Wypadek na trasie Nowa Karczma-Egiertowo

  • 12.08.2019, 11:56
  • Redakcja
Wypadek na trasie Nowa Karczma-Egiertowo https://www.facebook.com/koscierski112/
10 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 224, na odcinku trasy Nowa Karczma - Egiertowo w miejscowości Grabowska Huta doszło do wypadku drogowego.

Mężczyzna kierujący pojazdem marki Ford z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo na łuku drogi. Niestety pomimo starań wszystkich służb zadysponowanych na miejsce wypadku, mężczyzna w wyniku obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 

 

Okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

Zdjęcia umieszczone pod artykułem pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/koscierski112/

Redakcja

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 13.08.2019, 13:58
Drzewo. Znowu drzewo. Aleja śmierci ma się dobrze. Pani z kosą zbiera tam ostatnio bogate żniwo. Zastanawiam się jak ci wszyscy odpowiedzialni za ten stan rzeczy (władze samorządowe, radni, ochrona środowiska) mogą rano spoglądać w lustro? Co, albo kogo oni w tym lustrze widzą? Jak oni mogą później normalnie iść do pracy i wieczorem spokojnie kłaść się spać? Ciekawe co im się śni? Do wyborów daleko, ale pamiętajcie wyborcy, że już teraz ich o to pytajcie.
To ja
To ja 14.08.2019, 15:06
Drzewo tam rosnie od dawna i od dawns ludzie jezdza , a wariaci sami sie wykruszaja
Kierowca
Kierowca 13.08.2019, 18:35
To nie drzewa zabijają tylko kierowcy nagminnie łamią przepisy. To jakaś niepoważna inicjatywa i próba lobbingu ze strony osób i firm zajmujących się wycinką drzew oraz sprzedażą drewna opałowego. Nie dajmy się indoktrynować cwaniakom.
Tom
Tom 13.08.2019, 22:23
A jak zginął ten człowiek, ignorancie? Powiesił się?
leśnik
leśnik 14.08.2019, 07:07
Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze a z jakiej przyczyny tego na razie nie wiemy.
Na autostradach i trasach szybkiego ruch drzew nie ma, a ludzie i tak giną.
Najgorzej być ignorantem wobec swoich umiejętności, przepisów rd oraz stanu technicznego pojazdu.

TG
TG 14.08.2019, 13:59
I dlatego musiał zginąć? To była jedyna kara dla niego - ignorancie? A jak giną pasażerowie, np. dzieci to też sami są sobie winni? "Nie dostosował prędkości, ale na razie nie wiemy dlaczego" - czy ty w ogóle wiesz co piszesz? Abstra***ę od tego, że dzikie zwierzęta często wyskakują na jezdnię, zmuszając kierowców do ekwilibrystki na drodze, co kończy się na drzewie.
Drzewo = życie czlowieka?
Drzewo = życie czlowieka? 13.08.2019, 20:37
Co jest dla nas ważniejsze ?
Zasadźmy hektary drzew byle by zginęły te przy drogach. przynoszą miliardy strat finansowych (śmierć obywatela, koszty leczenia, koszty akcji ratowniczych itd.) Kierowco ciekawe czy tak samo będziesz mówił jak będziesz miał wypadek lub ktoś
Tobie bliski? Życzę Tobie abyś nie musiał tego doświadczyć

Pozostałe