)

 

W trakcie konferencji poza dyskusją na tematy dotyczące rozwoju obszarów wiejskich, rolnictwa i roli sołtysów, wręczono także odznaczenia wśród nich także te nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

Organizatorami tego wydarzenia byli Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Pomorskiego i Gmina Kościerzyna


 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wróć Komuno Wróć
Wróć Komuno Wróć 29.07.2019, 08:49
Medale i odznaczenia jak za PRL-u. Grupa ludzi przymuszona do słuchania pustego biadoleniem w sumie o niczym. Te medale chyba są właśnie za to że musieli tego słuchać.
zdziwiony chauturą
zdziwiony chauturą 27.07.2019, 08:03
>>>Konferencja – spotkanie ludzi w celu omówienia konkretnego zagadnienia.>>> tyle wikipedia.
A tak na prawdę to była msza plus rozdawnictwo medali-oglądałem całość w tv; chyba z 50 medali i wyróżnień;ale prezydent dał się wkręcić ; to chyba taka Akcja Przedwyborcza.Każdy zakład przyjmę,że w tej chwili pan Jan jest zwolennikiem PiS i spiera lokalnych działaczy
ja
ja 23.07.2019, 21:28
A ja myślałem, że media są rzetelne i po to, aby służyć społeczeństwu uczciwie przekazaną informacją o życiu publicznym i lokalnych wydarzeniach. Pieniądze można zarabiać na czym innym, np. na marce, na współpracy z wójtami i burmistrzami, na reklamie itd. Podobnie jak PKP (na osobowych ma grosze, pełni rolę służebną, a na przewozach towarów zarabia krocie!). Jeśli zmienicie nastawienie, to dobro do was wróci, prędzej czy później!
***
*** 20.07.2019, 15:32
m
jan
jan 20.07.2019, 15:20
Brakuje mi tu tylko relacji o awansie Piotra Karczewskiego, który jako nowy doradca Prezydenta RP wręczał nagrodzonym stosowne medale. Ten nowy pracownik pana redaktora jakoś nie obejmuje tego, co się dzieje w powiecie. i mieście Kościerzyna. *** była dużo lepsza!
bezczynność
bezczynność 28.07.2019, 12:03
panie Tomku jak widzę co pan pisze... ło matko, załamujące to jest jak człowiek czeka na pochlebstwa, jak chce być doceniany, jak chce być widziany, ale za co? Za to, że jest? za nic?
Tołdi
Tołdi 28.07.2019, 08:17
pa Kaczyński też jest doradcą pana prezydenta. Pan Piotr mógłby zostać doradcą pana Kaczyńskiego. Bardziej do siebie pasują mentalnie, wyznaniowo, gabarytowo i charakterologicznie. Mają dużo wspólnego, więc taki doradca byłby lepszy tak myślę patrząc na pana Piotra
👍😎
👍😎 23.07.2019, 17:45
Za występy trzeba płacić . Niestety😀
znowu Jan
znowu Jan 20.07.2019, 15:30
*** był dużo lepsza!
znowu Jan
znowu Jan 20.07.2019, 15:32
Dlaczego znika imię atraM (czytaj od tyłu) ? Nie rozumiem.
soltys
soltys 19.07.2019, 11:30
bylem. chcieli dac, od dudy nie wezme. poczekam na innego prezydenta. moze tym razem bedzie to ktos kto nie jest marionetka
jan
jan 19.07.2019, 23:29
Najslabszymi prezydentami byli Jaruzelski, Komorowski i Wałęsa.
//!!!!\\
//!!!!\\ 19.07.2019, 12:51
brawo! Szacun!

Pozostałe