Dni Kościerzyny. Long&Junior, Mateusz Ziółko, Maryla Rodowicz

  • 22.07.2019, 12:48
  • Redakcja
Dni Kościerzyny. Long&Junior, Mateusz Ziółko, Maryla Rodowicz
Już tradycyjnie jak co roku na Stadionie Miejskim w Kościerzynie odbyły się Dni Miasta. Jest to największa impreza w mieście, która jak zwykle przyciągnęła tłumy mieszkańców.

W tym roku do wspólnej zabawy przybyłych zachęciły  trzy zaproszone przez włodarzy miasta gwiazdy.

 

Jako pierwszy wystąpił discopolowy duet Long&Junior

 

Drugim artystą, który stanął tego dnia kościerskiej scenie był znany publice m.in. z udziału w programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Mateusz Ziółko z zespołem.

 

Tegoroczne Dni Kościerzyny zakończył koncert Maryli Rodowicz


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fanka
Fanka 26.07.2019, 18:04
Tak Sławomir byłby frajdą n8e tylko dla starszych ale takze dla dzieci.
😩
😩 25.07.2019, 11:28
🍺🍺😡😡😭😭🥶🥶🤬🤬🤮🤮👎👎👎
Fan
Fan 24.07.2019, 02:24
Sławomir górą!!!! Tak chcemy Sławomira
Sławomira
Sławomira 24.07.2019, 02:21
Najgorsza impreza od kilku lat. Zaproscie Sławomira teraz jak jest slawnienszy a nie jak nikt nie wiedzial kto to.
Meiszkanka
Meiszkanka 23.07.2019, 19:05
Dni Kościerzyny powinny być świętem jej mieszkańców. U nas niestety - przedrożony koncert old gwiazdy. Za super organizację podziwiam niedaleki Bytów. Sobota jest dniem kaszubskim (tak tak szanują swoje pochodzenie), ale jest to też prezentacja sekcji działających w Bytowie i okolicach, mnóstwo atrakcji towarzyszących, a na koniec fajny koncert. Generalnie obserwuję ich profil i działania od jakiegoś czasu i podziwiam dyrektora - Pana Mariana, który totalnie angażuje się w działalność domu kultury i promuje podlegające mu sekcje.
Waldek
Waldek 23.07.2019, 17:57
A na hugona ten Dawid z kina został burmistrzem ? Myślałem że coś zmieni a Okazuje się że to kolejny do koryta. Brak słów
Dawid
Dawid 23.07.2019, 17:55
Jakie tłumy, chyba redaktor miał pomroczność jasną. Tłumy to były w Bytowie. Tam gdzie teraz jest była dyrektor KDK. Pozdrawiam.
Duda
Duda 23.07.2019, 17:53
Kościerski Dom Kultury kosztuje nas mieszkańców milion złotych rocznie.
Ktoś
Ktoś 23.07.2019, 17:51
Ciekawe kiedy ta babcia bawi wnuki ?
DZIEŃ Kościerzyny, DNI Bytowa = Kościerzyna uczyć się.
DZIEŃ Kościerzyny, DNI Bytowa = Kościerzyna uczyć się. 23.07.2019, 11:31
Do tych kolorowych jarmarków brakowało tylko Don Vasyla i jego taboru cygańskiego... Czy miasto serio aż takie bez ambicji jest, że musi ściągać wykonawców pokolenia pradziadków jako gwiazdy wieczoru?!?!!! Proszę spojrzeć chociażby na Bytów gdzie tam to faktycznie są - dni - miasta, a nie jak tu dzień Kościerzyny. Miasto umiera, stan agonalny.
😎
😎 23.07.2019, 17:48
Jaka władza takie imprezy.
Koscierzak
Koscierzak 23.07.2019, 01:03
Wielka żenada ochrona jak władze miasta do niczego. Święto miasta bardzo słabe. Obciach strata pieniędzy
Uczestniczka
Uczestniczka 22.07.2019, 18:52
Koncert byl w sumie ok ale zachowanie ochrony ponizej krytyki. Z tak chamskim zachowaniem ochrony nie spotkalam sie jeszcze do tej pory. Sporo ludzi o godzinie 23.00 siedzialo pod parasolami chcac dopic piwo i zjesc a oni kazali sie wynosic. Nie pozdrawiam ochrony.
Bogdan
Bogdan 22.07.2019, 15:24
Nie wiem czy zmieniono osobe ktora zajmuje sie organizacja tej imprezy. Jezeli tak, to prosze wroc Ty ktoras organizowala dni Kny w latach poprzednich. Jezeli nie to, oj chyba ktos sie z kims poklocil. Poniewaz tak slabo zorganizowanego eventu dawno nie widzialem. Malo atrakcji poza koncertowych. Malo budek z jedzeniem. Wreszcie bardzo malo miejsc do siedzenia. Co sie stalo? Ochrona agresywnie wyrzucala z terenu stadionu po godzinie 23. Mimo ze nigdzie nie bylo informacjo, ze impreza trwa tylko do 23. Ludzie mieli swiezo nakupowane napoje i przekaski. I co mieli z tym zrobic? Slyszalem tez glosy ze godzina 18 jako rozpoczecie to za wczesnie bo ludzie sa w pracy. Dla mnie jednak ten event powinien trwac od rana. W koncu to jeden dzien w roku. Wielki piknik rodzinny z grami zabawami. Wystawami, lokalnymi rzemieslnikami czy wytworcami spozywki. Z stoiskami gdzie mozna zjesc i wypic lokalne produkty. A koncert koncertem jako moment kulminacyjny calego dnia Koscierzyny. Nie mozna tak?
Nastka
Nastka 22.07.2019, 15:34
A mi się bardzo podobało, nie było chamstwa i pijaków, nikt tez pod scena nie palił papierosów i nie pił piwa . Dobrze, ze zrobili strefę bez alkoholu- tego brakowało w latach poprzednich. Fajne koncerty- Maryla Rodowicz to był strzał w dziesiątkę i super zabawa. W czym przyznam rację, to to, że mogło być więcej atrakcji od samego rana.
Gocha
Gocha 23.07.2019, 17:50
Naprawdę było tak fajnie ? 😩
Rurku
Rurku 22.07.2019, 22:07
Strefa bez alkoholu, czyli pod sceną była zawsze.
Rurku
Rurku 22.07.2019, 14:06
Dni? Chyba dzień
DiscoFactory
DiscoFactory 22.07.2019, 15:01
To jest nazwa własna czepialska rureczko :)

Pozostałe