Senator Waldemar Bonkowski. "Będę kandydował"

  • 06.08.2019, 11:56
  • Redakcja
Senator Waldemar Bonkowski. "Będę kandydował"
W opinii publicznej niedawno pojawiła się informacja o rzekomym usunięciu z partii Prawo i Sprawiedliwość, Senatora Waldemara Bonkowskiego.

W związku z tym postanowiliśmy poprosić go o komentarz w tej sprawie. - (zobacz video)
 

 

Bez względu na to czy ta informacja okaże się prawdziwa, Senator nie zamierza rezygnować z kandydatury w przyszłych wyborach i wystartuje w nich jako kandydat niezależny.


 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 08.08.2019, 09:00
Piszcie sobie, piszcie leniwe, lewackie barany.
Nikt nie zrobił tyle dla regionu i Kościerzyny co Senator Bonkowski.
Większość tych z pierwszych stron gazet to potrafi pięknie mówić w mediach i nic z tego nie wynika.
Pytam się co zrobił dla Kościerzyny lord Z.?
Zadłużył? Postawił inkubator generujący koszty?
A inny jeszcze ex Starosta podpisał umowę z prywatnym przedsiębiorcą na wynajem budynku za pieniądze które pewnie wystarczyłyby na wybudowanie takiego budynku?
Można mnożyć przykłady kompetencji, rzetelności i uczciwości.
A Senator mówi to co inni wiedzą ale boją się powiedzieć głośno !!!
Liczą się efekty pracy a nie zdolności oratorskie !

Trzymam kciuki za kolejną kadencję Panie Senatorze !
Natalia Żmuda-Trzebiatowska
Natalia Żmuda-Trzebiatowska 07.08.2019, 19:11
Ciekawa jestem, jakie argumenty merytoryczne mają w swoim zanadrzu, ci wszyscy ludzie, którzy tak podle obrażają senatora Bonkowskiego? No bo tak: 1. Jest patriotą, któremu losy Polski leżą szczególnie na sercu. Co tu można przeciwstawić? Tylko wrogość wobec Polski. 2. Broni honoru Polaków, nieustannie podważanego przez Niemców i Żydów. Co można przeciwstawić? Wrogość wobec Polaków. 3. Broni jedności i integralności terytorium Polski. Co jest na drugim biegunie? Podział federacyjny i rozpad Polski. 4. Opowiada się przeciwko nienawistnej propagandzie LGBT i próbie demoralizacji naszych dzieci. Co jest tu przeciwstawne? Deprawacja polskich dzieci, nauka masturbacji dzieci od 4 roku życia w przedszkolach i szkołach, nauka seksu kilkulatków i tak pojmowane obowiązkowe "wychowanie" seksualne w placówkach oświatowych. 5. Sprzeciwia się bezpodstawnym roszczeniom żydowskim wobec Polski za tzw. mienie bezspadkowe oraz domaga się reparacji wojennych od Niemiec za zbrodnie II wojny światowej i zniszczenie Polski. Tylko jakieś wynaturzone, antypolskie bydlę może nie popierać jego postulatów w tym zakresie. 6. Sojusz z USA na partnerskich zasadach i nie za cenę żydowskich fanaberii roszczeniowych. UStawa Just 447. Jaki normalny Polak chce, aby władze Polski ciągle prowadziły politykę zagraniczną na kolanach. 7. Apeluje do Polaków aby nie bali się otwarcie głosić swoich poglądów, aby nie wstydzili się krzyża, pięknej historii Polski i nie wypierali się swoich korzeni, kultury, pod wpływem tymczasowych ruchów ideologicznych próbujacych niszczyć polską tradycję. Jakie argumenty mają ci wszyscy nienawistni ludzie, którzy plując jadem tak obrażają tego człowieka. Moim zdaniem, są to albo kompletni głupcy, bez podstawowej wiedzy, albo przedstawiciele zagranicznych ośrodków, które założyły sobie zrobić z Polski kolonię i wygaszać państwo polskie.
jan
jan 06.08.2019, 23:18
Pan Bonkowski nie jest w PIS, i nie ma już w nim nic do szukania, ale komentarze poniżej ludzi PO, a może kogoś z lewicy, są na pewno na dużo niższym poziomie. Dużo niższy niż ten, jaki prezentuje pan senator!
janina
janina 07.08.2019, 10:26
Przypomnieć jaki poziom zaprezentował żonie?
Adam
Adam 08.08.2019, 21:01
A co tu ma żona wspólnego z kandydowaniem do Senatu, tego wielkiego Polaka?
BARDZO DOBRZE
BARDZO DOBRZE 06.08.2019, 21:26
Ja się cieszę że kandyduje.
Miesiączka
Miesiączka 06.08.2019, 20:56
Jak tam "blondyna" z miesięcznicy? Dobra?
Folak
Folak 06.08.2019, 14:44
Z pamiętnika PiS-owca :
1 dzień włączam radio : senator
2 dzień włączam telewizję : senator
3 dzień czytam gazetę : senator
4 dzień.......boję się otworzyć lodówkę !!!
Jan
Jan 06.08.2019, 12:46
Ja nie rozumiem jednego. Dlaczego go tak promujecie ? Ten człowiek to jest niczego nie warty a wy regularnie co 2 dni wyskakujecie z tym pseudo senatorem od siedmiu boleści bijącym swoją żonę ...
WB
WB 06.08.2019, 18:54
Skoro nie rozumiesz czegoś, co jest oczywiste, to znaczy, że jesteś chyba upośledzony. Wylewaj swój jad na swoją rodzinę.
kaszuba
kaszuba 13.09.2019, 14:33
Skad to wziales, od komunistow? Tak samo mowili! Jak ktos nie chce azeby wszyscy byli rowni i mieli taki sam dobrobyt to jest uposledzony!
Witek
Witek 06.08.2019, 18:49
Skoro tak potrafisz obrażać ludzi, to ja też w ramach rewanżu powiem, że ty jesteś skończonym gamoniem, nic nie wartym gnojkiem, który sika do zlewu w kuchni i wyrzuca śmieci do lasu.
Kościerzak
Kościerzak 06.08.2019, 12:28
To jest twój koniec Panie Senatorze
Wstyd tylko Pan przynosi naszemu regionowi.
Witek
Witek 06.08.2019, 18:51
Pisz za siebie huncwocie, a nie za "nasz region". Bonkowskiemu do pięt nie dorastasz, czlowieku-nikt.
G57
G57 06.08.2019, 21:22
I tu się z tobą zgadzam. Nigdy nie zniżyłbym się do poziomu jego głowy, że o piętach nie wspomnę.

Pozostałe