Letnie Rozmowy. Waldemar Bonkowski

  • 01.08.2019, 12:57 (aktualizacja 06.08.2019, 12:22)
  • Redakcja
Letnie Rozmowy. Waldemar Bonkowski
1 sierpnia obchodzimy 75 rocznicę obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji na biurze senatorskim Waldemara Bonkowskiego zawisł duży baner przypominający o tym wydarzeniu. W związku postanowiliśmy zapytać senatora co skłoniło go do takiego uczczenia tej rocznicy.

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

witek
witek 04.08.2019, 20:49
Gdyby Polska miała więcej takich wybitnych polityków, wielkich mężów stanu o kanclerskiej głowie, takich jak Waldemar Bonkowski, to Polska byłaby dziś w innym miejscu niż jest. A tym wszystkim moralnym karłom, zazdrośnikom i zwykłym antypolskim szumowinom, mówię tylko jedno: modlę się za Was, może dobry Bóg obdarzy Was kiedyś łaską mądrości i roztropności i zrozumiecie dlaczego potwornie błądzicie. A tak na marginesie, poglądy człowieka zależą od stanu jego wiedzy. Z Panem Bogiem przechery.
KXKK
KXKK 05.08.2019, 23:21
Módl się lepiej za Kuchcinskiego co wytrąbił podatników na 4 mln zł swoimi lotami wraz z całą familią. O tych mężach stanu nie napiszesz?! Wy z PiSu lubicie zasłaniać się Bogiem i na niego powoływać... tylko tyle. Co innego mówicie, co innego czynicie. Z jednej strony Bóg, z drugiej strony spółki skarbu państwa obsadzone rodzinami, ciągłe przelewy do Rydzyka; nagrody dla ministrów, których w pełni nie zwróciliście (tylko 12 ministrów zwróciło z 21); niepełnosprawni, którzy są dla was problemem (zastanawiacie się jak cofnąć ustawę w której jak konie przegapiliście głosowanie). Wymieniać i wymieniać... Dorwaliście się jak sępy po 8 latach niebytu i jak sępy roztrwaniacie nie swoje pieniądze!! Tak, to nie są wasze pieniądze!! To pieniądze zwykłych szarych podatników, którzy ciężko pracują dzień w dzień. Tak a pro po... Nawet nie wiecie komu oddać te przechulane pieniądze co Kuchcinski wylatał... Caritas?! Serio?! To on je wyciągnął z Caritasu czy z budżetu państwa?! Tak lubicie się tym Bogiem zasłaniać, ale on gdy rozdawał rozum to z pewnością was ominął.
humanista
humanista 05.08.2019, 18:51
Fuj - odrażający komentarz.
uj
uj 06.08.2019, 00:05
Klikam tu łapka w dòł a dodaje się łapka w górę. Ciekawe.
Oburzona
Oburzona 04.08.2019, 11:08
Kompletnie nie rozumiem jak można osobę o takich poglądach zapraszać do rozmowy. Publiczne wypowiedzi i poglądy tego Pana prezentowane choćby na FB dyskredytują jego osobę. Brak myślenia ze strony redakcji czy może jednak celowe działanie?
witek
witek 04.08.2019, 20:42
To, że czegoś nie rozumiesz to dyskwalifikuje Ciebie, a nie kogoś innego. Można być ignorantem, ale po co się z tym obnosisz?
Koscierzak
Koscierzak 03.08.2019, 18:10
Ten Senator to żenada wstyd dla miasta nawet PIS go wyrzucił bo maja go dosyć wstyd ze jeszcze ktoś z nim rozmawia
Stasiek
Stasiek 02.08.2019, 08:01
Zawsze wiedziałem,że w szkole drzewnej tak pięknie uczyli historii
oburzona
oburzona 02.08.2019, 00:06
jak mozecie w ogole rozmawiac z takim kims? gazet nie czytacie? zenujace
Kaszuba
Kaszuba 01.08.2019, 23:29
Czlowiek zawistny, obrazajacych wszystkich, ktorzy inaczej mysla niz on! Poziom intelektualny bliski zeru! Proponuje temu tapicerowi przystapic do WIOSNY! Tam zrobi kariere! Karma wraca, pajacu! Teraz znalazles sie na smietniku historii!
Gość
Gość 01.08.2019, 22:15
No i wy....li z PiS , Dobra zmiana, przestał być potrzebny ze swoimi banerami
Co wy wiecie....
Co wy wiecie.... 01.08.2019, 20:05
Zazdrośnicy!
Jarek Malutki
Jarek Malutki 01.08.2019, 21:02
Aż tyle, że z hukiem wyleciał. Sam "guru prezesina" wnioskował o wyrzucenie. No i co teraz klakierzy? Boli żopa!
Bye Bye PiS
Bye Bye PiS 01.08.2019, 16:01
No i jak tam się czujesz senatorku w twojej pierwszej i ostatniej kadencji...

https://wiadomosci.wp.pl/senat…
No i po "błyskotliwej" karierze...