sobota, 20 kwietnia 2024 16:32

KASZUBIA LEPSZA OD ARKI

W minioną sobotę Kaszubia Kościerzyna wygrała u siebie z rezerwami Arki 3:1. To już trzecie zwycięstwo z rzędu w sezonie trzeciej ligi. Zespół Tomasza Bąkowskiego i Tadeusza Tuszkowskiego jest już na 4. miejscu w ligowej hierarchii.

Bramki dla Kaszubii zdobyli: Adrian Wysiecki, Błażej Troka oraz Patryk Duda. Od początku spotkania to gospodarze byli drużyną dominującą i przejęli dowodzenie, jednak pierwszą bramkę zdobyli rywale.
Tomasz Bąkowski - trener Kaszubii Kościerzyna: Jakiś błędów się nie ustrzegliśmy. Widać, że w tym zespole drzemie potencjał po dość nie udanym dla nas początku, pechowej porażce z Cartusią. Notujemy trzecie zwycięstwo z rzędu. W trzech meczach straciliśmy jedną bramkę, więc idziemy małymi krokami do przodu.
W pierwszej połowie w 28 minucie bramkę dla Kaszubii zdobył Adrian Wysiecki, jednak istotnym momentem dla drużyny była zamiana stron. W 76 minucie szansę wykorzystał Błażej Troka i dał prowadzenie drużynie. Tylko trzy minuty później kolejnego gola zdobył Patryk Duda. Kolejne spotkanie czeka Kaszubię na wyjeździe już w środę w Koszalinie z Bałtykiem Koszalin.